Sizde Tabaklarınızı Tuvale Çevirin

28 Haziran 2017

Yeniliklerin artması ile birlikte evler artık daha sade hale gelmeye başladı.

Yeniliklerin artması ile birlikte evler artık daha sade hale gelmeye başladı. Fakat evler ne kadar sadeleşse de tüketimin hızlıca artması ile insanların kendilerine ayıracak vakitleri kalmadı. Bu gibi durumlar için hem pratik hem de temiz işçiliği ile her zaman yanınızda olanlar var. Evinizin baştan yaratılması ve modern zamana uyum sağlanması için başka bir adrese hiç gerek duymayacaksınız. Eşsiz bir sunumunun yanında ücretsiz olarak tecrübe edebileceğiniz deneyimler de fırsatlar arasındadır. Üstelik işçilik yanında duvarınız da hangi boya kullanılacak fikrini de artı olarak sizlere sunacaktır. Yapmanız gereken seçiminizi yapmak ve size uygun seçenekleri sıralayıp ilanınızı vermek olacaktır. Bunun ardından zamanınızın sadece bir kısmını ayırarak seçim yapacaksınız. Ardından gerçekleştirilen tasarımların yaratıcılığı ile hem şaşıracak hem de hayran kalacaksınız.

Peki, sadece bunun için mi buradalar? Yani montaj yapıyor, duvar boyuyor, tesisata yardım yapıp birde temizliğinize de yardım edip gidiyorlar mı? Tabi ki hayır yeni işler üretmenin yanında birde sizlere yaratıcı fikirler kazandırıyorlar. Evet, boş zamanınız olmasa bile kendinize zaman ayırmayı elbette isteyeceksiniz. Bunun iş yoğunluğu varsa tatil günleriniz pek tabi mutlaka olacaktır. Bu güzel, yaratıcı kuruluş sizin çakralarınızı açmanıza ve yenilik peşinde koşmanıza yardımcı olacaktır. Evin bir bölümünü değiştirme düşüncesi aklınızı sardığında detaylar için ilan vererek değiştirdiğiniz salonunuza bakmanız yeterli olacaktır.

Tamam, bu kadar büyük bir şey olmasa da olur. Resim yapmayı seviyorsunuz, fakat birazcık da sıra dışı olanın peşinden koşuyorsunuz. O zaman vitrin geleneğinin vazgeçilmez tabakları şimdi sıraya geçebilir. Yaratıcılığınızı bu tabaklara dekore edebilirsiniz. Bu ilerleyen zamanda hobiniz haline gelebilir. Çeşitli ebatlardaki bu yeni tuvaliniz ile duvarlarınızı renklendirebilirsiniz. Beyazlıktan solmuş olan porselen takımlarınıza çiçekler açtırabilirsiniz. Böylece vitrinin kapladığı köşeyi kendinizin bir alanı haline getirebilir ve burada eğlenceli, verimli zamanlar geçirebilirsiniz. Bu sadece duvarlarınızı değil sofralarınızı da süsleyebilir. Biraz daha ufkumuzu genişletecek olursak küçük bir sergi içinde yer olabileceğinizi düşünebilirsiniz. Tabi eşe dosta hediye etme düşüncesi de artı bir değer olarak bir köşe de durabilir. Bir tık ile gelen ilham yaşam boyu sizin ile yürüyebilir.

Etiketler: tuval tuval boyama tabak


Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!