Balıkesir İç Mimarlık

Balıkesir şehrinde İç Mimarlık hizmeti alabileceğiniz en iyi Firmalar/Ustalar listelendi.

Emre Tuna İç Mimarlık

Emre Tuna İç Mimarlık

İç Mimarlık - Ayvalık / Balıkesir

Mekan tasarımlarında yaşam stilleri, mevcut durumlar, hobiler, gelecekteki ihtiyaçlar öncelikli unsurları oluşturmaktadır. Yatırımcının amaçlarını, hayallerini doğru anlamak, bu amaçları sahip olduğumuz bilgi ve donanımlarla somutlaştırmak, bütçeyi ve zamanı iyi kullanarak en doğru çözüme ulaşmak öncelikli hedefimizdir. Emre Tuna İç mimarlık sizlerin fiziksel ve ruhsal arzuları doğrultusunda disiplininden ödün vermeden özgün tasarımlar ortaya koymak için kurulmuştur.

Ed Mimarlık Ayvalık

Ed Mimarlık Ayvalık

İç Mimarlık - Ayvalık / Balıkesir

Türkiye'nin birçok ilinde mağaza fuar standı ,ev dekorasyonu ve restorasyon-renovasyon çalışmalarında bulunmuştur. 2012 yılından itibaren AYVALIK'ta Eski Eser Restorasyon ve Renovasyon uygulamaları yaparak genel tarihi mimarisini korumak ve yaşatmak amacı ile çalışmalar yapmaktadır. ​ Amacımız bugünün modern mimari anlayışını geçmiş dönemdeki mimari yorumlar ile birleştirerek ​ gelenekselden geleceğe yeni tasarımlar sunmaktadır .

Balıkesir Tadilat Dekorasyon

Balıkesir Tadilat Dekorasyon

İç Mimarlık - Balıkesir / Balıkesir

Balıkesir Çatı, Ev - Ofis Tadilat Dekorasyon Şirketi, 1980 yılından beri faaliyetini sürdürmektedir. Firmamız çatı yapım ve onarım, ev ve ofis tadilatı, dekorasyon ve iç mimari, dış cephe mantolama, ısı, su ve ses yalıtımı konularında hizmet vermektedir.

yamanlar iç mimari inşaat dekorasyon

yamanlar iç mimari inşaat dekorasyon

İç Mimarlık - Edremit / Balıkesir

Küçük ev tadilatından, AVM inşaatlarına ve tasarımlarına kadar geniş bir yelpazede çalışan YAMANLAR LTDİ ŞTİ. müşteri memnuniyeti prensibiyle uzun yıllardır Edremit körfezinde hizmet vermektedir.

ÖZTÜRK İNŞAAT DEKORASYON

ÖZTÜRK İNŞAAT DEKORASYON

İç Mimarlık - Edremit / Balıkesir

öztürk dekorasyon 22 yılı aşan inşaat ve dekorasyonda sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren inşaat ve dekorasyon konusunda hizmet veren uzman kadroya sahip olan şirketimiz; alçı sıva ,saten alçı , asma tavan ,ışık bandı ,gergi tavan ,saray tavan ,3d poster, ithal ve yerli duvar kağıtları, 3d cam tezgah arası ,italyan dekoratif boyalrı,3d bambu paneller ,alümünyum ve karo pan tavan sistemleri,stropyer,kartonpiyer ,seramik fayans uygulamaları,yalıtım ,dış cepe fileli mantolama ,dışcepe yalı baskı mantolama,söve ,3d dogal taş ,3d kültür taşları,şömine,barbükü,taş kaplama,mutfak dolabı ,iç daire kapıları,çelik kapı,duşa kabin,pimapen,her türlü tadilat ve tamirat restorasyon işlerini yapmaktadır. Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede inşaat ve dekorasyon sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan öztürk inşaat dekorasyon, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Fazel Grup By.Faruk KAYA

Fazel Grup By.Faruk KAYA

İç Mimarlık - Edremit / Balıkesir

Yola çıktığımız 1994 yılından itibaren tek amacımız siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak

DEKORON MİMARLIK MOBİLYA

DEKORON MİMARLIK MOBİLYA

İç Mimarlık - Burhaniye / Balıkesir

DEKORON MİMARLIK MOBİLYA