Yeşilköy Özel Ders Veren Yerler

20 Ocak 2018

Yeşilköy Özel Ders Veren Yerler

Yeşilköy de Özel ders veren yerler!

Yeşilköy Özel Ders Veren Yerler

Bir öğrencinin eğitim öğretim hayatını başarıyla yaşaması birtakım şartların gerçekleşmesiyle mümkündür. Bu şartların başında sağlam bir çalışma disiplini gelir. Öğrenci için çalışma ihtiyacı her yaş ve sınıfta farklıdır. Elbette bir ilkokul öğrencisi ile lise son öğrencisinin çalışması gereken süreler arasında ciddi farklılıklar bulunur. Bunun dengesi iyi ayarlanmalıdır. Öğrenci ne sınav hazırlığı yaparken kaldıramayacağı bir yükün altına itilmeli ne de okul hayatını çürük bir temel üzerine inşa etmelidir. Bu noktada çalışma sıklığını ayarlamak gerekir. Bu çalışma sistematiğini oturtmak ve öğrencinin eğitim öğretim hayatındaki eksikliklerini tamamlamak için özel ders etkili bir yoldur. Biz de yaptığımız Yeşilköy özel ders sayesinde öğrencinin bu eksikliklerinden kurtulmasını amaçlıyoruz.


Sınav Ve Yazılılarda Başarı Odaklı Özel Ders

Özel derslerimizin temel amacı öğrencilerin sınav ve yazılılarında başarılı olmalarını sağlamaktır. Bundan dolayı kendileri Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde okuyan ve çeşitli özel ders çalışmaları yapan eğitmen kadromuzla hizmetinizdeyiz. Yeşilköy özel derslerimide sınav ve yazılı odaklı anlatımlarımızla öğrenciyi ağır bir yükün altına sokmaktan uzak duruyoruz. Onun ihtiyacı olan bilgileri, ihtiyaç duyduğu ağırlıkla aktarıyor, öğrenimi kalıcı hale getirmeye özen gösteriyoruz.

Yeşilköy özel ders  verenler çalışmalarımızla öğrencilerin sahip olduğu bilgileri doğru noktalarda kullanmasını sağlamak amacındayız. Öğrenci, konu anlatımlarıyla birtakım bilgiler elde edecektir ancak bu, tek başına yeterli değildir. Öğrencinin bu bilgileri hangi metotlarla nasıl kullanacağını öğrenmesi gerekir. Bu da test çözümleri ile gerçekleşir. Öğrencilerle yaptığımız test çalışmalarında, onlara sorulara doğru bir bakış açısıyla bakma alışkanlığı kazandırmaya çalışıyoruz. Böylelikle sınav günleri gelip çattığında, öğrenci gerek zamanı kullanmayı gerekse sorular karşısında nasıl bir metot izlemesi gerektiği noktasında gerekli donanıma sahip olacaktır.

Üniversiteli Eğitmenle Kaliteli Eğitim

Özel ders başarılarında eğitmen ile öğrenci arasında kurulan diyaloğun sağlıklı olması gerektiğine inanıyoruz. Bu sebeple Yeşilköy özel derslerimzde, üniversiteli eğitmenlerle çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Eğitmenlerimiz, öğrencilerin halinden anlayarak onlarla iyi bir iletişim kuruyorlar. Bu da öğrencinin her türlü sorusunu anında sorarak öğrenmesi, karşılıklı diyalog yoluyla öğrenimin daha kalıcı hale gelmesini sağlıyor. Yeşilköy özel ders verenler ile sınav ve yazılı başarıları için adım atmak istiyorsanız siz de bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!