Almina Mutfak&Mimarlık

Galeri

Kuruluş Yılı

2000

Almina Mutfak&Mimarlık İstanbul / Zeytinburnu Tadilat Dekorasyon Ustası

Tadilat Dekorasyon Ustası

Firma Hakkında

Dekorasyon tadilat işleriniz ve evinizde istediğiniz her türlü değişimi mutfak banyo salon gibi yerlerin komple baştan dekorasyon ile yenilenmesi konularında sizlere hizmet vermekteyiz. Zeytinburnu ve diğer muhitlerde ev, ofis, cafe, restoranlarda sizlere yeni bir mekan inşaa edeceğimizden emin olabilirsiniz. Projelerinizi mutlulukla kabul edecek ve büyük memnuniyetle yerine getireceğiz. Samimiyetimizden süpheniz olmasın. Hadi başlayalım!

Hizmetler Hakkında

PROJELENDİRME USTASI MUTFAK TADİLATI VE TASARIMI EV TADİLATI USTASI, DEKORASYONU İÇ DİZAYN VE TASARIMI USTASI İSTANBUL ZEYTİNBURNU DEKORASYON TADİLAT USTASI BOYA BADANA, EV DEKORASYONU, BANYO DEKORASYONU, TADİLAT DEKORASYON, TADİLAT, EV TADİLATI, FAYANS USTASI

İlgi Alanları

Komple Ev Tadilatı Parke Ustası Cafe Tasarımı Çatı Tamiri ve Yapımı Mantolama Isı Yalıtımı Mutfak Tadilatı Fayans Ustası İç Dekorasyon Banyo Tadilatı Kartonpiyer Ustası Gergi Asma Tavan Ustası Seramik Kaplama Ofis Tadilatı Dekorasyon Mağaza Dekorasyon Epoksi Zemin Kaplama

Hizmet Verdiği İlçeler

Avcılar Bağcılar Bahçelievler Bakırköy Başakşehir Bayrampaşa Beşiktaş Beyoğlu Çatalca Esenler Esenyurt Eyüp Fatih Gaziosmanpaşa Güngören Kağıthane Küçükçekmece Sarıyer Silivri Sultangazi Zeytinburnu Kadıköy Kartal Maltepe Sancaktepe Şişli Ümraniye Üsküdar


Kullanıcı Yorumları

 • Sadece zaman olarak problem oldu, diğer konuların hiç birin de problem ve eksiklik yaşamadık. Kendisi işini iyi yapan biri Teşekkür ediyorum.

  08.11.2017 10:45
 • Yarım kalmış işlerin tamamlanması zordur. İsmail usta gerçekten usta bir marangoz. Bozukların düzeltilmesi, montaj ve ilave olacak herşeye ilgili davranıp elinden gelenin en iyisini yaptı. Ancak bu kadar olabilirdi. Herşey için boya ve tesisat İşleri dahil tüm çalışanlara ayrı ayrı teşekkür ediyor ve işi olan herkese tavsiye ediyorum.

  20.10.2017 15:44
 • Almina mutfak ile gayet ve temiz bir çalışma oldu. Ben çok memnun kaldım. Güvenilir bir firma.

  09.10.2017 11:02
 • Gösterdikleri ilgi ve alaka için gayet memnunum. Evin içindeki dekorasyon değişikliği ve yenileme talabimle alakalı çok iyi hizmet verdiler teşekkürler.

  06.09.2017 14:06
 • Almina Mutfak bizlere yardımcı olmakta ve hizmet etmekte düşünmeden htadilat hizmetini sundular. Kendilerine teşekkür ederim herkese tavsiye ederim.

  29.06.2017 17:52