İzmir Özel Ders

İzmir şehrinde Özel Ders hizmeti alabileceğiniz en iyi "Hocalar" listelendi.

Baris Burhan

Baris Burhan

Özel Ders - Bayraklı / İzmir

Ege üniversitesi matematik bölümü son sinif ögrencisiyim. 4 yildir ozel ders veriyorum ve isimi severek yapiyorum

MEHMET ÇÖMEZ

MEHMET ÇÖMEZ

Özel Ders - Karşıyaka / İzmir

16 YILLIK DERSHANECİ VE ÖZEL DERSÇİYİM. MARKA KURUMLARDA ÇALIŞTIM VE ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUM. YİNE 16 YILDIR ÖZEL DERS VE GRUP DERSLERİ VERİYORUM. KARŞIYAKADA ÖZEL DERS OFİSİM VAR. DİLERSENİZ OFİSİMDE DİLERSENİZ ADRESİNİZE HİZMET VERİYORUM.

Merve Başaran

Merve Başaran

Özel Ders - Bornova / İzmir

Hukuk Fakültesi öğrencisiyim. 5 yıldır İzmir'de özel ders veriyorum. Öncelikli amacım öğrenciye bişeyler katabilmektir. Samimiyetime ve ciddiyetime güvenirim. Öğrencide de ciddiyet arıyorum.

Nagehan Erkaya

Nagehan Erkaya

Özel Ders - Buca / İzmir

Fuat

Fuat

Özel Ders - Menemen / İzmir

1985 İTÜ Matematik Mühendisliği ile başlayan eğitim süreci,Marmara Üniversitesi Ekonomi ve Yöneylem Anabilim yüksek lisans programına değin süregeldi. Bugüne kadar pek çok öğrenciyle birebir ders pratiğini paylaşmış olup köklü dershanelerde sınıf derslerinde hizmet verdim.Halen böyle bir kurumda Matematik öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Özetle ifade ettiğim bu deneyimler ışığında öğrencilerimin matematik dersinde yaşadıkları sorunlara karşı kalıcı çözüm üretme becerisini,öğrencinin kişilik özelliğini önemseyerek kazanmış oldum. Özel derse gereksinimi olduğuna inandığım öğrencilere olan özel ders hizmetini genel tercihe bağlı olarak öğrencinin evinde sunmaktayım. Bütün öğrencilerin eğitim yaşamının sağlıklı ve verimli geçmesini diliyorum.

Matematik Öğretmeni

Matematik Öğretmeni

Özel Ders - Tire / İzmir

Dokuz Eylül Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği (yan dal Matematik) bölümü mezunuyum, hala aynı üniversitede Hukuk okumaktayım.