Salon Duvarlarınız İçin Sinema Filmi Afiş Önerileri

08 Ağustos 2017

Salon duvarları için çerçeve modelleri, salon duvarları için afişler gibi salon duvarları için öneriler bulabileceğiniz içerik dizesi

Şık ve modern bir salon için çeşitli dekorasyon önerileri mevcut. Bunlar arasında en ilgi çekici olan salonunuzun duvarlarını renkli ve değişik fikirlerle süslemektir. Salon duvarları için öneriler çok fakat daha yaratıcı dekorasyon için film afişleri üzerinden gideceğiz. Duvar dekorasyonunda sinema filmi afişleri tercih etmek salonunuza oldukça modern ve eğlenceli bir aura katacaktır.

Salon Duvarı İçin Uygun Film Afişleri

Salonunuzun duvarları açık renk ya da desenli duvar kağıtlarından oluşuyorsa sinema filmi afişleri tam size göre. Ayrıca film afişleri koyu renkli duvarlar için de uygun olacaktır. Yalnızca boğucu bir oda olmaması için mobilya tercihlerinizin açık renk olmasına dikkat etmelisiniz. Salon duvarları için afişler bir sinema filminin en can alıcı sahnesinden kesitler şeklinde olabilir. Ya da film karakterlerinin yakın plan çekilmiş görüntüleri olabilir. Burada dikkat edilmesi gereken seçeceğiniz film afişinde kullanılan fotoğrafların çözünürlüğünün yüksek boyutta ve fotoğrafın baskıya uygun olmasıdır. Genellikle kanvas tablolarla tamamlanan bu dekorasyon fikri özellikle gri ve beyaz duvarlarda oldukça şık durmalıdır. Kendi afişinizi yapabileceğiniz gibi piyasada çok satılan ve müşteriler tarafından en çok tercih edilen film afişleri aşağıdaki gibidir;

-          A Clock Work Orange

-          Fight Club

-          Amelie

-          Yüzüklerin Efendisi

-          Selvi Boylum Al Yazmalım

-          Kill Bill

-          Harry Potter

-          Casino Royal

-          Taxi Driver

-          Memento

-          3 Idıot

-          Cast A WaySalon Duvarları İçin Çerçeve Modelleri

Seçtiğiniz film afişini ya da birden fazla film afişini duvarlarınıza yerleştirebilirsiniz. Fakat afişi olduğu gibi duvara yerleştirmek dekorasyon adına kötü bir yöntemdir. Şık bir görüntü sağlamak için tablo yaptırmanız daha uygun olacaktır. Bunun için de bütçenize göre tablo çeşitleri vardır. Piyasada en çok tercih edilen salon duvarları için çerçeve modelleri nden biri kanvas tablodur. Kanvas tabloların fiyatları da oldukça uygundur. Seçtiğiniz afişi kanvas tabloya yerleştirip duvarınıza asabilirsiniz.
Ayrıca alüminyum çerçeve, sürgülü çerçeve ve su geçirmez çerçeve çeşitleri de piyasadaki diğer çerçeve modellerindendir.Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!