İstanbul Özel Ders

İstanbul şehrinde Özel Ders hizmeti alabileceğiniz en iyi "Hocalar" listelendi.

Fetih Kaya/ Boğaziçi Üniversitesi

Fetih Kaya/ Boğaziçi Üniversitesi

Özel Ders - Bakırköy / İstanbul

Ders anlatmak konusunda arkadaşlarımdan aldığım olumlu tepki sonucunda özel ders vermeye başladım. Şuan 3 yıllık tecrübeye ve birçok referansa sahibim. Öğrencilerimin sorunlarına ortak olmak, yüklerini paylaşmak ve onlara yol gösterici olmak beni ve velileri mutlu ettiği için severek bildiklerimi aktarmaya devam ediyorum. Tüm sayısal derslerde eğitim vermekteyim.

Özel Matematik Dersi Furkan Yaldız

Özel Matematik Dersi Furkan Yaldız

Özel Ders - Bakırköy / İstanbul

2014 yılında Türkiye 121.si olarak Cerrahpaşa Tıp Fakültesine yerleştim. 2016 yazında Harvard Üniversitesinde staj yaptım. Geçmiş senelerde de tekrar sınava girerek bilgilerimi test ettim. Bu süreçten geçmiş biri olarak tecrübelerimi aktarmak ve güzel bir örnek olmak amacıyla özel matematik dersi vermekteyim. Çeşitli yaş gruplarında onlarca öğrencim oldu ve referanslarım mevcuttur. TEOG, YGS, LYS ve diğer tüm alanlarda sayısal derslerde ders vermekteyim.

Özel Türkçe Edebiyat Dersi Ayşegül Ünal

Özel Türkçe Edebiyat Dersi Ayşegül Ünal

Özel Ders - Gaziosmanpaşa / İstanbul

Üniversite sınavında sözel alanında derece yaparak Boğaziçi Üniversitesi Tarih bölümünü kazandım ve 2014 yılında mezun oldum. İstanbul Üniversitesi Yeniçağ Tarihi anabilim dalında yüksek lisans yapmaktayım. Yıllardır çeşitli alanlarda özel ders vermekle birlikte pedagojik formasyona da sahibim. Sözel derslerde ve İngilizce alanında ders vermekteyim.

Kadıköy Özel Matematik Dersi Nurullah Saçık

Kadıköy Özel Matematik Dersi Nurullah Saçık

Özel Ders - Kadıköy / İstanbul

Pertevniyal Lisesi'nden mezun olarak İstanbul Medeniyet Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandım. Yakın dönemde YGS-LYS’ye girdiğimden taze bilgi birikimimi öğrencilerime aktarmayı amaçlıyorum. İlk öğrencim olan kardeşim de şimdi Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesinde okumaktadır. Ardından profesyonel anlamda bir çok öğrenci ile çalışma fırsatım oldu. TEOG öğrencilerim de yüksek puanlı liseler kazandılar. Bu şekilde bir öğrencinin hedeflerine ulaşmasına yardım edebilmek beni çok mutlu ediyor. Veli, öğrenci, öğretmen işbirliğiyle hedeflere ulaşabileceğine inanmaktayım. Kadıköy özel matematik dersi için bize başvurmayı unutmayın!!

Bahçelievler Özel Kimya Matematik Dersi Aynur Şirin

Bahçelievler Özel Kimya Matematik Dersi Aynur Şirin

Özel Ders - Bahçelievler / İstanbul

Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Üniversite hayatım boyunca bir çok seviyeden öğrenciler ile özel ders tecrübem oldu. Öğrenci psikolojisi üzerine bilgi birikimimi ve özel ders tecrübemi değerlendirmek amacıyla mühendislik kariyerimin yanında özel ders vermeye devam ediyorum. Elimden geldikçe çok öğrenciye destek olmak amacındayım. İyi derece anlatım becerim ile özel matematik dersi, özel kimya dersi üzerine sizlere yardımcı olmaya hazırız.

Bakırköy Özel Matematik Geometri Dersi Burak Ocak

Bakırköy Özel Matematik Geometri Dersi Burak Ocak

Özel Ders - Bakırköy / İstanbul

Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği öğrencisiyim.Lise eğitimimi İngiltere’de ETC International College’de tamamladım. Nesin Matematik Köyü’nde YGS-LYS yaz programlarında öğrencilerle çalıştım. Bunun dışında farklı seviyelerden öğrencilerle ders yapma fırsatım oldu. Ders verdiğim veli ve öğrenciler tarafından referansım mevcuttur. ÖZel matik geometri ve fizik dersi için hazırlıklarım tam, bilgime ve kendime güvenim eksiksizdir.

Esenyurt Özel Matematik Dersi Öğretmeni Cansu Saf

Esenyurt Özel Matematik Dersi Öğretmeni Cansu Saf

Özel Ders - Esenyurt / İstanbul

Merhaba ben Cansu, Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği'nde okuyorum. Eğitim devam ederken yarı zamanlı alanımla ilgili özel bir şirkette çalışıyorum. Bir çok öğrenciye özel ders verdim ve devam ediyorum. Bir eğitim yılı boyunca bir kreşte İngilizce öğretmenliği yaptım. Gerek öğrencilerle gerek velilerle iletişim konusunda tecrübelendim. Bu işin sabır ve özveri işi olduğunu biliyorum ve güzel geri dönüşler sayesinde bende mutlu oluyorum. Esenyurt özel matematik dersi öğretmeni.

Eyüp Özel Matematik Dersi Öğretmeni Yusuf Alpay

Eyüp Özel Matematik Dersi Öğretmeni Yusuf Alpay

Özel Ders - Eyüp / İstanbul

2016 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldum. Üniversite hayatım boyunca bir çok öğrenciye Türkçe, Sosyal Bilgiler ve Matematik ağırlıklı olarak özel ders verdim. Bu süreçte büyük bir keyifle gerçekleştirdiğim özel ders hizmetini hâlâ devam ettirmekteyim. Zorlu sınav süreçlerinde öğrencilerin yanında olmak ve onlara her türlü desteği sağlamak beni mutlu ediyor. Bu yüzden mezun olmama rağmen öğrencilerimle ders çalışmaya devam ediyorum.

Özel Matematik kimya Geometri Dersi Öğretmeni Mehdi Darılmaz

Özel Matematik kimya Geometri Dersi Öğretmeni Mehdi Darılmaz

Özel Ders - Beykoz / İstanbul

Merhabalar. Adım Ahmet Mehdi Darılmaz. Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda 2016 yılında exchange programı kapsamında Amerika’nın Maryland eyaletindeki University of Maryland’de eğitim gördüm. Yardımcı olacağım öğrencilerime gerek YGS gerekse LYS hazırlık adına Matematik, Geometri ve Fizik alanlarında ders veriyorum. Bölümüm tamamen İngilizce olduğundan bu alanda da yardımcı olabilirim. Öğrencilerime okul dersleri ve sınavlarının yanı sıra gelecek planlama adına da destek olma gayesindeyim.

Özel Matematik Kimya Biyoloji Dersi İrem Karaman

Özel Matematik Kimya Biyoloji Dersi İrem Karaman

Özel Ders - Avcılar / İstanbul

Merhaba ben İrem Karaman, Vefa Lisesi mezunuyum. Şu anda İstanbul Medeniyet Üniversitesi Tıp Fakültesinde 4. Sınıf öğrencisiyim. YGS - LYS sınavlarında her puan türünde ilk 3000 içerisinde yer aldım. Üniversiteye başladığımdan beri gerek lise öğrencilerine gerek ilkokul öğrencilerine özel ders vermekteyim. İstekli öğrencilerimin hepsiyle gözle görülür sonuçlar elde ettik. Her zaman öğrencilerin mutluluğunu ve başarısını ön planda tutmaktayım.