İstanbul Özel Ders

İstanbul şehrinde Özel Ders hizmeti alabileceğiniz en iyi "Hocalar" listelendi.

Şişli Özel Matematik Geometri Dersi Mustafa Can

Şişli Özel Matematik Geometri Dersi Mustafa Can

Özel Ders - Şişli / İstanbul

Selamlar, ben Mustafa Can.Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği öğrencisiyim.Erasmus programı kapsamında Yunanistan’da okuma fırsatı da buldum. Bölümüm ve okulum sayesinde özellikle sayısal dersler konusunda yeterli yetkinliğe sahibim.Öğrencilerimle ilişkimi bir öğretmen gibi değil, bir abi arkadaş olarak kuruyorum bu sayede öğrencilerimle iletişimim güçlü ve kalıcı oluyor.Ayrıca öğrencilerime derslerinde yardımcı olmanın yanında yaptığım stajlar ve çeşitli sektörlerden tanıdığım insanlar sayesinde edindiğim bilgilerle gelecek planları yaparkende yardımcı olmaya çalışıyorum.

Sultanbbeyli Özel Matematik Dersi Öğretmeni Yunus Tiftik

Sultanbbeyli Özel Matematik Dersi Öğretmeni Yunus Tiftik

Özel Ders - Sultanbeyli / İstanbul

Anadolu Öğretmen Lisesi Mezunu Marmara Üniversitesinde Matematik okurken başlayan öğrencilerle sıcak muhabbetlerle fikir alış verişi şeklinde geçen derslerde bir arkadaş, bir abi edasında derslerin sizler için rahat geçmesi için her türlü fedakarlığa hazır ve 5 yıldır devam eden özel ders deneyimi ile Yüksek Lisans Öğrencisi olarak tecrübelerimi ve bilgimi sizlere aktarmaya hazırım.

Eyüp Özel Kimya Fizik Dersi Burak Taşlı

Eyüp Özel Kimya Fizik Dersi Burak Taşlı

Özel Ders - Eyüp / İstanbul

Merhabalar ben Burak, Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık öğrencisiyim. Yaklaşık 3 yıldır özel ders tecrübem mevcut. Öğrenci odaklı çalışma yöntemleriyle, öğrencilerimle kurduğum ilişkilerle güzel sonuçlar aldık şimdiye kadar. Öğrencilerime gerek okul derslerinde gerek gelecek planlama aşamasında her türlü yardımcı olma gayreti içindeyim.

Beşiktaş Özel Matematik ve İngilizce Dersi Sebla Bayoğlu

Beşiktaş Özel Matematik ve İngilizce Dersi Sebla Bayoğlu

Özel Ders - Beşiktaş / İstanbul

Yıldız Teknik Üniversitesi, İngilizce İktisat öğrencisiyim. Matematik ağırlıklı ve eğitim dili İngilizce olan bölümüme 2012 LYS-Geometri sorularının hepsini doğru cevaplayarak ve yine LYS-MATEMATİK sorularından yalnızca 4 boş bırakarak girdim. 5 sene boyunca yakın çevremdeki ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine takviye matematik, geometri ve İngilizce dersleri verdim. Ögrencilere ödev, tez, proje ve İngilizce çeviri alanlarında da yardımcı olabilirim. Beşikta özel matematik ingilizce dersi

Sarıyer Özel Matematik Dersi Tuğçe Öz

Sarıyer Özel Matematik Dersi Tuğçe Öz

Özel Ders - Sarıyer / İstanbul

İTÜ Uçak mühendisliği öğrencisiyim. MF4’de 2800. oldum. Bilgilerimin tazeliğine güveniyorum. Yakın çevreme bu konuda hep yardımcı oldum ve olumlu geri dönüşler aldım. Tecrübelerimi aktarabilir ve sınava girecek arkadaşların sınav kaygılarının azalmasına yardımcı olabilirim. Yeni müfredatın beklentilerini karşılayacak şekilde fizik matematik ve kimya derslerini verebilirim. Sarıyer Özel Matematik dersi.

Şişli Özel Matematk Dersi Korhan Erol

Şişli Özel Matematk Dersi Korhan Erol

Özel Ders - Şişli / İstanbul

Şişli ÖZel MAtematik Dersi Öğretmeni Merhabalar, İstanbul Teknik Üniversitesinde İnşaat Mühendisliği öğrencisiyim. Bornova Anadolu Lisesi mezunuyum. Bütün ailem öğretim sektöründe olduğundan sınava yönelik, öğretici çalışmalar konusunda kendime güveniyorum. Mecidiyeköy’de oturuyorum, buraya yakın ilçelere derse gidebilirim.

Sultanbeyli Özel Matematik Dersi Öğretmeni Sefa Savaş

Sultanbeyli Özel Matematik Dersi Öğretmeni Sefa Savaş

Özel Ders - Sultanbeyli / İstanbul

Sultanbeyli Özel Matematik Dersi Öğretmeni Marmara Üniversitesi’nde matematik okuyorum. Bir yıldan fazla özel ders ve dersane tecrübem var. İstek ve azimle çalışıldığında her dersin başarılacağına inanıyorum. Beraber başarmak için yeni öğrencilerimi bekliyorum

Zeytinburnu Özel Matematik Dersi Murat Şirin

Zeytinburnu Özel Matematik Dersi Murat Şirin

Özel Ders - Zeytinburnu / İstanbul

Zeytinburnu ÖZel Matematik Dersi Merhabalar ben Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği öğrencisiyim, YGS matematikte 40 da 40 yaptım aynı zamanda KPSS ortaöğretim sınavında matematikten full yaptım 7 yıldır özel ders veriyorum. 2015 yılında sınav temel lisesinde stajyer öğretmenlik yaptım. Son iki yıldır üniversite düzeyinde özel ders veriyorum. Bu 7 yılda birçok öğrencim oldu çok şükür hepsiyle başarıya koştuk. Bu eğitim alanında bilgi ve birikimlerimi aktarmak en önemli amacımdır bunun için burdayım.

Bakırköy Özel İngilizce Dersi Cholpon Openova

Bakırköy Özel İngilizce Dersi Cholpon Openova

Özel Ders - Bakırköy / İstanbul

Bakırköy ÖZel İngilizce Kırgızca Rusça Dersi Ben Cholpon, Kırgızistanlıyım. Marmara Üniversitesi’nde İşletme bölümünde 4.sınıf öğrencisiyim. 5 dil biliyorum: ana dilim Kırgızca, ana dil seviyesinde Rusça, ileri düzeyde Türkçe ve İngilizce ve orta düzeyde Fransızca biliyorum. Eğitim gördüğüm kurumlar: 1) Ak-Suu Rus lisesi : lise 2) Kırgızistan – Türkiye “Manas” Üniversitesi : Türkçe hazırlık 3) Marmara Üniversitesi ( İşletme Bölümü): lisans 4) İnseec Business School Bordeaux (Uluslararası İşletmecilik ) : Erasmus

KAdıköy Özel Matematik İngilizce Dersi Mehmet Yapar

KAdıköy Özel Matematik İngilizce Dersi Mehmet Yapar

Özel Ders - Kadıköy / İstanbul

Merhaba ben Mehmet Boğaziçi Üniversitesi’nde İnşaat Mühendisliği okuyorum. Aynı zamanda Matematik ile çift anadal yapmaktayım. Sınav stresinin nasıl bir şey olduğunu çok iyi biliyorum. Biraz heyecanlı biriyim ve bunu yenmeyi üniversitede öğrendim. Bir koroda şarkı söylüyorum ve kanun çalıyorum. Sadece derslerine odaklanmış biri değilim ama mevcut sınav sistemi bizleri sadece okula odaklanmaya zorluyor bu yüzden kendimize zaman ayıramaz hale geliyoruz durum böyle olunca bizi ömrümüzün henüz baharında ciddi sorunların kucağına atıyor. Derslere katkının yanında bu sorunlara karşı da her zaman öğrencilerimin yanında olmak adına elimden geleni yapıyorum. İngilizce veya Türkçe olarak matematik ve geometri özel dersi vermekteyim. Derslerimde izlediğim yol öğrencilerime soru ezberleterek onları kısa vadede başarıya ulaşmak değil, düşünce sistemini öğretmek, bu sayede ömürleri boyunca faydasını fazlasıyla görecekleri sağlam bir temel oluşturmaktır. Eğer istenirse referans verebilirim.