YENİ EVLENECEK OLAN ÇİFTLERE EV DEKORASYON ÖNERİLERİ

05 Ekim 2017

Eviniz her haliyle sizin ona nasıl hitap edeceğinizi merak etmekte. Başlangıç olarak dikkat etmeniz gerekenler, ipin ucunu kaçırmamanız gereken noktalar, atladığınız maddeler ve dahası bu yazımızda...

Bu telaş başka bir telaşa benzemiyor ve biraz ustaca bir yaklaşım gerektiyor. Çünkü eviniz her haliyle sizin ona nasıl hitap edeceğinizi merak etmekte.  Başlangıç olarak dikkat etmeniz gerekenler, ipin ucunu kaçırmamanız gereken noktalar, atladığınız maddeler ve dahası bu yazımızda... 

 YENİ GELİN EVİ 

 Aslında yeni gelin evi sadece bu döneme ait bir söylem değil.Yeni gelin evine ait beklentiler hep yüksektir.Özellikle büyükler tarafından gözlemlenmek istenenler hep aynıdır. DANTEL! dantel ve annelerimizin el emeği göz nuru yaptığı çeyizler evde sergilenmeli mantığı. Bu mantığa burun kıvıran da çok sahip çıkanda.Bence bunu bu döneme uyarlamak mümkün. Özellikle bağımsız bir dekorasyona imza atacaksanız dantelleri de sıradan kullanmak yerine kendinize has bir kullanım ile evinize yakıştırabilirsiniz. Kullandığınız eskitme bir tepsinin üstüne sererek, kolalanmış bir danteli bardak altlığı yaparak... Sıradanlığın üstünü çizdiğinizde her şey gözünüze güzel gözükecek ve yeni gelin evine yakışanı layığıyla yapmış olacaksınız.

 EŞYALARI ALMADAN ÖNCE EVİNİZİ ÖLÇÜN

Bu maddeyi göz ardı edip eşyaları eve geldiği gibi değiştirmek isteyen çok çıkacaktır eminiz. Hatta bizde bu hataya düşmüştük dediğinizi duyar gibiyiz. Eşyalar aldığınız firmada seçerken o kocaman alanda gözünüze küçücük görünür ama eviniz o kadar geniş değilse o küçücük eşyalar bir anda dev oluverir. Tabii eve sığmadığını görmek o durumda çok üzücü olacaktır. Böyle bir olay yaşamak istemiyorsanız ölçü aletinizi yanınızdan ayırmayın. Tam tersi bir durumla da böylelikle karşılaşmamış olacaksınız. 

 DEKORASYON ÖNERİLERİ

Yatak odanız, mutfak ve salon gibi farklı odalarda farklı tarzda eşyalara ve ev dekorasyonu önerilerine ihtiyacınız olacak. Bu tip konularda zorlanmamanız için dekorasyonunuzu destekleyecek eşyaları almada acele etmeyin. Öncelikle odalarınızda kullanacağınız ana eşyalarınız eve gelsin ve bir uyum oluşsun daha sonra bunlara uyan tarzda dekorasyon eşyalarına yer verebilirsiniz. Aksi halde acele ile seçilen bu eşyalar kullanacağınız odanın renk ve tarzına ayak uyduramayabilir.Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!