Yarıyıl Hızlandırma Kursu İle İkinci Döneme Hazırlık

21 Ocak 2018

Yarıyıl Hızlandırma Kursu İle İkinci Döneme Hazırlık

Çocuklarınız ikinci döneme hazır mı?

İkinci Döneme Yarıyıl Hızlandırma Kursu İle Hazırlık

19 Ocak 2018 Cuma günü çalacak son ders zili ile öğrenciler yarıyıl tatillerine başlayacaklar. Bu, onlar için iyi bir dinlenme süresi demek. Bununla birlikte birtakım eksiklerin tamamlanması için de yarıyıl tatilleri ideal zamanlardır. Öğrenci bu süreyi hem dinlenerek hem de bu eksikliklerini tamamlayarak geçirmelidir. Böylelikle öğrenci hem eksik konularını öğrenmiş hem de ikinci döneme daha hazır girilmiş olacaktır. Biz de geniş eğitmen kadromuzla yaptığımız yarıyıl hızlandırma kursu ile öğrencileri ikinci döneme en iyi şekilde hazırlamayı amaçlıyoruz. Türke, Matematik, Fen Bilimleri ve Sosyal Bilgiler derslerinde yapacağımız yarıyıl hızlandırma kursuile öğrenciler, ağır bir çalışma yükünün altına girmeden ve kendilerine zaman ayırmayı ihmal etmeden ikinci döneme sağlıklı bir hazırlık yapabilecektir.

Hem Tatil Hem Hazırlık

Yarıyıl hızlandırma kursu çalışmalarımızda dikkat ettiğimiz en önemli husus öğrencilerin tatilin keyfini yaşamalarını engellememektedir. Bu sürede dinlenmek, eğlenmek öğrencilerin en büyük hakkıdır. Biz, öğrenciyi yormadan ayarında yapacağımız çalışmalarla derslerdeki eksikleri tamamlamayı amaç ediniyoruz. Böylelikle öğrenci hem kendine ayıracağı zamandan feragat etmiyor hem de sınav ve yazılılarında kendisine sıkıntılar çıkaracak eksikliklerini tamamlamış oluyor. Yarıyıl hızlandırma kursunun da amacı bu zaten.Unutmamak gerekir ki, tatil döneminde ağır bir çalışma temposunun altına itilen öğrencinin buna vereceği reaksiyonun olumlu olma olasılığı bir hayli düşüktür. Dolayısıyla çalışma sürelerinin ayarlamaları iyi yapılmalıdır. Her biri Türkiye’nin önemli üniversitelerinde okuyan eğitmenlerimiz bu noktada devreye girmektedir. Öğrencinin halinden anlayan eğitmenlerimiz, yarıyıl hızlandırma kursu çalışmalarının süre ve sıklığını öğrencinin dinlenme ihtiyacının da gözetilerek belirlenmesinde önemli rol oynayacaktır. Bu da çalışmaların amacına ulaşması ve öğrencinin derslerden verim sağlamasını sağlayacaktır.

Uygun Fiyatlarla İkinci Döneme Sağlam Hazırlık

Yarıyıl hızlandırma kursu ücretlerimiz aile bütçesi gözeterek hesaplanmaktadır. Öğrencinin ikinci döneme hazır girmesi için yaptığımız bu çalışmalarda aileler için en uygun fiyat tarifeleri hazırlanmaktadır. Böylelikle genel ortalamanın çok daha altında bir ücret karşılığında çocuğunuzu ikinci döneme hazır hale getirmek mümkün olacaktır. Siz de yarıyıl hızlandırma kursu ile çocuğunuzun ikinci döneme daha hazır başlaması ve eksiklerini tamamlamasını istiyorsanız sitemiz üzerinden talepte bulunabilir yahut telefon yoluyla bizimle irtibata geçip daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!