insaatci.biz

Kuruluş Yılı

2007

insaatci.biz İstanbul / Ataşehir Tadilat Dekorasyon Ustası

Tadilat Dekorasyon Ustası

Firma Hakkında

İnşaat mühendisliği bilim dalının en önemli dalı olan İnşaat Yönetimi alanında faaliyet göstermekteyiz. Firmamız Ataşehir'de bulunmaktadır. Tadilat dekorasyon, komple ev tadilatı, iç dekorasyon, banyo-wc tadilatı, mutfak tadilatı vs.

Hizmetler Hakkında

Teknik Ofis Faaliyetleri 1. İnşaat projelerinin metrajlarının çıkarılması ve kontrol edilmesi 2. Hakediş için ataşmanların hazırlanması ve kontrol edilmesi 3. Projelerin geçici hakedişlerinin ilgili mal sahibi veya idarenin istediği formatta hazırlanması, imzaya hazır hale getirilmesi ve takibi 4. Taahhüt altında bulunan projelerde mal sahibi veya idarenin gerek duyabileceği yeni imalat kalemleri için yeni birim fiyat analizlerinin hazırlanması, ilgili fiyat kalemleri için malzeme, işçilik, nakliye tekliflerinin alınması. 5. Geçici hakedişlerden sonra kesin hesapların hazırlanması, imzaya hazır duruma getirilmesi ve takibi. 6. Geçici kabul ve kesin kabul işlemlerinin ilgili mevzuatlar ve sözleşme gerekliliklerine göre hazırlanması. 7. 4734 sayılı Kamu İhale Kanuna göre ihaleye teklif veren firmalardan istenen aşırı düşük sorgu dosyalarının İdarelerin istediği şekilde hazırlanması.

İlgi Alanları

Komple Ev Tadilatı Projelendirme Parke Ustası Cafe Tasarımı Çatı Tamiri ve Yapımı Mantolama Isı Yalıtımı Mutfak Tadilatı Fayans Ustası İç Dekorasyon Banyo Tadilatı Kartonpiyer Ustası Gergi Asma Tavan Ustası Seramik Kaplama Ofis Tadilatı Dekorasyon Mağaza Dekorasyon Epoksi Zemin Kaplama

Hizmet Verdiği İlçeler

Ataşehir Beykoz Çekmeköy Kadıköy Kartal Maltepe Pendik Sancaktepe Sultanbeyli Şile Tuzla Ümraniye Üsküdar


Kullanıcı Yorumları

insaatci.biz hakkında henüz hiç yorum yapılmamış.