Yılbaşı Ruhunu Evinize Getirin

28 Haziran 2017

2016 yılının son aylarına girerken değişik fikirler ile siz de evinize yılbaşı ruhunu getirmek ister misiniz?

2017 yılının son aylarına girerken değişik fikirler ile siz de evinize yılbaşı ruhunu getirmek ister misiniz? Çoğu yılbaşı süsü artık cep yakar hale geldi ve biz durumdan yararlanıp, size hem makul fiyatlı hem de ilgi çekici fikirler sunmak için hazırlığımızı yaptık. Pek çok insan artık yılbaşı ruhunu kırmızı ve yeşil renklerle değil, farklı bir renk skalası ile gerçekleştirir oldu. Biz yılbaşı ruhunu kırmızı ve yeşil renkler ile donattık, vereceğimiz fikirler ile siz kendi zevkinize göre yorumlayabilirsiniz. İşte size tatlı önerilerimiz;

Nereden Başlamalı?

Misafirlerinizi ya da ev halkını şaşırtmaya ön kapıdan başlayın! Kapı rengi ile kontrast oluşturacak bir kapı süsü hemen dikkatleri çekecektir. Dışarıdan alabileceğiniz gibi kendi emeğinizle de bu kapı süslerini hazırlayabilirsiniz. Özellikle kapı süsünüz için kırmızı ve parlak bir kurdele seçmeyi unutmayın. İşte size yılbaşı ruhunun ilk adımı!

Kendi Peçetelerinizi Yapın

Yılbaşın da vereceğiniz yemekte kendi hazırladığınız peçeteleri kullanmak kimsenin gözünden kaçmayacağı gibi, misafirlerin kendilerini özel hissetmelerini de sağlayacaktır. Peçetelerinizi rulo haline getirdikten sonra, kırmızı yeşil ya da dilediğiniz bir renkte iple bağlayarak üstüne yeşil dallar ya da kozalak yaprakları yapıştırabilirsiniz.

Yılbaşı Işıklarını Farklı Şekilde Kullanın

Birçoğumuz yılbaşı ışıkları sadece çam ağacı süslemek için kullanır. Ancak biz bu durumu biraz daha değiştirip evinizde sıcak bir geçiş yapabilmek için öneriyoruz. Tavandan ya da pencerenizden sarkıtacağınız yılbaşı ışıkları evinize gelenlere göz şöleni yaşatacak nitelikte olacaktır.

Mumları Süslemeye Ne Dersiniz?

Yılbaşı ruhunun neredeyse temeli sayılabilecek şeylerden biri de mumlardır. Dileğiniz renk mum alıp üstünü yılbaşı temalı dekoratif kumaşlar ile kaplayabilirsiniz. Krem rengi yüksek boylu mumunuza ise çubuk tarçınları yapıştırabilir ve kibar bir kurdele ile sarabilir ve evinizde sıcacık bir geçiş yapabilirsiniz.

 

Kendi Yılbaşı Çoraplarınızı Hazırlayın

Satın almak yerine, kırmızı çuval kumaşı alarak çoraplarınız kendiniz dikebilir ve duvarlarınızı süsleyebilirsiniz. Kenarlarını renkli iplerle dikip, her yerden bulabileceğiniz farklı harfler ya da süslemeler ile daha şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!