Siz De Duvarlarınızı Yazıyla Süsleyin

28 Haziran 2017

Gün geçmiyor ki ev dekorasyonuna dair yeni yeni fikirler çıkmasın.

Gün geçmiyor ki ev dekorasyonuna dair yeni yeni fikirler çıkmasın. Bu yazımızda sizlere ev dekorasyonuna önem verenler için yeni bir alternatiften bahsedeceğiz.

Son zamanlarda hayatımıza iyiden iyiye girmeye başlayan duvar yazıları ev dekorasyonunda evlere oldukça farklı ve değişik bir hava verirken evleri konusunda biraz daha özenli ve değişiklikten hoşlananlar içlin oldukça hoş bir alternatif haline gelmiştir.

Siz de evinizin havasını duvaryazı süslemeleri ile değiştirmek isterseniz buyurunuz yazımızın devamını okuyunuz.

Her Zevke Göre Bir Alternatif

Evinizin her alanında dilediğiniz yere uygulayabileceğiniz gibi her köşeye uyum sağlayacak birbirinden eğlenceli duvar yazıları bulabilirsiniz.

Sizler de ruhu olmayan ölü duvarlardan sıkıldıysanız eğer oturma odanıza ya da yatak odanıza romantik bir dörtlük ile şiirin eşsiz cazibesini duvarlarınızda kullanabilirsiniz.

Örneğin mutfağınıza yemek pişirme yöntemlerine dair ya da püf noktalara dair eğlenceli yazılar bulabileceğiniz gibi bu yazıları kendiniz de tasarlayabilirsiniz.

Evde duvar yazısı kullanmak aslında herkesin aklına gelecek ya da ilk kez deneyecek kadar cesaretli olmayabilir bu nedenle kimsenin evinde olmaya bu duvar yazılarını kullanarak ev dekorasyonuna yeni bir tarz getirmiş olursunuz.

Duvar süsleme yazılarında özelikle İngilizce tercih ediliyor. Fakat ben anlamam yabancı dilden derseniz tabiî ki sizler içinde birbirinden hoş alternatifler var. Mesela evinizin manevi havasını arttırıp evinizdeki huzuru daha da yükseltmek için kullanabileceğiniz pek çok ayet de mevcuttur. Size huzur veren bir ayeti seçip salonunuza uygulayabilirsiniz.

Evinizin girişinde kapıları açan anlamına gelen bir Fettah yazısı sizi karşılasa mesela ne dersiniz hoş olmaz mı?

Tüm Evinize Uygulayabilirsiniz

Evinizin her alanında uygulamaya müsait olan duvar süsleme yazılarını evinizin mutfağından tutun da çalışma odanıza hatta koridorlara kapı girişlerine kadar pek çok alana uygulayabilirsiniz. Böylece hem modern bir hava estirirken eviniz de hem de duvar süslemesinde yeni bir akıma dahil olacaksınız.

Dilerseniz bu seçimleriniz de evinizin ustası olarak yardımı olabilir ve ev dekorasyonu konusunda da fikir alış verişinde bulunabiliriz. Siz sadece hayalinizi belirleyin gerisiniz biz yapalım.Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!