Emko Mimarlık Dekorasyon

Galeri

Kuruluş Yılı

2008

Emko Mimarlık Dekorasyon İstanbul / Ümraniye Tadilat Dekorasyon Ustası

Tadilat Dekorasyon Ustası

Firma Hakkında

Emko Mimarlık Dekorasyon firması olarak uygun fiyat kaliteli işçilik güvencesiyle hizmet vermekteyiz. Yapılacak olan projeyi sizelere 3D çizimlerle sizlere sunuyor sonrasında uygulamaya geçiyoruz böylelikle projede herhangi bir sürprize fırsat vermiyoruz. Yapılacak olan sözleşmede belirtilen sürede size dairenizi teslim ediyoruz. Emko Mimarlık güvencesiyle evinizi yenilemekte zaman kaybetmeyin. Banyo tadilatı, mantolama, ev tadilatı, mutfak tadilatı, komple tadilat dekorasyon gibi işleriniz için Ümraniye ve İstanbul'un bazı semtlerine hizmet etmekteyiz.

Hizmetler Hakkında

Dairenizin komple mimari çizim proje tadilat dekorasyon mobilya işleri özenle yapılır.Uygulanacak proje Emko Mimarlık Dekorasyon güvencesindedir. >> TADİLAT DEKORASYON HİZMETLERİMİZ: >> KOMPLE EV TADİLATI, >> MAĞAZA TADİLATI, >> EV TADİLATI, >> OFİS TADİLATI, >>LAMİNAT PARKE, >> ÇATI TAMİRİ VE YAPIMI >> BOYA BADANA >> SÖVE >> İÇ CEPHE MANTOLAMA, >> DIŞ CEPHE MANTOLAMA >> LAMİNAT PARKE, >> ÇATI TAMİRİ VE YAPIMI >> İSTANBUL TADİLAT DEKORASYON

İlgi Alanları

Komple Ev Tadilatı Projelendirme Parke Ustası Cafe Tasarımı Çatı Tamiri ve Yapımı Mantolama Isı Yalıtımı Mutfak Tadilatı Fayans Ustası İç Dekorasyon Banyo Tadilatı Kartonpiyer Ustası Cam Balkon Pvc Doğrama Gergi Asma Tavan Ustası Ofis Tadilatı Dekorasyon Mağaza Dekorasyon Epoksi Zemin Kaplama

Hizmet Verdiği İlçeler

Bahçelievler Bakırköy Bayrampaşa Beşiktaş Beyoğlu Eyüp Fatih Gaziosmanpaşa Ataşehir Beykoz Çekmeköy Kadıköy Kartal Maltepe Pendik Sancaktepe Şişli Tuzla Ümraniye Üsküdar


Kullanıcı Yorumları

 • Mutfak dolaplarımla ilgili çalışma fırsatı bulduk, temiz ve güzel işçilik içeren çalışmayla mutfağımızı yapıp teslim ettiler. Çok memnun kaldık. Gayet kullanışlı başarılı iş çıkardılar teşekkür ederim.

  06.04.2018 15:54
 • Gayet başarılı ve temiz bir işçilik oldu. Biz teşekkür ediyoruz bizi yormadan işlerini yaptıkları için. Gayet temiz ve memnuniyet verici bir hizmet oldu.

  09.11.2017 13:37
 • Bizim açımızdan güzel bir hizmet sundular gayet memnun kaldık ve tekrar ihtiyacımız olduğunda tekrar çalışmak isteriz.

  20.10.2017 13:55
 • Emko Mimarlığa teşekkür ederim. Eğitim ve birikimin önemini daha iyi anladık. Hizmette ileri düzeydeler.

  17.10.2017 14:45
 • Evin mutfağından banyosuna hepsinde başarılı bir tasarım ile uygulanması güzeldi. Hiç bir mağduriyet yaşatmadılar. Teşekkürler.

  29.09.2017 15:53
 • Evde her şey güzeldi ama bir tasarım eksikliği vardı konseptler birbirini tamamlamıyordu. İnce dokunuşlara ihtiyaç hissederken ev dekorasyonu işimizi Emko Mimarlığa teslim ettik. Kendilerine teşekkür etmeden geçemem. Herkesin bu kaliteyi bilmesi gerekiyor.

  06.09.2017 12:14
 • Emko Mimarlık mutfak ve banyo tadilatı işlerimiz de çok başarılı bir şekilde yardımcı oldular kendilerine teşekkür ederiz.

  29.06.2017 14:13