Ankara Boya Badana

Ankara şehrinde Boya Badana hizmeti alabileceğiniz en iyi Firmalar/Ustalar listelendi.

Ankara Tadilat Dekor

Ankara Tadilat Dekor

Boya Badana - Etimesgut / Ankara

Etimesgut ve çevresinde her türlü boya badana işleriniz itina ile yapılır. Boya ustası, boyacı ustası, kartonpiyer ustası, iç cephe boyama, dış cephe boyama, duvar kağıdı ustası, alçı boya işleri gibi alanlarda hizmetimiz vardır. Önemli olan sizlerin memnuniyeti ve bize güvenmeniz. Evinizde ve iş yerinizde en yeni malzemelerle en iyisini yapamaya geliyoruz. Bize her zaman güvenebilirsiniz.

Han dekorasyon

Han dekorasyon

Boya Badana - Altındağ / Ankara

Altındağ ve çevresinde boya badana sektöründe ki boya ustası, boyacı ustası, alçı boya işleri, kartonpiyer ustası, ,iç cephe boyama, dış cephe boyama gibi her türlü ihtiyacınızda anında yanınızdayız. bizim için en önemlisi sizin memnun kalmanızdır. Evinizde ve iş yerinizde kaliteli ve temiz isçilik istiyorsanız bizi arayın.

Keçiören Boya Usası Nedim

Keçiören Boya Usası Nedim

Boya Badana - Keçiören / Ankara

Ankara'nın Keçiören ilçesi ve diğer ilçelerinin hepsine boya badana hizmetimiz vardır. Boya ustası, boyacı ustası, dekoratif boya, iç cephe boyama, dış cephe boyama, kartonpiyer ustası vb. her konuda sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Evinizi ya da iş yerinizi boyarken en küçük hataya mahal vermeden en iyi şekilde ve en temiz şekilde işimizi yapıyoruz. Bize her zaman güvenebilirsiniz.

Keçiören Boya Ustası İzzet

Keçiören Boya Ustası İzzet

Boya Badana - Keçiören / Ankara

Boya badana sektöründe biriktirdiğim tecrübelerimle sizlere her zaman en iyisini ve en kalitelisini yapmaya çalışıyorum. Ankara Keçiören ve çevresinde boya ustası, boyacı ustası, alçı boya işleri, iç cephe boyama, dış cephe boyama, alçıpan ustası gibi birçok alanda hizmetimiz vardır. Memnuniyetiniz ve güveniniz bizim önceliğimizdir.

Koçak Dizyan

Koçak Dizyan

Boya Badana - Çankaya / Ankara

Ankara'nın Çankaya ilçesine ve diğer tüm ilçelerine boya badana hizmetimiz vardır. Boya ustası, boyacı ustası, alçı boya işleri, kartonpiyer, dekoratif boya, iç cephe boyama, dış cephe boyama, duvar kağıdı ustası gibi boya badana sektöründe dilediğiniz her alanda bize ulaşabilirsiniz. Önceliğimiz titizlik ve dikkatle kaliteli bir işçilik çıkarmaktır. Önemli olan müşterilerimizin memnuniyetidir.

DKM Home

DKM Home

Boya Badana - Çankaya / Ankara

Alçı boya işleri, boya ustası, boyacı ustası, kartonpiyer ustası, iç cephe boyama, dış cephe boyama, dekoratif boya, duvar kağıdı ustası gibi boya badana sektöründe ki işlerde kaliteli malzeme ve uzman kadromuzla sizlere en iyi hizmeti sunmak için çabalıyoruz. Çankaya ve çevresinde hizmet vermekteyiz. Bizim için önemli olan siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenidir.

Özdemir Dekorasyon

Özdemir Dekorasyon

Boya Badana - Sincan / Ankara

Sincan ve çevresinde alçı boya işleri, kartonpiyer ustası, dekoratif boya, iç cephe boyama, dış cephe boyama, boya ustası, boyacı ustası, alçıpan ustası, duvar kağıdı ustası gibi birçok işlerinizde anında hizmetinizdeyiz. Kaliteli bir hizmet için bize ulaşın .

Duha Dekor

Duha Dekor

Boya Badana - Altındağ / Ankara

Boya ustası, boyacı ustası, dekoratif boya, iç cephe boyama, dış cephe boyama, alçı boya işleri, alçıpan ustası, kartonpiyer ustası, duvar kağıdı ustası vb. Boya badana sektöründe her konuda hizmetimiz mevcuttur. Altındağ ve çevresinde dilediğiniz zaman bize ulaşabilir ve ihtiyacınız doğrultusunda yardım alabilirsiniz.

BOYACI

BOYACI

Boya Badana - Çankaya / Ankara

Boyamadan Önceki Yaptığımız İşlemler Yerlere Hışır Poşet Serilip, Bantlama İşlemi Yapıyoruz. Eşyalarınızı Ortaya Alıp, Üzerine Hışır Poşet Seriyoruz. Duvarlarınızda Çivi İzi veya Ufak Tefek Çukurlar Çatlaklar Varsa Üzerine Alçı Çekip, Zımpara Yapıyoruz. Boyadığımız Alanlar Duvarlara İki Kat Boya Yapıyoruz. Ve Üst Alt Kestirme Yapılan Yerlere Yaptığımız Boya Kapatana Kadar Kestirme Yapıyoruz. Tavanlara İki Kat Boya Yapıyoruz. Kartonpiyerlerinizi Boyuyoruz. Not: Fiyatlarımız Oldukça Uygundur. Boya tercihi size ait, malzeme ve işçilik için fiyat sorunuz. ( Kesinlikle Vur Kaç Yapan Boyacılardan Değiliz. Yaptığımız İşi Siz Beğeneceksiniz, Sonra Parasını vereceksiniz.) Boyacı, işletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gerekliliklerine uygun olarak hizmet verilmektedir. a) Kullanılacak malzeme türü ve miktarını belirlemek, b) Duvar ve ahşap yüzeylere boya yapmak, c) Yüzeyi raspalamak, d) Ahşap yüzeylere vernik, ahşap koruyucu ve dolgu verniği sürmek, e) Zımpara yapmak, bezir yağı sürmek, kaplama macunu çekmek, f) Astar boya, ikinci kat ve son kat boya sürmek, g) Alçı macunu çekmek, plastik boyayı hazırlamak, fasarit yapmak, h) Badana ve plastik boya yapmak, i) Duvar kağıdı yapmak, j) Sac demir yüzeyleri boyamak k) Yüzey çapaklarını temizlemek, yağ ve pas çözücü, boya sökücü sürmek, l) Boya sonrası işlemleri yapmak,

ANkara Boyacı Alçı UStası

ANkara Boyacı Alçı UStası

Boya Badana - Yenimahalle / Ankara

Tecrübeli çalışanlarla, kaliteli malzemelerle, hızlı, pratik bir şekilde titizlik ve dikkatle evinizi ya da iş yerinizi bir nokta bile bırakmadan en iyi şekilde boyarız. Boya ustası, boyacı ustası, dekoratif boya, alçı boya işleri, alçıpan ustası, kartonpiyer ustası, iç - dış cephe boyama vb. her alanda hizmetimiz vardır. Yenimahalle ve çevresinde hizmet vermekteyiz.