Duygu Günay (mimar)

Kuruluş Yılı

2015

Duygu Günay (mimar) İstanbul / Çekmeköy Tadilat Dekorasyon Ustası

Tadilat Dekorasyon Ustası

Firma Hakkında

Evinizi cafenizi otelinizi hastahanenizi yatınızı kısacası yaşam alanınızı ufak dokunuşla güzelleştirelim Mimarlık ve tasarım alanlarında istek ve düşüncelerinizin ötesine geçmek ve nasıl bir eve sahip olabileceğinizi gördükten sonra yapmanız gereken sadece talebinizi oluşturup bizi beklemeniz. Çekmeköy tadilat dekorasyon, banyo tadilatı, iç dekorasyon, komple ev tadilatı vb.

Hizmetler Hakkında

Tadilat dekorasyon,iç dizayn hizmeti,anahtar teslim,ve daha birçok hizmet derzli parke, katlanır cam balkon, alüminyum doğrama, amerikan kapı, melamin kapı, masif kapı, lake kapı, çelik kapı, duş teknesi vb. gergi tavan gizli ışık bandı banyo tadilatı, banyo dekorasyonu mutfak tadilatı, mutfak dekorasyonu, salon dekorasyonu, ev tadilatı,otel tadilatı vb. kartonpiyer, seramik işçiliği, mutfak dolabı, banyo dolabı, epoksi zemin uygulamaları, laminat parke, masif parke, hastahane tadilatı,ev dekorasyon hizmetleri vb.

İlgi Alanları

Komple Ev Tadilatı Projelendirme Parke Ustası Cafe Tasarımı Çatı Tamiri ve Yapımı Mutfak Tadilatı Fayans Ustası İç Dekorasyon Banyo Tadilatı Kartonpiyer Ustası Ofis Tadilatı Dekorasyon Mağaza Dekorasyon Epoksi Zemin Kaplama

Hizmet Verdiği İlçeler

Arnavutköy Beşiktaş Adalar Ataşehir Beykoz Çekmeköy Kadıköy Kartal Maltepe Pendik Sancaktepe Sultanbeyli Şile Ümraniye Üsküdar


Kullanıcı Yorumları

  • Duygu Hanım bir bayan olarak evde bir bayanın dekorasyon fikirlerini siz anlamadan direk olarak size kafasında şekillendirip anlatabiliyor olması. Doğru tercih yaptğımın kanıtıdır.

    27.11.2016 22:44