KOCAOĞLU BOYA BADANA

Kuruluş Yılı

2000

KOCAOĞLU BOYA BADANA İstanbul / Beyoğlu Tadilat Dekorasyon Ustası

Tadilat Dekorasyon Ustası

Firma Hakkında

Koca bir dünyanın kapılarını açacak yeni bir ev ile sizlere hazırlayacağımız mekanları modern, klasik, country stillerine göre tasarımlarımızı yapıp sizlerin direktifleri doğrultusunda tadilat dekorasyon işlemini kaliteli usta ekiplerimiz ile her daim hizmete hazırız. Talebinizi oluşturun ve hemen destek ekibimizi yola çıkartıp ilgilenmeye başlayalım. İhtiyaç ve isteklerinize cevap verecek doğru firma olarak yanınızdayız. Firmamız Beyoğlu'ndadır.

Hizmetler Hakkında

çimstone tezgah, granit tezgah, corian tezgah, İstanbul Tadilat Dekorasyon, laminat tezgah, pvc doğrama, alçı dekorasyon, alçı niş uygulamaları, alçı kemer uygulamaları, asma tavan, metal asma tavan, gergi tavani, gizli ışık bandı bu örneklerin haricinde onlarca hizmetimiz bulunmaktadır.

İlgi Alanları

Komple Ev Tadilatı Parke Ustası Cafe Tasarımı Çatı Tamiri ve Yapımı Mantolama Isı Yalıtımı Mutfak Tadilatı Fayans Ustası İç Dekorasyon Banyo Tadilatı Kartonpiyer Ustası Cam Balkon Gergi Asma Tavan Ustası Seramik Kaplama Ofis Tadilatı Dekorasyon Mağaza Dekorasyon Epoksi Zemin Kaplama

Hizmet Verdiği İlçeler

Bahçelievler Bakırköy Bayrampaşa Beşiktaş Beyoğlu Esenler Eyüp Gaziosmanpaşa Sarıyer Zeytinburnu Şişli


Kullanıcı Yorumları

KOCAOĞLU BOYA BADANA hakkında henüz hiç yorum yapılmamış.