Ankara Özel Ders

Ankara şehrinde Özel Ders hizmeti alabileceğiniz en iyi "Hocalar" listelendi.

Matematik-Geometri öğretmeni

Matematik-Geometri öğretmeni

Özel Ders - Keçiören / Ankara

Yıllardır aktif olarak hem özel dersler yoluyla hem de özel okul bünyesinde matematik öğretmenliği yapıyorum.6 yıllık mesleki tecrübemle, profesyonel matematik eğitimi vermemin yanında öğrenciye rehberlik ediyorum.Zaman sorunu ve Matematik korkusu yaşayan öğrenciler ; Pratik ve akılda kalıcı yöntemlerle birebir özel ders veriyorum (TYT,YKS,LGS).

ODTÜ Mezunu Matematik Öğretmeni

ODTÜ Mezunu Matematik Öğretmeni

Özel Ders - Çankaya / Ankara

1 yıl TEGV'de ders verdim. 5 yıl boyunca özel bir e-learning şirketinde eğitsel tasarım dalında matematik uzmanı olarak çalıştım. Bir yıl dershanede matematik ve geometri öğretmenliği yaptım. Şimdi de bir kolejde 5 yıldır matematik öğretmenliği yapmaktayım. Ankara Üniversitesi'nde yüksek lisansa devam etmekteyim.

HÜSEYİN TUNÇEL - Matematik / Geometri Özel Ders

HÜSEYİN TUNÇEL - Matematik / Geometri Özel Ders

Özel Ders - Çankaya / Ankara

Merhaba, Ankara'da kpss dershanesinde matematik hocalığı yapıyorum. Aynı zamanda Kızılay'daki özel büromda her seviyeye uygun birebir ve grup dersleri olarak uygun fiyatlarda Matematik-Geometri özel dersleri veriyorum.(Talep edildiği durumlarda öğrencinin evinde de ders verebilirim.) 7-8 yıldır bu işle ilgilenip yüzlerce öğrenciye ders vermişliğim vardır. Yeni sınav sistemleri ve güncel müfredatları anlık takip ediyorum. (Üniversite öğrencisi olup da ders veren kişilerle bu işi meslek olarak yapan kişilerin yaptığı işi ve profesyonelliği lütfen karıştırmayınız.) Öğrenciye yaptığım bir seviye belirleme sınavı sonrası haftalık çalışma programını hazırlayıp siz velilere sunuyorum. Bu çalışma programı kapsamında derslerimi gerçekleştiriyorum. Ders ile ilgili çalışma notları, kitap, test vb. materyalleri kendim temin ediyorum. Her ders öncesi ve sonrasi veliler ile öğrenci hakkında toplantılar yapıyorum. İlk dersim ücretsizdir. Bir deneyin derim.

Yasin K.

Yasin K.

Özel Ders - Çankaya / Ankara

ODTÜ MEZUNU MÜHENDİSTEN DERS  ******HIZ VE BAŞARI ARAYANLAR İÇİN ***** ****Hızlı soru çözme çalışmaları yapmış;  (Üniversite sınavları zamanında  ---180 SORUYU 90 DAKİKADA çözmekteydim-)  (Yani ortalama YARIM DAKİKADA BİR SORU )  Sınavları; süresinin yarısı kadar zamanda bitirme  Geçen dönem ,dönemlik olarak aldığım öğrencilerde %60 oranında sınıflarında yada okullarında BİRİNCİ lik sağladık .  Matematik-Geometri-Fizik-Kimya-Biyoloji derslerini vermekteyim.  Okul derslerine ve üniversite sınavlarına hazırlanırken siz de fark edeceksiniz ki birden fazla derste eksikler olacaktır .Bu eksiklikleri tek hocayla halletme imkanı.  ****2017 YGS-LYS’ de birkez daha görüldü ki birçok öğrenci sınavlarını yetiştiremedi. Çok başarılı öğrenciler bile 20 tane boş bırakmak zorunda kaldı. Etrafınızdaki sınava girenlere sorabilirsiniz.  HIZ bu yüzden bu kadar önemlidir.  ***** Sınavlarda ilk 1000 dahil birçok seviyede öğrenci ile çalıştık.  YGS-LYS 'ye yönelik hızlı net yükseltme çalışmaları yapılır.  Ders yaptığım tüm öğrencilerin hızlarında artış meydana gelmektedir.  Sırf bunun bile ne kadar önemli olduğunu tahmin edersiniz.  ******Matematik,Geometri,Fizik,Kimya gibi  TÜM SAYISAL DERSLERE HAKİMİM  BUNUN YARARINI BİRBİRLERİYLE BAĞLANTILI OLAN DERSLERDE GÖRECEKSİNİZ.  ******Başarısını kanıtlamış Orta Doğu Teknik Üniversitesi mezunu MUHENDISten ozel ders almak için  ******Çok zor kabul edilen derslerin aslında NE KADAR KOLAY olabileceğini görmek için ;  ******Öğrencinin etkisiz yöntemlerle derslerden tamamen soğumasını engellemek için;  ******SORULARI SANİYELER İÇİNDE ÇÖZEBİLME yöntemlerini öğrenmek için;  TEOG 70 TL  Lise 1,2,3,4 75 TL  Mezun 70 TL  Grup Dersi 45-55 TL  Mesafeye bağlı olarak değişebilir. Şartlar  1)Her öğrenci kabul edilmeyecektir.  2)Seans 50-55 dk dır.  Eğer memnun kalmazsanız ilk gün parasını iade ederim. Mesajlara çok bakamıyorum Telefonumdan ulaşabilirsiniz.

Can Hoca

Can Hoca

Özel Ders - Çankaya / Ankara

Dersin mantığını kavratmaya çalışıp temel oluşturmak ve öğrencinin ileriki zamanlarda özel öğretmene sürekli ihtiyaç duymamasını sağlamak hedefindeyim. Bu sayede öğrenci okulda kendi kendine yetebilecek seviyeye gelir.

Esra Hoca

Esra Hoca

Özel Ders - Çankaya / Ankara

Merhaba; Hacettepe Üniversitesi Eğitim fakültesinden derece ile mezun oldum. Biyolojinin ezber olduğunu düşünen ve anlamayan bir çok öğrencime aslında öyle olmadığını kanıtlayıp, biyolojiyi sevdirdim. Kendi özgün notlarım ve kendi sorularım ile bir çok derece öğrencisi ile çalıştım. İstedikleri bölümlere yerleşmelerine katkıda bulundum. Şu an özel bir kurumda öğretmen olarak çalışmakta; paralel olarak 4 yıldır aktif verdiğim özel dersler vermekteyim. Eğer sizin de kimya ve biyolojide eksikleriniz varsa gelin beraber tamamlayalım.

IŞIL KAYA

IŞIL KAYA

Özel Ders - Çankaya / Ankara

ODTÜ Petrol ve Doğal Gaz Mühendisliği Bölümü mezunuyum. Üniversite hayatım süresince özel ders verdim ve devam etmek istiyorum. Özel ders öğretmeni olarak tatlı sert denebilecek, saygı ve sevgi bekleyen aynı zamanda kesinlikle saygı ve sevgi gösteren, yapılan çalışmaya özen ve dikkat gösteren aynı dikkati ve özeni öğrenciden de bekleyen, anlaşılmayan konuları söylenmesi durumunda tekrar edebilecek sabra sahip, aynı zamanda sıcakkanlı bir insanım. Öğrenci ve veliyle ders akışını ve işleyişi detaylı paylaşırım ve planların karşılıklı konuşularak net şekilde karara bağlanmasını isterim. Ders işleyiş şekline öğrenciyle karar vermeyi tercih ederim. Sosyal hayata da özen gösterir , öğrencilere bu şekilde önerilerde bulunurum. Kitap tavsiyelerinde de bulunurum. Derslerin içeriğinde öğrencilerle motivasyon konuşmaları yaparım gerektiğini düşündüğüm yerde. Kesinlikle ırkçı, cinsiyetçi ve ötekileştirici söylemlerden hoşlanmam, buna uygun şekilde de öğrenci ve veliler tercih sebebim olabilir.

Berk Ceviz

Berk Ceviz

Özel Ders - Çankaya / Ankara

Çeşitli Müzik Kurslarında Çalıştım. Müzik Öğretmeni Olarak Görev Yaptım. Konservatuvarda Çalıştım. Sanat Merkezi Sahibiyim. Müzik Eğitimi Alanında Doktora Yapıyorum. Klasik Gitarı Kısa Sürede, Doğru Teknikle ve Uygun Metotlarla Öğrenmek İstiyorsanız; - Alan Uzmanı Eğitimcilerle Çalışmanızı, - Ders Materyallerini Araştırmanızı, - Kullandığınız Gitarın Asgari Ölçüde Tını Kalitesine Sahip Olmasını, - Gitar Çalmaya Her Gün En Az Yarım Saat Vakit Ayırmanızı Tavsiye Ederim.

Taner merey

Taner merey

Özel Ders - Çankaya / Ankara

1965 Ankara doğumluyum 1987 Ankara devlet konservatuvarı kompozisyon ve şeflik bölümü mezunuyum

Cem Güler - Gitar ve İngilizce eğitimi

Cem Güler - Gitar ve İngilizce eğitimi

Özel Ders - Çankaya / Ankara

Merhaba; - İngilizce - Dikili Çok Programlı Lisesi 2013 mezunuyum. Şu anda Ankara Üniversitesi, Dil-Tarih ve Coğrafya Fakültesi'nde İtalyan Dili ve Edebiyatı bölümü okumaktayım. Üniversite hayatımda çeşitli kurumlarda lise, ortaokul ve ilkokul ingilizcesi için eğitim verdim. Aynı zamanda, ingilizce - türkçe ağırlıklı olmak üzere, çeviri de yapmaktayım. Derslere başlamadan önce size uygulayacağım sınav sayesinde seviyenizi belirleyip, eksik olduğunuz konular üzerinden bir çalışma planı oluşturacağız. Bu çalışma planı ile en yüksek verime ulaşmayı hedefleyeceğiz. - Gitar - Yaklaşık 10 yıldır gitar çalmaktayım. 3 yıl boyunca çeşitli kurumlarda özel ders eğitmenliği yaptım. Size sunacağım eğitim, en temelden ve basit alıştırmalardan başlayarak ilerlemek olacaktır. Basitlik sizi entsrumanınıza daha çok bağlar, öğrenme hızınızı arttırdığı için enstrumanınıza olan sevginiz de artar. Klasik Gitar, Elektro ya da Akustik gitar farketmez. Hangisiyle başlamak istiyorsanız onunla başlayın. Unutmayın enstruman çalmak aşk işidir o yüzden siz ne kadar severseniz öğrenmeniz o kadar hızlanır.