Vintage Tarzı Yaşam Üniteleri

28 Haziran 2017

Şimdilerde rüzgarlar estiren Vintage akımı için, Vintage tarzı mobilyalar da üretilmeye başlandı.

Şimdilerde rüzgarlar estiren Vintage akımı için, Vintage tarzı mobilyalar da üretilmeye başlandı. Vintage yaşam üniteleri bunun en güze örneği. Eski tarz mobilyalar örnek alınarak modern çizgilere uydurulmaya çalışılmış pek çok Vintage ünite mevcut. Siz de salonunuzda Vintage tarzı yaratmak isterseniz, işe hemen bir Vintage yaşam ünitesi alarak başlayabilirsiniz. Dekorasyon önerileri arasından Vintage tarzı hemen seçebilirsiniz.


Mor ile Vintage..


Son günlerin gözdesi mor renk ile de Vintage tarzı yakalayabilirsiniz. Böylece Vintage yaşam üniteniz ile mor beyaz uyumuna siz de hayran kalacaksınız. Bej, krem tonlarındaki duvarlarınıza ve krem tonlarındaki Vintage tarzı evinize bu tip Vintage üniteler oldukça yakışacaktır. Siz de salonunuzda Vintage tarzı yaşam üniteleri ile bir dekorasyon yapın ve evinizin havasını anında değiştirin. Dekorasyon fikirleri içerisinde kuşkusuz en tatlı olanı Bu Vintage’dir. Siz de evinize bir değişiklik katmak için eski ve yeniyi buluşturun…

Siz de evinizde Vintage tarzı bir hava estirmek isterseniz; eski ve yeni koltuklarla bir uyum yakalamakla işe başlayın. Ardından krem, bej tonlarındaki duvarlarınız ve yerlerinizle Vintage uyumunu sindirin. Eski eşyalar, sehpalar derken salonunuzda oldukça farklı bir hava yakalayacaksınız. Vintage eski eşyaların yeniden kullanılması, yenilenmesi ile oluşturulan bir tarzdır. Bunun için eski tarzlardaki eşyalarınızı sakın atmayın. Onları yeniden boyatarak evinizin bir köşesinde onlara yer açın. Örneğin; eskiden kalan gümüşlük yahut vitrinlerinizi krem, bej yahut kirli beyaz tonlarında boyatarak onları Vintage tarzı yaşam ünitelerine dönüştürebilirsiniz.

Günümüzde pek çok mobilya markası da pek çok eski tarz mobilya üretmeye koyulmuş durumdalar. Pek çok mobilya markasının ürettiği Vintage tarzı yaşam üniteleri de tam sizin aradığınız türden olabilirler. Bu Vintage yaşam ünitelerinden bir tane edinerek, salonunuza eski ama taze bir ruh katmış olun. Vintage tarzı yaşam üniteleri eskitme tarzlı yahut sivri bacaklı fakat yine bej, krem ve ahşap renkleri ağırlıkta ürünler olarak karşınıza çıkacaktır. Siz de hemen pek çok markanın sizler için ürettiği Vintage tarzı yaşam ünitelerinden salonunuz için bir tane sipariş ederek ev dekorasyonunuz içinde eski sıcak havayı solumaya başlayın…Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!