Mimari Dizaynı Ön Planda Olan Mutfak Eşyaları

08 Ağustos 2017

Mutfaklarda Yenilik Yaratan Fikirler, Mutfak eşyalarında farklı tasarımlar gibi bilgileri bulabileceğiniz yazımıza bir göz atalım.

Mutfaklarda Yenilik Yaratan Fikirler

Mutfak evlerin en önemli bölümleridir. Bayanların en çok vakit geçirdikleri, yemeklerin yenildiği ve keyifli kahvelerin içildiği alanlardır. Bu nedenle her bayan birbirinden güzel eşyalar ile benzersiz bir mutfak dizayn etme hayalini kurarlar. Birbirinden farklı tasarımlar ile üretilmiş şık mutfak eşyaları günümüzde oldukça fazladır.

 Mutfak eşyalarında farklı tasarımlar ile dolaplar, avizeler, ocaklar, davlumbazlar, farklı raflar ve aksesuarlar kullanılarak mimari anlamda oldukça şık hale getirilmiştir. Özellikle son dönemde daha da hayatımıza yerleşen vintage tarzının ön planda olduğu mutfaklar son derece şık yapıdadır.

Vintage Mutfak Eşyaları Evinizde Şık Bir Esinti Yaratın

Vintage klasik ve modern çizginin bir arada yorumlandığı beyaz, pembe, açık mavi ve mint yeşili gibi tatlı renklerin kullanıldığı mutfaklar ile farkınızı ortaya koyma fırsatı bulabilirsiniz. Çiçekli seramik ve ahşap ürünler, çiçekli tabak ve bardak tasarımları, renkli mutfak rafları, çiçek desenli tablolar, ferforje meyvelikler-tabaklıklar, tüllerin kullanıldığı erzak dolapları, şık avizeler, İngiliz tarzı musluklar ve klasik perde yapıları mutfak eşyaları için vintage önerileri arasında baş sırada yer almaktadır. Eski İngiliz evlerindeki havanın modernize edilmiş halini evinize taşıma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Farklı Tasarımlı Eşyalar İle Daha Keyifli Mutfaklar Sizin Olsun

Mutfak eşyalarında imza ürünler tasarlayarak son derece keyifli mutfaklar yaratabilirsiniz. Her mutfak değişime açıktır. Küçük-büyük, geniş-dar fark etmez. Her mutfağı farklı kılacak tasarım eşyalar bulunmaktadır. Dolaplarda yapılacak değişik renk ve biçimler, kullanılacak raflar, değişik tasarımlı olarak oluşturulmuş baca kanalları, uzun ve çok sayıda aydınlatmalar, farklı masalar ve değişik sandalyeler, fiyonk şeklinde tasarlanmış perdeler, farklı desenlerde tasarlanmış seramikler, desenli zemin kaplamaları, renkli elektronik ev aletleri, farklı tiplerde tencereler-tavalar, farklı tablolar, değişik saatler, çiçekler, renkli havlular, çeşitli şekillerde tasarlanmış vazolar, LED aydınlatmalar, radyolar, ekmeklikler şeklinde kullanabileceğiniz mutfak ürünleri ile mutfağınızı hayallerinizdeki gibi dekore edebilirsiniz. Artık klasik ve sıradan mutfaklardan kurtulma zamanı geldi. Hayallerinizdeki mutfak için kolları sıvayıp farklı tasarımlara imzanızı atın.Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!