Mantolamada Dikkat Edilecek Hususlar

25 Haziran 2017

Mantolama

Evinizde yazın çok sıcak,kışın da ne yaparsanız yapın,soğuk olmasından mı şikayetçisiniz? O zaman binanızda mantolama konusunda problem olabilir.Mantolama tasarruf noktasında da size avantaj sağlayacak bir hizmet olabilir.

Evininustasi.com’da Boya-Badana bölümünde talep oluşturarak en kaliteli mantolama şirketlerine ulaşmanız mümkün.Fakat yine de tercih edeceğiniz şirketle alakalı dikkat etmeniz gereken hususlar olabilir:

·         Tercih edeceğiniz şirketin bu konuyla ilgili daha önce yapmış olduğu işlerin fotoğraflarını,bilgilerini isteyebilirsiniz.

 

·         İşlerinde uzman olup olmadıklarını anlamak için,ekibin herhangi bir sertifikaya sahip olup olmadığını öğrenebilir,yada kaç yıllık tecrübeye sahip olduğunu öğrenebilirsiniz.

 

 

·         Binada ayrıntılı bir araştırma yapılmalı,klimalar,yağmur olukları düşünülerek bir planlama yapılmalı.

 

·         İşlem yapılmadan önce sözleşme hazırlanmasında yarar var.Yapılacak olan uygulama, sağlayacağı malzemelerle ilgili işlemden önce detaylı bir yazılı bir taahhütname istemeniz sizin yararınıza olacaktır.

 

 

·         Mantolama işleminin her aşamada denetlenmesine özen gösteriniz.Doğru başlayan bir iş,daha sonra yanlış giderek hem zaman kaybına,hem de maddi kayba yol açabilir.

 

·         Uygulanacak olan malzeme hem ısıya hem de suya karşı hassas olabilir.Firmanın malzemeyi korumak amacıyla iskele kurması istenmelidir.Kullanılan malzemenin kaliteli olup olmadığını mutlaka araştırınız.Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!