Ünlülerin Salon Dizaynları

28 Haziran 2017

Salon, evlerimizin en önemli bölümüdür belki de.

Salon, evlerimizin en önemli bölümüdür belki de. Çünkü misafirlerimizi burada ağırlarız. Bu nedenle salonumuzun şık ve ilgi çekici olmasını isteriz. Kimisi bu şıklığı ve ilgi çekiciliği seçtiği mobilyalar sayesinde sağlarken, kimisi de küçük dekoratif süslerle veya sadece bir tabloyla bile sağlayabilir.
Ünlüler bu konuda şüphesiz ki oldukça iyilerdir. Çünkü evlerinin dışardan görüldüğü kadar şık olmasının altında kalmayacak şıklıkta olmalıdır evin iç kısmı. Şıklığı göstermenin en kolay yolu ise dediğimiz gibi salonu ilgi çekici hale getirmek. Bazı ünlüler ünlü dizayn mimarları ile anlaşıp evlerini güzelleştirmekte, bazı ünlüler ise kendi başına evini harika bir görünüme kavuşturmaktadır. Şimdi sizlere bazı ünlülerin yaptığı veya yaptırdığı salon dizaynlarını göstermek ve tabiri caizse ağzınızı bir müddet açık bırakmak istiyoruz.

Fahriye Evcen

Birçoğumuzun dizilerden ve filmlerden tanıdığı ünlü oyuncu Avrupa Yakası’nda bir dubleks evde yaşamaktadır. Güzel oyuncunun evinin salonunun buram buram tarih koktuğunu söylesek yalan olmaz herhalde. Salonun bir köşesinde bulunan tablolar, vazo, saat ve koltuk eve nostaljik bir hava katmış. Diğer tarafta ise klasik bir beyaz koltuk ve üzerindeki tablo ile şıklığı salonuna yaymış.

Ajda Pekkan

Tanımayan yoktur diye düşünüyoruz kendilerini. Şarkıları ve yıllara meydan okuyan güzzelliğiyle hepimizin gönlünde taht kurmuştur ünlü şarkıcı. Ajda Pekkan’ın Arnavutköy’deki evi gerçekten çok güzel dizayn edilmiş. Oldukça büyük olan evin ilk göze çarpan aksesuarları avizeler ve ışıklandırma sistemleri. Salon ise tam anlamıyla şık kelimesini bizlere anlatıyor. Beyaz koltuklarının üzerindeki renkli kırlentler ve önündeki büyük ahşap sehpayla klasik ve hoş bir görüntü sunmaktadır.

Cem Yılmaz

Eşi ve çocuğuyla birlikte Levent’te yaşayan Cem Yılmaz’ın evini de merak ediyorduk. Hepimizi güldürmeyi başaran ünlü komedyen ev dizaynı konusunda da başarılı olduğunu da bizlere gösteriyor. Modern bir şekilde dizayn edilmiş salonunda renkli koltuklar dikkatleri çekerken, tablolara da gözler dalıp gidiyor.
Ünlülerin salonlarından birkaç örnek sunarak sizlere fikir olmasını istedik. Evinizde ve salonunuzda yapacağınız tüm dizaynların sizi mutlu etmesi dileğiyle. Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!