Personel Takip Sistemi Nedir?

10 Mart 2018

Personel Takip Sistemi Nedir?

Personel Takip Sistemi Nedir, Çeşitleri ve Nasıl Kullanılır?

 Yüz tanıma sistemi olarak bilinen personel takip sistemi sayesinde artık insanlar işe giriş ve çıkışlarda birbirlerinin yerine yüzlerini okutması olayını ortadan kaldırmaktadır. Çünkü her insanın yüzü aynı olmadığı için bu algoritma sayesinde artık kimse kimsenin yerine işe gidemeyecek. Ayrıca bu sistem tamamen güvenilir olduğu için personellerin takip işlemlerini çok rahat bir şekilde yapılmaktadır. Bu sistem hiçbir insanın yüzünde aynı olmadığı için, çalışan kişilerin birbirleri yerine yüz okutma sistemini ortadan tamamen kaldırmaktadır.

Personel Takip Sistemleri Nelerdir?

  Personel takip sisteminin birden fazla çeşidi bulunmaktadır. Bu sistemler arasında yüz tanıma sistemi, parmak izi ve kartlı personel takip sistemi bulunmaktadır. Parmak izi sistemi personel takibi için kullanılmaktadır. Harika bir parmak izi sistemi sayesinde artık insanlar birbirlerinin yerine parmaklarını okutamayacaklar. Fakat bu sistemin kullanılması için personellerin giriş ve çıkış yapacakları alanlara konumlandırılmaları gerekir. Bundan sonra artık hiç kimse birbirinin yerine işe giriş yapamayacaklardır. Kartlı personel takip sistemi ise,personelleri daha iyi takip edebilmek için kullanılan bir kartlı sistemdir. Her bir kart personellere bir adet şeklinde verilir. Böylece kendilerine ait olan bu kart sayesinde uzaktan okutmaları dahilinde cihazdan kolay bir şekilde geçiş yaparlar. Böylece geçiş kontrollerinde sıkça kullanılan bu sistem sayesinde artık geçişler daha kolay olmuştur.

Fiyatlar Nasıldır?

    Personel takip sistemlerinden kullanılan yüz tanıma sitemi, parmak izi ve kartlı personel takip sistemi cihazları uygun ve kolay ödeme seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Bu sayede birbirleri yerine geçiş gibi işlemlerin son bulması amacıyla sıkça kullanılan bu sistemler sayesinde artık işlerin akışı daha hızlı geçmektedir. Ayrıca bu sistemler tamamen güvenilir olduğu için ve en iyi algoritmalarla hizmet verdiği için hata meydana getirmez.Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!