Yazlık Ev Dekorasyonu Önerileri

25 Haziran 2017

yazlık ev dekorasyon

Yazın gelişiyle kimimiz şehrin boğuculuğundan kurtulmak için kendimizi yazlıklara atarız.Yazlığa gitmemizdeki sebep rahatlamak olduğuna göre,yazlığımızın dekorasyonu da buna göre düzenlenmeli değil mi?

Yazlık evinizin dekorasyonu nu yaparken sizi rahatlatacak olmasına özellikle dikkat etmelisiniz.Bu yüzden evinizi buna göre dizayn etmelisiniz.

1-)Artık yaz geldi,koyu renklerden kurtulmanın vakti geldi! Yazlıklara en fazla yakışan renkler;beyaz ve mavidir.Size tavsiyem,yazlığınızda bu renklere ağır vermeniz.Ne kadar son zamanlarda duvar kağıdını önersek de,açık renkli duvarlar da sizi rahatlatma görevini üstlenebilirler.

 

2-)Yazlıklarda dikkat edilmesi gereken diğer bir husus da odalarınızda fazla eşyanın olmamasıdır.Evet,yazlık evlerde fazla eşya oldukça boğucu olabilir,bu yüzden gerekli eşyaları bulundurmanız yeterlidir.

 

3-)Tercih ettiğiniz mobilyaların ahşap olmamasına özen gösterin.Aynı zamanda lüks yerine sade mobilyalar tercih etmelisiniz.Unutmayın,yazlığa temizlik yapmak için değil,rahatlamak ve keyif almaya gittiniz!

 

4-)Yerlerde halı kullanmayınız,onun yerine kilim yada jüt kullanmanızda fayda var.Kilimleriniz kolay kaldırılıp serilebilir olursa temizlik hususunda size avantaj sağlayacaktır.