KİTAP SEVERLERE ÖZEL BİRBİRİNDEN YARATICI KİTAPLIKLAR

17 Ekim 2017

kitapseverlere-ozel-birbirinden-kitapliklar

Eğer sizde bir kitap severseniz, değişikliğe her zaman açıksınız demektir.

Eğer sizde bir kitap severseniz,değişikliğe her zaman açıksınız demektir. Kitap severlerin her zaman hayran kaldığı ev eşyasıdır kitaplıklar peki bunlar size özgün bir hal aldığında bakmalara doyamadığınızda,sizin için işler daha zevkli hale dönüşmez mi? Sıradanlıktan kurtulup biraz ilginç biraz işe yarar ve biraz görsel şu kitaplıklar da size oldukça iyi gelecek. Ve sizin kitapları muhafaza etmekte de usta olduğunuzu kanıtlayacaktır.

 AĞAÇ KİTAPLIK 

 Yeşili sev sloganıyla çıkıyoruz yola. Kitaplar o mis kokulu kitaplar da bize bunu aşılamıyor mu zaten. Özellikle evinizde ilginç bir kitaplık istiyorsanız ve de her şeyiyle aslında kitabı ve sizi yansıtsın biraz da mesaj versin diyorsanız bu tarz kitaplıklar tam size göre. Dalları kitap koymak için tasarlanmış bu ağaç şeklinde kitaplıkla hem siz hemde kitaplarınız oldukça mutlu olacaksınız. 


 HEM OTUR HEM OKU 

Kitaplık ve koltuk bir bütün mü? Evet kesinlikle bir bütün ve oldukça hoş bir ikili oldular. Koltuğun kol kısımları kitaplarınızı depolamanız için tasarlanmış ve siz okurken yanınızda size eşlik eden onlarca kitap için oluşturulmuş bir alan. Aynı anda oturuyor ve yanıbaşınızda da mis gibi kitap kokusunu alıyorsunuz. Eğer tam bir kitap severseniz bu şahane kitaplık tasarımı tam size göre.

 SEVDİĞİNİZ HAYVAN FİGÜRÜ KİTAPLARINIZI AĞIRLASIN 

 Aslında bu tam bir tercih meselesi. Kelebek şeklinde,ayı şelinde,kuş şeklinde birbirinden farklı ve ilginç tasarımlar da kitaplık olmak için aday. Özellikle herkeste bulunmayan bu modeller,evinizin en özel alanını da oluşturabilir. Kitaplarınızı bu şirin hayvanların taşıdığını düşünsenize. Kitabı sevmek ona ait bir tarz oluşturmak da kitap severlerin en iyi anlayacağı şey. Bu tür ilginç tasarım kitaplıklar ile kendi zevkiniz bütünleştiğinde harika bir görüntü çıkacağından eminiz. Kitap dostu olmak iyi bir kitaplığa sahip olmaktan fazlası demektir. Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!