Yer Döşemeleriniz Için Alternatif Bolluğu

28 Haziran 2017

Yer döşemeleri bir evin daha aydınlık, daha şık ve geniş gösterilmesinde önemli bir yere sahiptir.

Yer döşemeleri bir evin daha aydınlık, daha şık ve geniş gösterilmesinde önemli bir yere sahiptir.Geniş bir yelpazeye sahip olan yer döşemeleri kişinin zevkine göre evindeki yerini alır. Taş döşemesinden, parkeye, laminattan,fayansa kadar bir çok alternatifiniz olan bu alanda dikkat etmeniz gereken tek şart döşemenizin bulunduğunuz yerin iklim şartlarına uygun olmasını sağlamaktır.

Sıcak Bir Yuva İçinDoğru Seçim

Evinizin yer döşemelerini değiştireceksiniz ve nasıl bir yol izleyeceğinizi bilmiyorsunuz. İşte bu konuda size sunacağımız birbirinden farklı yer döşemeleriyle fikrinize ışık tutmayı amaçlıyoruz. Bir evi ev yapan ve sıcak bir yuva haline dönüştüren yer döşemeleri her dönemde birbirinden farklı malzemelerle yapılmış ve evlerinize ayrı bir güzellik katmıştır. Sizin dikkat etmeniz gereken nokta ise döşemenizi seçerken bulunduğunuz yerin iklim şartlarını göz önünde tutmanızdır.

Hali- Halifleks; Bir zamanlarınen  çok tercih edilen yer döşemesihalılar zenginlik göstergesi olarak tercih edilirdi. Zamanla toz tuttuğu vetemizlenmesinde sıkıntılar yaşandığı için tercih edilmeyen bu döşeme şekli  yerini daha kolay temizlenen ve daha sağlıklıolan ürünlere bıraktı.

Taş Döşeme; Evlerdefarklı  bir hava  yaratan taş döşemeler özellikle sıcakbölgelerde oturanların tercihi oluyor. Birbirinden farklı taş modelleri,modernize edilmiş tarih motifleri ile göz zevkine hitap ediyor.Taşın soğuk biryapısı olması nedeniyle evlerin dışındaki mekanlarda daha çok kullanıldığı gözleniyor.

Fayans Ve Kalebodur; Dayanıklı olmasıve bulunduğu ortama estetik katması nedeniyle tercihler arasında yer alan buzemin döşeme şekli, renk ve desen özgürlüğü sayesinde de evlerinde tarzyaratmak isteyenlerin seçimi oluyor.

Ahşap ; Asla modasıgeçmeyen yer döşeme alternatifi olan ahşap kullanımı, Taban tahtası, parke velaminat olarak karşımıza çıkıyor. Hem görüntü olarak  hemde sağlık açısından tercih edilen ahşapdöşemeler,kullanım açısından da oldukça pratik. Uzun ömürlü ve bütçede büyükaçıklar yaratmayacak olan ahşap döşemelerin günümüzde farklı renkleri debulunuyor.

            Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!