Bursa Özel Ders

Bursa şehrinde Özel Ders hizmeti alabileceğiniz en iyi "Hocalar" listelendi.

Türkçe Öğretmeni

Türkçe Öğretmeni

Özel Ders - Osmangazi / Bursa

Pamukkale Üniversitesi Türkçe Eğitimi Bölümü mezunuyum. Üniversitede 3 yıl Eğitim Gönüllülüğü yaptım. Kurs merkezinde ve devlet okulunda öğretmenlik yaptım. Ayrıca 4 yıldır Türkçe, Edebiyat ve İlköğretim Takviye özel dersleri veriyorum. İşimi ve çocukları seviyorum. Eğlendirerek öğretmek temel amacım.

MATEMATİK DERSİ     ABDULLAH BAŞ

MATEMATİK DERSİ ABDULLAH BAŞ

Özel Ders - Osmangazi / Bursa

Bursa da başarılı bir okulda matematik öğretmeniyim yaklaşık 10 yıldır her seviyeden öğrenciye özel ders veriyorum.Temel amacım matematiği sevdirip pratik ve kalıcı yöntemlerle etkili öğrenmeyi sağlayıp öğrencilerime başarı yolunda yardımcı olmaktır.

Ali SERİN

Ali SERİN

Özel Ders - Yıldırım / Bursa

2007 yılından bu yana aktif olarak özel ders vermekteyim.Meb'e bağlı bir lisede matematik öğretmeni olarak çalışıyorum.Mesleğimi severek yapıyorum.Öğrencilerimle özel olarak ilgilenip matematiği sevmelerini ve matematikte başarılı olmalarını sağlamak için öğrenciye özel yöntemlerle derslerimi işlemekteyim.Bundan önce ders verdiğim öğrencilerim başarıya ulaşmıştır.

İngilizce Öğretmeni

İngilizce Öğretmeni

Özel Ders - Nilüfer / Bursa

Hasan Sarıgeçi

Hasan Sarıgeçi

Özel Ders - Osmangazi / Bursa

Matematik bölümü mezunuyum. Pedagojik sertifikam var.yaklaşık 5 yıldır özel ders veriyorum.Şu an devlet okulunda lisede matematik öğretmenliği yapıyorum.