Balıkesir İç Mimarlık

Balıkesir şehrinde İç Mimarlık hizmeti alabileceğiniz en iyi Firmalar/Ustalar listelendi.

Emre Tuna İç Mimarlık

Emre Tuna İç Mimarlık

İç Mimarlık - Ayvalık / Balıkesir

Mekan tasarımlarında yaşam stilleri, mevcut durumlar, hobiler, gelecekteki ihtiyaçlar öncelikli unsurları oluşturmaktadır. Yatırımcının amaçlarını, hayallerini doğru anlamak, bu amaçları sahip olduğumuz bilgi ve donanımlarla somutlaştırmak, bütçeyi ve zamanı iyi kullanarak en doğru çözüme ulaşmak öncelikli hedefimizdir. Emre Tuna İç mimarlık sizlerin fiziksel ve ruhsal arzuları doğrultusunda disiplininden ödün vermeden özgün tasarımlar ortaya koymak için kurulmuştur.

Ed Mimarlık Ayvalık

Ed Mimarlık Ayvalık

İç Mimarlık - Ayvalık / Balıkesir

Türkiye'nin birçok ilinde mağaza fuar standı ,ev dekorasyonu ve restorasyon-renovasyon çalışmalarında bulunmuştur. 2012 yılından itibaren AYVALIK'ta Eski Eser Restorasyon ve Renovasyon uygulamaları yaparak genel tarihi mimarisini korumak ve yaşatmak amacı ile çalışmalar yapmaktadır. ​ Amacımız bugünün modern mimari anlayışını geçmiş dönemdeki mimari yorumlar ile birleştirerek ​ gelenekselden geleceğe yeni tasarımlar sunmaktadır .

Balıkesir Tadilat Dekorasyon

Balıkesir Tadilat Dekorasyon

İç Mimarlık - Balıkesir / Balıkesir

Balıkesir Çatı, Ev - Ofis Tadilat Dekorasyon Şirketi, 1980 yılından beri faaliyetini sürdürmektedir. Firmamız çatı yapım ve onarım, ev ve ofis tadilatı, dekorasyon ve iç mimari, dış cephe mantolama, ısı, su ve ses yalıtımı konularında hizmet vermektedir.

yamanlar iç mimari inşaat dekorasyon

yamanlar iç mimari inşaat dekorasyon

İç Mimarlık - Edremit / Balıkesir

Küçük ev tadilatından, AVM inşaatlarına ve tasarımlarına kadar geniş bir yelpazede çalışan YAMANLAR LTDİ ŞTİ. müşteri memnuniyeti prensibiyle uzun yıllardır Edremit körfezinde hizmet vermektedir.

ÖZTÜRK İNŞAAT DEKORASYON

ÖZTÜRK İNŞAAT DEKORASYON

İç Mimarlık - Edremit / Balıkesir

öztürk dekorasyon 22 yılı aşan inşaat ve dekorasyonda sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren inşaat ve dekorasyon konusunda hizmet veren uzman kadroya sahip olan şirketimiz; alçı sıva ,saten alçı , asma tavan ,ışık bandı ,gergi tavan ,saray tavan ,3d poster, ithal ve yerli duvar kağıtları, 3d cam tezgah arası ,italyan dekoratif boyalrı,3d bambu paneller ,alümünyum ve karo pan tavan sistemleri,stropyer,kartonpiyer ,seramik fayans uygulamaları,yalıtım ,dış cepe fileli mantolama ,dışcepe yalı baskı mantolama,söve ,3d dogal taş ,3d kültür taşları,şömine,barbükü,taş kaplama,mutfak dolabı ,iç daire kapıları,çelik kapı,duşa kabin,pimapen,her türlü tadilat ve tamirat restorasyon işlerini yapmaktadır. Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede inşaat ve dekorasyon sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan öztürk inşaat dekorasyon, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

DEKORON MİMARLIK MOBİLYA

DEKORON MİMARLIK MOBİLYA

İç Mimarlık - Burhaniye / Balıkesir

HAKKIMIZDA Biz Kimiz? Dekoron Mimarlık, Çanakkale merkezli HMK Yapı Dizayn ve Ceylan Ahşap önderliğinde, hizmet sınırlarını genişleterek, genç ve dinamik ekibi ile birlikte mutfak, banyo, inşaat ve mimari olmak üzere birçok alanda estetik, fonksiyonel, tasarım ve uygulamalarıyla Ege Bölgesinde hizmet vermektedir. Sizleri kaliteli ve yaşayan mekânlarla buluşturmaktadır. Zamanın Değerini Biliyoruz İnşaat piyasasında; yapılan işlerin müşterinin programını bozduğunu, işlerin zamanında bitmediğini ve buna eş değer olarak müşterinin bütün işler ile tek tek kendisinin uğraştığını gördük. Bu konuya çözüm getirerek Tadilat/Dekorasyon da butik projeler ile başlamak üzere temelden çatıya ekiplerimizi oluşturup, müşterinin işçilik ve uygulama konusunda soru işaretlerini kaldırmak açısından kurmuş olduğumuz showroomumuzda birebir hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerde tarih ve yapılacak işler konusunda verdiğimiz sözlerden, erken tarihte işlerimizi bitirerek mutlu müşteri vizyonunu kazandık. Neden Farklıyız? Usta ve ekip seçimlerimizi yaparken titiz bir çalışma yürütüyoruz. Her usta her konuda iş yapabilir, fakat biz her işin uzmanı tarafından yapılması gerektiğini düşünüyoruz. Uzman usta, problemsiz işin anahtarıdır. Bunun yanında mekânınızda yapılacak olan işleri mimarlarımız tarafından projelendirerek işin sonunu gösteriyoruz, böylece olabilecek en ufak bir aksaklığın ve hatanın önüne geçmiş oluyoruz. Aracı Değil Yükleniciyiz Tadilat/Dekorasyon alanında hizmet veren birçok kişi/kurum aracılık pozisyonunu seçerken, biz işin çizim ve tasarımı ile işin mutfağındayız. Tadilat/Dekorasyon ihtiyaçlarını çizimden ustaya aktararak malzeme detayları ile birlikte işin sorumluluklarını yükleniyoruz. Sizlere de baştan yaratılmış olan mekânların keyfini sürmek kalıyor.

Cihan yapı dizayn

Cihan yapı dizayn

İç Mimarlık - Edremit / Balıkesir

Evinizin ustasi

Cihan yapı dizayn

Cihan yapı dizayn

İç Mimarlık - Edremit / Balıkesir

Evinizin ustasi

Cihan yapı dizayn mimarlık

Cihan yapı dizayn mimarlık

İç Mimarlık - Edremit / Balıkesir

Yaptığımız ve yapacağımız işlerimizde referansımız yaptığımız işlerdir değişmez adres değişmez iletişim numaralarımız 15 yıldır aynı yerde faaliyet göstermekteyiz.

Cihan yapı mimarlık

Cihan yapı mimarlık

İç Mimarlık - Edremit / Balıkesir

Mimari tasarlıyoruz üretiyoruz uyguluyoruz sizin düşüncenize yardımcı olabiliriz