Vintage İşyeri Dekorasyonları

01 Temmuz 2017

İş yerlerinde dekorasyonları ile farklılık yaratmak isteyenlerin son zamanlardaki tercihini vintage işyeri dekorasyonları oluşturuyor.

İş yerlerinde dekorasyonları ile farklılık yaratmak isteyenlerin son zamanlardaki tercihini vintage işyeri dekorasyonları oluşturuyor. Dekorasyon fikirleri arasında son derece popüler bir yere sahip olan bu tarz dekorasyonlar, özellikle kafe ve restoranların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Geçmişin eskimeyen yanını oluşturan vintage dekorasyon fikirleri oldukça çeşitli ve geniş de bir alana sahip.

Eskimeyen Tablolar


Vintagdekorasyonlarının vazgeçilmez parçalarından biri tablolardır. Bu tablolar adeta yıllara meydan okuyan tarzda bir görsel güzelliğe sahiptirler. İş yerinde vintage fikirlere ihtiyaç duyanlarında işe bu tarz eskitme tabloları inceleyerek başlamalarını tavsiye edebiliriz. Bulundukları mekana hoş bir atmosfer getiren bu tablolar, hemen her türlü alanda rahatlıkla kullanılabilmektedirler.


Avize ve Lambaderler


Vintage dekorasyonun olmazsa olmaz parçalarından biri de avize ve lambaderlerdir. Aydınlatmanın görsel açıdan eski ama gösterişli yanını oluşturan bu ürünler, vintage dekorasyonu uygulamak isteyenlerin kesinlikle göz atması gereken ürünler arasında sayılmaktadır. Özellikle kumaş kaplı ayaklı lambaderler ve masa abajurları bu alanda oldukça dikkat çeken dekorasyon objeleridir.


Kanepe ve Yastıklar


Vintage dekorasyonun bir diğer temel taşı kanepe ve yastıklardır. Eski model kanepe ve yastık tercihleri ile bulunduğunuz mekanı vintage bir havaya sokabilirsiniz. Örneğin bir restorantta sandalye yerine masanın yanında bu tarz vintage mobilyaları tercih ederek iş yerinizde değişik bir atmosfer yaratabilirsiniz. Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!