Takılarınıza Özel Şık Askılar

28 Haziran 2017

Kadınlar her zaman için kıyafetleri, ayakkabıları, çantaları, parfümleri ve takıları için ek dolap ihtiyacı duyarlar.

Kadınlar her zaman için kıyafetleri, ayakkabıları, çantaları, parfümleri ve takıları için ek dolap ihtiyacı duyarlar. Ve her seferinde de yeni dolap alsalar bile hiçbir şeye tam anlamıyla sığamazlar. Tüketim çağının yaygınlaşması, seri üretimin artarak ürün fiyatlarında düşüş yaşanması kadınların alışveriş çılgınlığını daha da tetiklemiş durumda. Kadınlar kıyafetlerine yer bulsa aksesuarlarına yer bulamıyor. Sürekli de dolap alınmıyor. Bu yüzden farklı yöntemler ile en azından takılarınızı dolap kullanmadan eğlenceli bir şekilde asabilir ve yer sıkıntınızdan da kurtulabilirsiniz. Bu aşamada size giysi askıları, kullanılmayan eşyalar, belki eski bir dolap kapağı belki de eski bir pencere yardımcı olabilir. Takılarınız için yepyeni bir köşe yaratmak aslında sizin hayal gücünüzle doğru orantılı. Aşağıdaki yöntemlerle takı askısı yapabilir ve odanıza yeni bir dekorasyon yapılmış havası kazandırabilirsiniz:

Sokak taşları: Söz konusu kolyeler ise bir sürü dekorasyon fikrinden söz edebiliriz. Sokaktan taş toplamak bunlardan en güzel ve en ucuz olanı. Sokaktan toplamış olduğunuz irili ufaklı taşları çift taraflı bir bant yardımıyla duvara yapıştırabilir ve sonrasında da taşlara kolyelerinizi asabilirsiniz. Eğer biraz el beceriniz varsa bu taşları boyayarak da odanızı renklendirebilirsiniz.

Elbise Askı: Belki de en çok tercih edilen dekorasyon fikirlerinden biri de bu. Takı askılarınız ile yeni bir dekorasyon havası meydana getirmek isterseniz bu klasikleşmiş ama şık yöntemi kullanabilirsiniz. Sıradan ahşap bir elbise askısına kancalar takarak o kancaları takı askısı olarak kullanabilirsiniz.

Mantar Panolar: Öğrenci evlerinin en vazgeçilmezi olan mantar panoları bu sefer not almak için değil de takı askısı yapmak için kullanabilirsiniz. Mantar panoların zımbaları bu konuda sizin en büyük yardımcınız olacaktır.

Cam Şişeler: Evde ya da dışarıda kullandığınız cam şişeleri atmamanızda büyük fayda var. Belki de onlarla harika dekorasyon fikirleri yaratabilirsiniz. Şişeleri cam boyası ile istediğiniz şekilde boyadıktan sonra bilekliklerinizi başında aşağı doğru bu şişelere geçirebilir ve dağınık halde olan bilekliklerinizin düzenli bir şekilde odanızda yer almasınısağlayabilirsiniz.Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!