Sonbahar Ev Dekorasyonu

02 Şubat 2018

sonbahar dekorasyonu

Yaz nasıl geçti anlamadık,ama bir anda sonbahar kapımıza geldi.Artık yavaştan ruh halimiz sonbaharın etkisine girdi,ev dekorasyonumuzu da mevsime göre ayarlamanın vakti geldi! Vereceğimiz ipuçlarıyla havanın soğumasına inat sıcacık bir eve sahip olabilirsiniz:

1.Mumlar bana göre tam da bu mevsimin aksesuarları..Özellikle akşamları farklı renkteki ve modeldeki mumları bir araya getirerek hoş ve romantik bir hava yakalayabilirsiniz. Ev Dekorasyonu Fikirleri

2.Odalarınızda farklı türde kumaşlar kullanarak dekoratif bir zenginlik yakalayın.Yün,kürk,kadife gibi kumaşlar bu noktada işinize yarayacaktır.

 3.Durun,perdeleri yıkamayın;onun yerine gelecek olan kış için değiştirmeye ne dersiniz? İnce tül perdelerin aksine,kadife perdeler kullanarak hem kışa uygun bir perdeye sahip olun,hem de pencereden girecek soğuğa bir nebze de olsa engel olun.

4.Kim istemez ki hava soğukken bir battaniye altında kahvesini yada çayını yudumlamayı? Sonbahar için mutlaka kendinize bir kaşmir yada yün battaniye temin edin.

 5.Sonbahara uyum sağlamak için canlı çiçekler yerine kurutulmuş,duygu dolu çiçekler kullanabilirsiniz.

6.Yastıklar evlerimizde olmazsa olmazdır. Yastık kılıflarını değiştirerek evinizin atmosferine yenilik katın.Toprak renklerini seçmenizi tavsiye ederiz.

7.Evinize bu soğuk günlerde farklı bir hava katmak için duvarlarınızdan birini farklı bir renge boyatabilirsiniz.

8.Özellikle havalar soğuduğunda zemin oldukça soğuk olur.Bu mevsimde odanızda büyük yün bir halı bulundurabilirsiniz.

9.Sonbaharın ruhuna uygun,sonbahar temalı tablolar alarak odalarınıza asabilirsiniz.

10.Eskiyen eşyaları,antikaları bu mevsimde konsolların,sehpaların,dolapların üzerinde kullanabilirsiniz.

Siz de sonbahara göre evinizin dekorasyonunu değiştirmek istiyorsanız,evininustasi.com’da Tadilat/Dekorasyon bölümünde talep oluşturup,birbirinden profesyonel şirketten proje ve fiyat teklifi alabilirsiniz!Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!