Salonlarınızı Kozmik Gezegene Çevirin

28 Haziran 2017

Son zamanlarda insanların evrene olan merakının artması hayatımızın her alanına yansımasına neden olmuştur. Gerek yapılan çalışmalar gerek kişisel merak olsun gündemden düşmeyen enerji anlayışı ve bu inanç hepimizi etkilemekte. Öyle ki artık ev dekorasyonlarına yansıyan bu fikirler çağımıza damgasını vurmuş durumda

Son zamanlarda insanların evrene olan merakının artması hayatımızın her alanına yansımasına neden olmuştur. Gerek yapılan çalışmalar gerek kişisel merak olsun gündemden düşmeyen enerji anlayışı ve bu inanç hepimizi etkilemekte. Öyle ki artık ev dekorasyonlarına yansıyan bu fikirler çağımıza damgasını vurmuş durumda. 

Kozmik güç  ve renklerin insan ruhunda ki etkisi  tasarımcılar üzerinde farklı anlayış uyandırarak ortaya yeni  dekorasyon fikirlerinin  çıkmasını sağlamıştır. Siz de bu kozmik güce inanıyorsanız evinizi bu şekilde dekore etmemek için hiçbir neden yok.  

Dekorasyona Farklı Bir Bakış


Gündelik hayatlarımız da en çok vakit geçirdiğimiz mekanlardan biri olan evimizde özellikle salonumuza gökyüzünü ve yıldızları neden davet etmeyelim ki?  Bu ortamla ruhunuzun dinlenmesini sağlarken aynı zamanda şıklığı ve rahatlığı da elde edebilirsiniz. Kendi benliğinizi yansıtabileceğiniz bu tarz ile kozmik dünyayı evinize taşıyın.  Üstelik bunu yapabilmek çok zor değil. Küçük detaylarla ve dekorasyon önerileri ile  gerçekleştirebilirsiniz.         

3D duvar kağıdı kaplamaları ile salonunuzun havası bir an da değişecek ve kendinizi başka bir ortamda hissedeceksiniz. Ya da oldukça şık olan tabloların renk uyumları ile oturma odanız bir an da enerjinin toplandığı bir alana dönüşebilir. Daha yeni olan bu tarz şimdiden kabul görmüş ve oldukça ilgi çekmektedir. Insan beyninin sınır tanımayan döngüsünde kendinize yer bulabilir ve yaratıcılığınız ile beraber evinizi yeniden dekore edebilirsiniz.

Özellikle beyaz ve siyah gibi zıt renklerin kullanımı negatif enerjilerin oluşumunu engellerken uyum açısından da hoşunuza gidecektir. Yine iddialı bir renk olan kırmızının da istediğiniz tonunu kullanabilirsiniz. Batıl inançlarda nazarı yok ettiğine inanılan ve evreninde bütününde rengi olan maviyi salonunuza ve duvarlarınıza yansıtabilirsiniz.

Bu tarzda sınır yok. Her şey tümüyle size ve hayal gücünüze bağlı. Isterseniz oturma odanızın tavanını bütünüyle gökyüzüne açabilir, yorgun ve  stres  dolu geçen bir günü yıldızların ışıltısını izleyerek yok edebilirsiniz.    


Olağan ve normal karşılanan tarzlardan sıkılmış durumdaysanız ev dekorasyonu açısından bu yeni tarz oldukça ilginizi çekecek ve kendinizi kozmik gücün içinde bulmanız kaçınılmaz olacaktır. Sıradanlık size göre değilse ve modern fikirlere açıksanız neden olmasın?  Düşünmeye ve uygulamaya değer. Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!