Muhammet Emin Birkan'dan Küçük Ev Dekorasyonu Fikirleri

02 Aralık 2018

Küçük Ev dekorasyonu Fikirleri

Küçük ev dekorasyonu yaparken dar alanda muhteşem tasarımlar çıkarmak, Muhammet Emin Birkan'ın bakış açısıyla!

Metrekare olarka küçük alanları pratik yaklaşımlarla ve kullanım işlevlerini artırarak yeniden dekore etmek her daim mümkün, Günümüzde ev dekorasyonu denildiği zaman geniş bir yelpaze ev gereçleri, çok amaçlı mobilya ürünleri, duvar aksesuarları özel mobilya tasarımlarına daha kolay erişebiliyor, elde edebiliyoruz. Salon duvarlarından, oda aksesuarlarına akılcı ve küçük önerilerle büyük kolaylıklar sağlayabiliriz.  Mutfak ve banyolarınız dar mekanlara sahip ise göz yoran eşya ve gereçler için daha pratik yaklaşımlarla ve fonksiyonel dolap tasarımları ile çözümleme getirebilir, mekanlarda kullanılabilirliği artırabilirsiniz.

Küçük ve dar alanlarda daha geniş yer açabilmeniz için yaratıcı fikirlerle dizayn edilmiş eşya ve gereçler, mobilya ürünleri, aksesuarlar ve hatta dekoratif aynalar kullanabilirsiniz.

Yeşillerle ve modern saksı örnekleriyle dekoratif amaçlı çözümler;

Çiçekli Salon  Resmi Koyarsın.

 

Yeşilliği seviyorsanız ve açık renkli koltuk takımlarınız varsa, mekanlarınızı çiçeklerle ve modern dekoratif saksı kullanarak mekanınızı zenginleştirebilir, daha ferah bir ortam elde edebilirsiniz. Gerek aksesuarlarla, gerekse aydınlatma aksesuarları ile birlikte askıda tutulan saksılar oturma odası ile uyumlu açık renk tonlarında tercih edebilirsiniz.

 

Duvarlara fonksiyon kazandırmak;

 

Duvarlarda aksesuarlı tablolar, kitaplıklar resmi koyarsın

 

Duvarlarınızı aksesuarlarla, özel olarak dizayn edilmiş ürünlerle zenginleştirerek dar alanlarda daha fazla gösteriş elde edebilirsiniz.

Duvarınızın rengine göre sececeğiniz kitaplık,aksesuar ve ışıklandırlamarla evinizin metre kare olarak daha büyük bir alanmış gibi gösterebilir, gelen misafirlerinize zengin bir ortam sunabilirsiniz.Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!