İstanbul Gaziosmanpaşa Marangoz

İstanbul Gaziosmanpaşa ilçesinde Marangoz hizmeti alabileceğiniz en iyi Firmalar/Ustalar listelendi.

Şerifoğlu mobilya ve dekorasyon

Şerifoğlu mobilya ve dekorasyon

Marangoz - Gaziosmanpaşa / İstanbul

1992 yılından gunumuze mimari proje bazlı ahsap mobilya imalat tasarım ve uygulama alanlarında bircok projelerde sırasıyla endüstri teknik ve meslek lisesi mobilya ve dekorasyon bolumu egitimi ,cıraklık,kalfalık,ustalık deneyimlerimizi basarıyla tamamladık.gecen sure zarfında sayısızca yurt dışı,yurt ici mimari proje bazlı mobilya ve dekorasyon kişiye ve mekana ozel tasarım ahsap imalatı uygulama alanlarında sondere basarılı takdir edilen ve ornek alınan proje teslimlerindeki deneyimlerimizle siz degerli kullanıcıların ahsap mobilya ihtiyaclarınıza hizmet vermek isteriz.2017 yılı itibariyle mobilya imalat firmamızı faliyete acmış bulunmaktayız.KALİTELİ ÜRÜN VE KALİTELİ HİZMETDE DOGRU ADRES!!!!

Kaya Mobilya

Kaya Mobilya

Marangoz - Gaziosmanpaşa / İstanbul

1999 yılından bugüne İstanbul'un her köşesine hizmet vermiş bulunmaktayız. Mobilya üretimi ve ürün kalite standartları üzerin de yeteri ilgiyi göstererek firmamızı bugünkü konumuna taşıdık. Aldığınız hizmetten memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz. İstanbul Gaziosmanpaşa’da merkezimiz bulunduruyor. Sizlerin ihtiyaç ve taleplerine göre üretimimizi şekillendirebilir. Mutfak, banyo, tv ünitesi gibi konularda sizlere yardımcı olabiliriz. Yıllardır bu sektörün içerisinde en doğru ve kaliteli hizmeti sunmayı amaçladık. Hiçbir zamanda bu yoldan sapmadık.

NEF-OR DEKORASYON

NEF-OR DEKORASYON

Marangoz - Başakşehir / İstanbul

UZUN YILLAR BOYUNCA MOBİLYA TASARIM VE DEKORASYON İŞİNDE MÜŞTERİLERİMİZE KALİTELİ VE OLABİLDİĞİNCE BEKLENTİLERE UYGUN HİZMET VERMEYE ÇALIŞTIK. BU SAYEDE BİRÇOK BAŞARILI İŞE İMZA ATTIK. BUNDAN SONRA DA AYNI KARARLILIK VE AZİMLE SİZLERE HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ.

RAYDEKART

RAYDEKART

Marangoz - Maltepe / İstanbul

1985 'den bu güne toplu konut projeleri, inşaat projeleri, ofis projeleri, üniversite ve okul projeleri mutfak dolabı , banyo dolabı , ray dolap sistemleri artı komple daire tadilat ve dekorasyon tasarımlarıyla profosyonel ekibi ve hizmet sonrası sınırsız desteği ile müşterilerinin güvenini kazanan RAYDEKART Sektöründe seçkin bir konumdadır. 2 mağaza ve imalathanelerimizle 1985'ten bu yana sektörün lideriyiz. Müşterilerimizi MAĞAZALARIMIZ ve imalathanelerimizde misafir etmekten onur duyarız. Geçmiş yılların birikimi ve günümüz teknolojisi ile dolap sistemlerini sizlere farklı kullanım ihtiyaçlarına göre değişiklik imkan sağlayarak tasarlıyoruz.​

DURAK MOBİLYA VE DEKORASYON

DURAK MOBİLYA VE DEKORASYON

Marangoz - Kağıthane / İstanbul

Firmamız 1987 yılında kuruluşu ile birlikte, zaman içerisinde bünyesine bir çok faaliyetleri katarak büyümeyi başarmıştır. Kurulduğu yıldan bu güne kadar perakende mobilya imalat ve satışı başta olmak üzere, özel imalat ve tasarım ürünleriyle Fuarcılık, Otel, Bar, Restaurant vb. ticari alanların yanı sıra ev, Ofis, iç mimari uygulamalarında ürün tasarımından proje ve uygulama alanlarında uzmanlaşmış ve bu alanlarda hizmet veren firma olma başarısını göstermiştir. Tesisimizde üretmiş olduğumuz çağdaş ve modern ürünlerimiz ile; Ev, ofis, mağaza ve mekanda her türlü ihtiyaçlarınıza bina tasarımından mobilya tasarımına kapı, mutfak, merdiven, şömine, pergole, yatak, yemek ve çocuk odaları, banyo, büro mobilyaları gibi birçok mekanlara size özel tasarım ve uygulamalar ile amacımız siz değerli müşterilerimize genç, dinamik ve heyecan dolu bir bütünlüğü sunmaktır. Firmamız tasarım grubu bu konuda titiz çalışmalarına gün geçtikçe yenilerini eklemektedir. Bu çalışmalar neticesinde geliştirilen tüm fikirler muhtelif analizlerden geçtikten sonra uygulamaya konmaya hak kazanır. Gerek tasarım ve gerekse imalattaki her üründe kalitesinden kullanımına kadar ödün vermeden yaptığımız çalışmalar, ürün satışlarımızda da müşteri mutluluğunu doğal olarak DURAK MOBİLYA TASARIM firmasının ilk amacı yapmaktadır. DURAK MOBİLYA TASARIM firması olarak kuruluşumuzdan bu güne kadar bir çok projeye ve özel mekanlara atmış olduğu imzalar, mobilya sektöründe bize gösterilen sevgi, itimat ve güven ile yarınlara emin adımlarla ilerlememize yardımcı olmaktadır. 1987 den buyana faaliyette bulunan firmamız bugüne kadar geçen zaman içerisinde hizmet ve kalitesiyle müşterilerimize hizmet sunmuştur. Çağımızın getirmiş olduğu yenilikleri takip edip hizmet,kalite ve güvenilirlik anlayışıyla bir adım daha ileriye giderek siz değerli müşterilerimize her noktadan ulaşabilmek için web sitesini hizmete sunarak sanal ortamda da yerini almıştır. Mobilya sektöründe DURAK MOBİLYA TASARIM firması olarak var olduğumuz, sevildiğimiz, beğenildiğimiz ve tercih edildiğimiz için; - Mutluyuz - Gururluyuz - Başarılıyız. Yarınlara hep birlikte ulaşmak, mutlu ve umutlu bir hayat sürmek amacıyla... Saygılarımızla..

Supara Mobilya Dekorasyon Tadilat

Supara Mobilya Dekorasyon Tadilat

Marangoz - Esenyurt / İstanbul

Her türlü dekorasyon işinde olduğu gibi mobilya üzerinde de uzmanlaşmış olan firmamız her çeşit tasarım mobilya takımı imal etmektedir. Fiyatta yardımcı olmaktayız. Bize göre önemli olan müşteri ile anlaşmak ve memnuniyeti sağlamaktır.

Viv İstanbul Wood

Viv İstanbul Wood

Marangoz - Başakşehir / İstanbul

Merhaba öncelikle bir emekçi olarak ve yaptığı işin sorumluluğunu son derece bilincinde bilmek le beraber 1989 yılından beri bu işi her şeyden önce severek yapan şükür bir ahşap anlamında tedarikçiyim ve unutmayalım ki bizim işimiz emek . Ahşap ile tüm ihtiyaçlarınıza çözüm için hizmetinizdeyiz. Başakşehir ve civarında hizmet vermekteyiz.

Aktürk Yapı Mobilya

Aktürk Yapı Mobilya

Marangoz - Beşiktaş / İstanbul

Marangoz sektöründe 2001 yılından bu yana sürekli çalışarak kendimizi geliştirdik. Banyo dolapları, yatak odaları, yemek grupları, özel tasarımlar, ofis mobilyası, özel tasarımlar, ahşap kapı ve pencere iç ve dış cephe ahşap dekorları gibi her alanda hizmetimiz mevcuttur. Aktürk Yapı güvenilir ve titiz çalışır. Önemli olan güven ve memnuniyetiniz.

White Gold Mobilya Aş.

White Gold Mobilya Aş.

Marangoz - Beyoğlu / İstanbul

WHİTE GOLD Mobilya AŞ. OLARAK MARANGOZ SEKTÖRÜNDE Kİ OFİS BÖLME SİSTEMLERİ, YEMEK GRUPLARI, ÖZEL TASARIM TV ÜNİTESİ, OFİS MOBİLYASI, YATAK ODALARI, ÇOCUK VE GENÇ ODALARI VB. HER KONUDA SİZLERE EN İYİ ŞEKİLDE YARDIMCI OLMAK İÇİN KENDİMİZİ HER GÜN DAHA DA GELİŞTİRİYORUZ. BEYOĞLU VE ÇEVRESİNDE HİZMET VERMEKTEYİZ.

GÜRDAL MOBİLYA

GÜRDAL MOBİLYA

Marangoz - Beyoğlu / İstanbul

GURDAL MOBİLYA OLARAK 24 SENEDİR SEKTÖRDE HİZMET VERMEKTEYİZ. 1993'TEN BU YANA TADİLAT, OFİS MOBİLYASI, YEMEK GRUPLARI, BANYO DOLABI, ÇOCUK VE GENÇ ODALARI, ÖZEL TASARIMLAR, OFİS BÖLME SİSTEMLERİ, AHŞAP KAPI VE PENCERE GİBİ HER ALANDA KALİTELİ BİR HİZMET VERMEKTEYİZ.