Stüdyo Daire Dekorasyonu

25 Haziran 2017

stüdyo daire örneği

Şık bir eve sahip olmak için dairenizin büyük yada küçük olmasının pek bir önemi yoktur. Ufak hamlelerle evinize renk katabilirsiniz. Aynı zamanda pratik hamlelerle küçük olan evinizde kullanma alanını genişletebilirsiniz .Aşağıdaki tavsiyelerimize uyarak ev dekorasyonunuzu şekillendirin:

·        Alanda tasarruf sağlamak için yapmanız gereken şeylerden biri, televizyonu duvara monte etmek olmalı. Bu sayede yer kazanmış olursunuz.

 

·        Kitaplık kullanarak alan daraltmak yerine, son zamanlarda oldukça moda olan duvara monte raf kullanabilirsiniz.

 

·        Dairenizin içine asma kat kurdurarak yatağınızı bu alana kurabilir ve bu sayede geniş bir alan elde etmiş olursunuz. Tabi bunun için dönüşebilen mobilyalara ihtiyacınız var.

 

·        1+1 dairenizin daha ferah, büyük görünmesi için açık renkleri tercih edin. Hatta bize kalırsa beyaz ağırlıklı renkleri tavsiye ederiz.

 

·        Dairenize tablolarla renk katabilirsiniz. Ama bunun için küçük ve sade tablolar tercih edin. Aksi takdirde karmaşık bir görüntü ortaya çıkabilir.

 

·        Evinizde duvar kağıdı kullanmak istiyorsanız kesinlikle bir duvara uygulayın. Bütün evi duvar kağıdı kaplamaya kalkarsanız, eviniz çok dar gözükebilir.

 

 

·        Aydınlatmayı olabildiğince yukarıdan verin. Işığın yayılması evinizi daha ferah ve geniş göstermeye yarar.

 

·        Genellikle küçük ofislerde kullanılan ayna taktiğini siz de evinizde kullanabilirsiniz. Orta veya büyük boyda aynalar kullanarak derinlik kazanabilirsiniz.

 

·        Yerin rengi sabit olmalıdır, bu sayede eviniz geniş görünür. Mutfak ve banyoda küçük seramikleri tercih edin.

 

·        Şatafatlı halılardan ziyade küçük ve sade halılar alın evinize.

 

·        Simli, parlak aksesuarlardan uzak durun.Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!