İnce dekor boya badana işleriniz itina ile yapilir

Kuruluş Yılı

2005

İnce dekor boya badana işleriniz itina ile yapilir İstanbul / Kağıthane Boya Badana Ustası

Boya Badana Ustası

Firma Hakkında

Her türlü hizmet kaliteli işçilik yapılır malzeme her zaman alanının en iyisidir dilerseniz malzeme alımında bize eşlik edebilir, zevkinize uygun seçimler yapabilirsiniz. Çekirdekten yetişme ustalarla farkı görebileceksiniz.

Hizmetler Hakkında

>> BOYA BADANA >> BOYA USTASI >> BOYACI USTASI >> BOYA BADANA USTASI >> DUVAR KAĞIDI USTASI >> ALÇIPAN USTASI >> İÇ CEPHE BOYAMA >> ASMA TAVAN >> KARTONPİYER >> ALÇI >> SIVA >> BETOPAN >> DUVAR KAĞIDI >> ASMA TAVAN >> KARTONPİYER tamir ve tadilat işleri yapilir

İlgi Alanları

Alçı Boya İşleri Boya Ustası Boyacı Ustası

Hizmet Verdiği İlçeler

Bağcılar Bahçelievler Bakırköy Başakşehir Bayrampaşa Beşiktaş Beylikdüzü Beyoğlu Büyükçekmece Çatalca Esenyurt Eyüp Fatih Gaziosmanpaşa Güngören Kağıthane Sarıyer Adalar Beykoz Kadıköy Şişli Üsküdar


Kullanıcı Yorumları

  • 3 oda da boya badana işi içi boyacı gerekiyordu. Temiz ve titiz yapıp teslim ettiler teşekkür ederiz kendilerine çok iyi bir boya badana ustası.

    22.03.2018 14:03
  • Ev içinde iç cephe boya badana yapılması için anlaştık. Dedikleri günde geldiler başladırlar boya badana uygulamalarını yapıp teslim ettiler. Ellerine sağlık ustanın. Tavsiye de ederim.

    20.03.2018 16:36
  • Gayet mükemmel boya badana uygulaması yaptılar. Biz böyle bir boyacı ile çalışmamıştık. Kalıcı bir boya ustası bulduk teşekkürler.

    19.03.2018 16:04