Cemil Cansız

Kuruluş Yılı

2000

Cemil Cansız İstanbul / Kadıköy Boya Badana Ustası

Boya Badana Ustası

Firma Hakkında

İş hayatımızda son derece özverili ve hevesli olduğumuzu pozisyonun gerektirdiği sorumluluğu merak ve istekle üzerimize almak istediğimizi belirtmek isteriz istekli özenli ve dikkatli çalışmanın mutlaka başarı ile sonuçlanacağının bilincindeyiz bu nedenle size yeteneklerimizi ve çalışma disiplini ile katkı sağlayabileceğimiz noktasında şüpheniz olmasın.İş hayatımızda son derece özverili ve hevesli olduğumuzu pozisyonun gerektirdiği sorumluluğu merak ve istekle üzerimize almak istediğimizi belirtmek isteriz istekli özenli ve dikkatli çalışmanın mutlaka başarı ile sonuçlanacağının bilincindeyiz bu nedenle size yeteneklerimizi ve çalışma disiplini ile katkı sağlayabileceğimiz noktasında şüpheniz olmasın.

Hizmetler Hakkında

Alcı sıva, saten alcı, boya badana, kartonpıyer, stropıyer, iç cephe boya, dış cephe boya, duvar kagıdı, saten boya, sılıkonlu boya, saten boya ve her türlü tadilat ıslerınız itina ile yapılır

İlgi Alanları

Dış Cephe Boyama İç Cephe Boyama Duvar Kağıdı Ustası Alçı Boya İşleri Boya Ustası Cephe Uygulaması Sütun Kartonpiyer Ustası Alçıpan Ustası Boyacı Ustası Dekoratif Boya 3D Duvar Kağıdı

Hizmet Verdiği İlçeler

Arnavutköy Avcılar Bağcılar Bahçelievler Bakırköy Başakşehir Bayrampaşa Beşiktaş Beyoğlu Esenler Eyüp Fatih Gaziosmanpaşa Güngören Kağıthane Küçükçekmece Sarıyer Sultangazi Zeytinburnu Adalar Ataşehir Beykoz Çekmeköy Kadıköy Kartal Maltepe Pendik Sancaktepe Sultanbeyli Şile Şişli Tuzla Ümraniye Üsküdar


Kullanıcı Yorumları

 • 2 + 1 ev için çok makul ve uygun fiyat ile boya badana uygulaması yaptılar. Çok iyi boyacılar teşekkür ediyorum. Ellerine sağlık ustam.

  04.04.2018 15:24
 • Olumsuz bir şey söyleyemem boyacı arkadaş hakkında gayet normal olması gerektiği gibi boyacılık yaptı. Bir problem olmadı. Ev temizdi. Yerlerde damlama lekesi yoktu.

  20.03.2018 13:53
 • Çok ilgili ve temiz boyacı. Biz memnun kaldık tavsiye ederim. Tam zamanında ve temiz boya badana uygulaması yaptılar teşekkür ederim.

  12.03.2018 17:17
 • 3 + 1 daire boyama işimiz vardı. Anlaştığımız günde temiz ve makul fiyatlara işi teslim ettiler. Biz çok memnun kaldık ve gayet güzel bir boyacılık yaptı. Teşekkür ederiz.

  02.03.2018 09:35