İstanbul Eyüp Özel Ders

İstanbul Eyüp ilçesinde Özel Ders hizmeti alabileceğiniz en iyi "Hocalar" listelendi.

Eyüp Özel Matematik Dersi Öğretmeni Yusuf Alpay

Eyüp Özel Matematik Dersi Öğretmeni Yusuf Alpay

Özel Ders - Eyüp / İstanbul

2016 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldum. Üniversite hayatım boyunca bir çok öğrenciye Türkçe, Sosyal Bilgiler ve Matematik ağırlıklı olarak özel ders verdim. Bu süreçte büyük bir keyifle gerçekleştirdiğim özel ders hizmetini hâlâ devam ettirmekteyim. Zorlu sınav süreçlerinde öğrencilerin yanında olmak ve onlara her türlü desteği sağlamak beni mutlu ediyor. Bu yüzden mezun olmama rağmen öğrencilerimle ders çalışmaya devam ediyorum.

Özel Matematik Geometri Dersi Öğretmeni Furkan Alpay

Özel Matematik Geometri Dersi Öğretmeni Furkan Alpay

Özel Ders - Eyüp / İstanbul

Üniversite sınavında elde ettiğim iyi dereceyle kazandığım Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde öğretim hayatımı sürdürmekteyim. Üniversiteye başladığım yıldan itibaren birçok öğrenciye özel dersler verdim. Öğrencilerimin ders saatlerinde olduğu kadar ders dışında da her türlü soru ve sorunlarıyla yakından ilgilenerek destek olmaya çalıştım. Bu bilinçle ders vermeye devam etmekteyim.

Eyüp Özel Kimya Fizik Dersi Burak Taşlı

Eyüp Özel Kimya Fizik Dersi Burak Taşlı

Özel Ders - Eyüp / İstanbul

Merhabalar ben Burak, Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık öğrencisiyim. Yaklaşık 3 yıldır özel ders tecrübem mevcut. Öğrenci odaklı çalışma yöntemleriyle, öğrencilerimle kurduğum ilişkilerle güzel sonuçlar aldık şimdiye kadar. Öğrencilerime gerek okul derslerinde gerek gelecek planlama aşamasında her türlü yardımcı olma gayreti içindeyim.

Sadi Yücebaş

Sadi Yücebaş

Özel Ders - Eyüp / İstanbul

1989 yılında şişli sanat merkezinde Ercan Taniş ile gitar eğitimi almaya başladım. Yaklaşık olarak 3 yıl onunla çalışmalar yaptım. 1992 yılında onunla yine Şişli'de Kadans Sanat Merkezini kurduk. Orada 1993 yılına kadar gitar dersleri verdim. Kadans Sanat Merkezini 1994 yıllında bıraktım ve Beşiktaş'ta bulunan Koda Sanat Merkezini kurdum. 2004 yılında Royal Academy Of Music Gitar bölümlerinin sertifika derecelerini başarıyla tamamladım. Koda Sanat Merkezinde müziğin birçok dalından, güzel sanatlar, dans ve tiyatro dallarından birçok öğrenci yetiştirdik. Sadece Gitar bölümünden 1994 - 2009 yılları arasında yüzlerce öğrenciye gitar eğitimi verdim. 05/01/2009'da Koda Sanat Merkezini kapattım ve derslerimi özel olarak vermeye başladım ve halen devam etmekteyim.

Özel Matematik Kimya Biyoloji Dersi İrem Karaman

Özel Matematik Kimya Biyoloji Dersi İrem Karaman

Özel Ders - Avcılar / İstanbul

Merhaba ben İrem Karaman, Vefa Lisesi mezunuyum. Şu anda İstanbul Medeniyet Üniversitesi Tıp Fakültesinde 4. Sınıf öğrencisiyim. YGS - LYS sınavlarında her puan türünde ilk 3000 içerisinde yer aldım. Üniversiteye başladığımdan beri gerek lise öğrencilerine gerek ilkokul öğrencilerine özel ders vermekteyim. İstekli öğrencilerimin hepsiyle gözle görülür sonuçlar elde ettik. Her zaman öğrencilerin mutluluğunu ve başarısını ön planda tutmaktayım.

Bakırköy Geometri Kimya Fizik Dersi Öğretmeni Emre Kılıç

Bakırköy Geometri Kimya Fizik Dersi Öğretmeni Emre Kılıç

Özel Ders - Bakırköy / İstanbul

Ben İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi öğrencisi Emre Kılıç. Okul ile birlikte başka bir klinikte de alanım üzerine çalışıyorum. Daha önce birçok kez fen bilimleri ve İngilizce alanında ders verdim. Bu zamana kadar farklı sınıf seviyelerinde ders verdiğim için öğrenciyle iletişim kurma konusunda rahat olduğumu söyleyebilirim. Daha önce TOEFL/IELTS kurslarında bulunduğum için İngilizce konusunda bu sınavlara yönelik rehberlik edebilirim.

Özel Matematik Dersi Sadullah Güzel

Özel Matematik Dersi Sadullah Güzel

Özel Ders - Şişli / İstanbul

Merhaba ben Sadullah Güzel. Malatya Fen Lisesi'nden mezun oldum. Boğaziçi Üniversitesi'nde İnşaat Mühendisliği okuyorum. YGS sınavında ilk 1000 içerisinde, LYS'de TM ve MF puan türlerinin tamamında ilk 4000 yer aldım. Üniversite hayatım boyunca bir çok farklı seviyeden öğrencilere gerek okul derslerinde gerekse lise ve üniversiteye hazırlık sürecinde yardımcı oldum. Öğrencilerle iyi ilişkiler kurarak başarı odaklı çalışmalarımız herkesi memnun edecek şekilde güzel sonuçlar verdi. Bu donanımlar ile özelte çocuklarınızın başarılarına katkı sağlyacağımdır.

Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ticaret Öğrencisi

Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ticaret Öğrencisi

Özel Ders - Adalar / İstanbul

Merhaba, ben Berker Çapa Fen Lisesi’nden mezunum.Boğaziçi Üniversitesi’nde sosyal olarak aktif bir öğrenciyim. Öğrencinin halinden anlayan aynı zamanda psikolojik destek sağlayabilecek ve güzel bir ortam oluşturup verimli olabileceğime inanıyorum. Daha öncesinde lise düzeyinde 2 öğrenciye matematik ve ortaokul düzeyinde 1 öğrenciye genel derslerine, sınavlarına yardımcı olacak şekilde dersler verdim. Aynı zamanda bölümüm %100 İngilizce olduğundan ileri düzeyde İngilizce’ye sahibim.

Ahmet Öztürk

Ahmet Öztürk

Özel Ders - Fatih / İstanbul

1981 Giresun doğumluyum, 1999 da liseyi okul 1. si olarak bitirdim, aynı yıl ilk tercihim olan İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü kazandım, 2003 yılında Fakülteyi bitirip özel ders ve dersanecilige başladım.11 yıllık dersane, 1,5 yıl etüt merkezi öğretmenliği ve 2.5 yıllık da özel okul öğretmenliği tecrübem var, halen daha oturduğum semtte bir özel okulda Türkçe öğretmenliği görevine devam ediyorum, 15 yıldır özel ders vermekteyim.

Tamer Pak

Tamer Pak

Özel Ders - Üsküdar / İstanbul

Üniversite hayatımda özel ders vermeye başladım .Öğrenciler ile iletişim kurmayı seviyor olmam ve kendi bilgilerimi öğrencilere aktarmanın beni mutlu etmesi , zamanla kariyer hedeflerimin değişmesine sebep oldu . Bu doğrultuda benim gibi düşünen , öğretmeye gönül vermiş 'İletki Eğitim' ile beraber 2 yıldır düzenli olarak profesyonel özel ders vermekteyiz. Bunların yanında , etüt merkezinde çalışarak sınıf ve grup dersleri hakkında tecrübe sahibi oldum.