Üç Boyutlu Tasarımlar İle Banyonuzda Değişiklik Yapın

08 Ağustos 2017

Değişik olan çizimler ve resimler evinizdeki dekorunuzun çok daha ilginç hale gelmesini sağlayabilecek olan bir fikirdir.

Değişik olan çizimler ve resimler evinizdeki dekorunuzun çok daha ilginç hale gelmesini sağlayabilecek olan bir fikirdir. Bu tarz tasarımları duvarlarınızda, zeminlerinizde ya da tavanlarınızda uygulayabilirsiniz.

Üç boyutlu tarzda zemin tasarımları için oldukça çok çeşitlilikte tema bulabilirsiniz. O kadar çok tema bulmak mümkündür ki, örneğin, yunuslar olabilir, balıklar, sular ve kumlar şeklinde birbirinden farklı tasarımlar bulabileceğiniz çeşitlilikler firmanızda bulunmaktadır.

Üç boyutlu tasarımların özelliği, doğru açıdan bakıldığı zaman herkes canlıymış gibi görebilmesi özelliğinde olmasıdır.

Nasıl modellerimiz mevcuttur

Banyonuzda zemininiz de, köpek balıklı bir üç boyutlu tasarım seçtiğiniz zaman, köpek balığının hemen ayağınızın yanında yüzüyormuş hissine kapılacaksınız.  Firmamızı ziyaret eder iseniz, daha da farklı fikirlere göz atmış ve daha farklı fikirler almış olursunuz.

Ev dekorasyonunda üç boyutlu tasarımlar sıkça herkesin karşısına çıkabilmektedir. Sizlere daha farklı model ve tasarımlarda seçenekler sunmakta olan üç boyutlu tasarımlar özellikle banyolar için çok fazla tercih edilmektedir. Ama dileyen kişiler, banyosundan başka, mutfaklarında, balkonlarında ya da odalarda da tercih edebilmektedirler

Evinize nasıl hava katacaksınız

Dekorasyon dünyasının en yeni seçeneği olan üç boyutlu zemin kaplama tasarımları gerçek gibi görünen manzaraları sizlerin evlerine taşımakta olan tasarımlardır. Örneğin kumsalda yürüyormuşsunuz gibi bir hisse kapılmanızı sağlayacak olukça şık modeller seçip, banyonuza herkesin hayran kalmasını sağlayabilirsiniz.

Üstün teknoloji sayesinde günden güne daha da gelişmiş olan üç boyutlu tasarımları bulunduğunuz ortamlara uygulayarak çok hoş görünümler sağlayabilmeniz mümkün olabilecektir. Sizler de evinizin her yerinde değişiklik ve farklılık yaratmasını istiyor iseniz, sizin tarzınızı ne yansıtıyor ise, zemin kaplama olarak o modeli seçerek değişiklik yapabileceksiniz.

Firmamıza gelerek kendi istediklerinizi bize anlatıp, firmamızdan da fikirler alarak ya da size gösterilecek olan seçeneklerden seçerek, ya da sizler bize örnek getirerek, istediğiniz modeli istediğiniz tarzı alanında uzaman olan çalışanlarımız ile birlikte tasarlayabilirsiniz. Tasarladığınız modeli çalışanlarımız sizlerin bulunduğu yere gelerek, son derece titiz çalışma ile uygulayacaktır. Emin olun banyonuza çok farklı bir hava katacaksınız.  Sizlerde üç boyutlu zemin tasarımı yaptırmak isteyenlerden iseniz doğru adrestesiniz. Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!