Leventte Özel Ders Verenler

20 Ocak 2018

Leventte Özel Ders Verenler

Beşiktaş Levent'te Özel Ders veren Yerler!

Leventte Özel Ders Verenler

Özel ders çalışmaları öğrencilerin, eğitim öğretim hayatlarının vazgeçilmez bir parçası haline gelmektedir. Okul derslerine yardımcı olması ve öğrencileri sınav, yazılalara hazırlaması amacıyla özel ders, veli ve öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Biz de her ders için ayrı eğitmen kadromuzla verdiğimiz özel ders çalışmalarıyla öğrencilerin sorunlarının çözümüne yardımcı olmayı amaçlıyor, onları daha başarılı birer öğrenci haline getirmeye gayret ediyoruz. Levent özel ders çalışmalarımızda bu kapsamda yaptığımız özel derstir. Öğrencilere bu derslerde gerek bilgi aktarımı gerek zorlu yolculukta yol gösterme gibi katkılarda bulunuyoruz.


Özel Derste Nelere Dikkat Ediyor Nasıl Bir Çalışma Yöntemi İzliyoruz

Bir özel dersin başarıya ulaşması her şeyden önce öğrencinin bu derse yaklaşamıyla ilgilidir. Öğrenci, özel ders çalışmasından memnun kalmalı ve bu derslerin kendisine bir şeyler kattığını hissetmelidir. Levent özel derslerimizde dikkat ettiğimiz husus tam olarak budur. Öğrencinin müfredat konularına olan hakimiyetini arttırmak ve bu bilgilerini doğru zamanda kullanabilme yetisi kazanmalarını sağlıyoruz. Levent özel ders çalışmalarında öğrenciler sorumlu oldukları konular anlatılıyor ve ardından pratik çalışmaları başlıyor. Böylelikle öğrenci konuya hakim olmadan pratik çalışmalarında boğulmuyor. Tam aksine test çözümlerinde, bilgi birikimini doğru kullanmayı öğreniyor. Soruların çözümüne ilişkin sağlıklı bir bakış açısı ediniyor. Bu da öğrencinin hem özgüvenini arttırıyor hem de yazılı ve sınavlarındaki başarılarında olumlu etkilerde bulunuyor.

Türkiye’de çeşitli dereceler yapan, önemli üniversitelerde öğrencilik hayatlarını sürdüren ekibimiz ile Levent özel dersleri verimli hale getiriyoruz. Eğitmen kadromuz, her biri çeşitli zorlu sınav periyotlarını başarıyla tamamlamış üniversiteli gençlerden oluşmaktadır. Bu da eğitmenin, öğrencinin halinden anlamasına yardımcı olmaktadır. Kendi halinden anlayan eğitmenle çalışan bir öğrenci, derslerde kendini çok daha rahat hissedecek, sorularını rahatlıkla soracak ve öğrenimi sağlıklı hale getirecektir.

Levent Özel Ders Hangi Dersleri Kapsar

Levent özel derslerimizde Sosyal Bilgiler, Fen Bilgisi, Türkçe, Matematik ve İngilizce gibi öğrenciğnin eğitim öğretim ve iş yaşantısına doğrudan katkısı olan dersleri anlatıyoruz. Her yaştan her sınıftan öğrenci için yaptığımız Levent özel derslerde öğrencinin, geleceği için sağlam bir temel atması, iyi bir sınav sonucu alması ve geleceğini kendi inisiyatifinde şekillendirmesi en büyük amacımızdır.
Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!