Siz De Evinizin İçinde Dinlenme Köşeleri Oluşturun

28 Haziran 2017

dinlenme köşesi dekoraasyonu

Feng shui dekorasyon evinizin dekorasyonunun sizi rahat ettirecek ve evinize pozitif enerjinin yayılmasını sağlayacak dekorasyon fikirlerini vermektedir.

Feng shui dekorasyon evinizin dekorasyonunun sizi rahat ettirecek ve evinize pozitif enerjinin yayılmasını sağlayacak dekorasyon fikirlerini vermektedir. Evin her alanı için farklı yerleştirme pozisyonları sunmaktadır. Bu kurallara uyarak evinize farklı bir enerji katabilir ve bu enerjinin sizin üzerinizde de etkili olmasına izin verebilirsiniz.
Ev dekorasyonunuz içinde mutlaka kendinize ait sizi dinlendirecek alanlar oluşturmalısınız. Bu alanlar mutlaka sizin istediğiniz renklerle ve objelerle donatılmalı. 
Yazımızın devamında kendinize ait olarak oluşturabileceğiniz dinlenme köşeleri ile ilgili dekorasyon fikirlerini sizlerle paylaşacağız.
1) Kitap Okumayı Çok Seviyorsanız
Kitap okumak sizi hayatta en çok dinlendiren aktiviteler arasında yer alıyor ve kitap okurken herkesten uzak olmayı tercih ediyorsanız kendinize kitap okumanız için bir alan oluşturabilirsiniz. Böylece kitapların büyüleyen dünyasında kendi köşenizde ufak bir yolculuğa çıkabilirsiniz.


2) Doğayı İzlemek Size keyif Veriyorsa
Doğa size hayatınız için gerekli olan tüm ilhamı veriyorsa siz de doğayı seyredebilmek ve doğanın gücüne her an şahit olabilmek için evinizde kendinize ait bir alan oluşturabilirsiniz. Bu ala evinizin en güzel manzarasını gösteren pencerenizin önünde olmalı ve böylece doğanın her mevsimde ki güzelliğini seyretme imkanına sahip olabilmesiniz.

3) Bu Köşeyi Paylaşmak İstiyorsanız
Evinizin her köşesi size ait olacaktır ancak siz yine de kendiniz için özel olan inşalarla vakit geçirmek için daha sade ve küçük bir alan oluşturmak ve sizin için özel olan insanları orada ağırlamak istiyorsanız işte bu fikir tam size göre olacaktır. Sizin için özel olan insanlarla keyifli sohbetler geçirmek için ufak bir sohbet masası oluşturabilirsiniz. Böylece evinizin günlük mekanlarından biraz uzakta kalmış ve kendinizi bir kafe ortamında hissetmiş olacaksınız.
4) Şark Köşesi
İç huzurunuzu eskilerde arıyorsanız kendinize eski tarihlerde kullanılan ve günümüzde hayranlıkla bakılan objelerle bir köşe düzenleyebilirsiniz. Bu köşe için kullanacağınız objeler size daima eski yaşantıları ve çocukluğunuzu hatırlatarak sizi içinde bulunduğunuz gündelik hayatınızın stresinden ve sıkıntısından uzaklaştıracaktır. Üstelik bu köşeyi tek başınıza paylaşmak istemediğinizde yanınızda ki misafirinize de çok kolay yer açabileceksiniz.Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!