İstanbul Temizlik

İstanbul şehrinde Temizlik hizmeti alabileceğiniz en iyi Firmalar/Ustalar listelendi.

Ayeses Group

Ayeses Group

Temizlik - Bahçelievler / İstanbul

İşe Saygı, Dürüstlük ve Sadakat ile harmanlanarak 2002 yılında temeli atılan Ayeses Group 2003 tarihi itibari ile şu anki kurumsal kimliğinde profesyonel anlamda 160 bordrolu personelle hizmet verme noktasına ulaşmıştır. Hizmet verdiği 170′ e yakın noktada kamu ve özel sektöre ayna olabilmeyi başarmış nadir oluşumlardan biri olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Temizlik, Kaba inşaat ve İç dekorasyon konularında danışmanlık hizmeti verebilecek Bilgi, Beceri ve Alt yapıya sahip Ayeses Group için hizmet sonucu başarının getirdiği tebessüm ile ödüllendirilmiş en mühim idealdir. Siz Değerli Kurumsal veya Bireysel hizmete ihtiyaç duyan DOSTLARIMIZ var oldukça aynı kalitede profesyonel hizmet’i ebedi sunacağımızı taahhüt ederiz. İDDİA ETMİYORUZ; İSPAT TERCİHİMİZDİR…

MİTARS Temizlik Hİzmetleri

MİTARS Temizlik Hİzmetleri

Temizlik - Beşiktaş / İstanbul

MTA Temizlik hizmetleri olarak işimizi titiz bir şekilde yerine getirmek en büyük görevimiz.İşinde uzman ekibimizle ev temizliği,ofis temizliği,koltuk temizliği,halı yıkama vb. birçok hizmeti sizler için vermekteyiz. Ev temizliği,ofis temizliği,halı yıkama,kuru temizleme,cam temizliği,koltuk temizliği,hastahane temizliği,okul temizliği vb.

Yüzdeyüz Temizlik Hizmetleri

Yüzdeyüz Temizlik Hizmetleri

Temizlik - Avcılar / İstanbul

Yüzdeyüz Temizlik Hizmetleri Şirketi’nin kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı, yurtdışında doğup büyümüş ve Almanya’da temizlik ile ilgili meslek yüksek okulunu okumuş, temizliğin teknik ve pratik altyapısının eğitimini almıştır. Şirketimizin kurucusu, sahip olduğu bu teknik ve pratik altyapı ile birlikte disiplinli, hızlı, dürüst ve kaliteli iş yapmayı benimsemiş olup tüm ekibimiz de bu niteliklere uygun kişiler arasından oluşturulmuştur. İstanbul Temizlik Hizmetleri ekibimiz genç, dinamik ve büyümeye odaklanmış bir ekiptir. Ekibimiz herkese samimi ve saygılı davranmaya çok önem vermekte, en üst düzeyde, birebir ve her konuda yardımcı olmayı ilke edinerek çalışmaktadır. İnşaat Sonrası Temizlik , Dış Cephe Cam Temizliği , Villa Temizliği , Koltuk Yıkama , Ev Temizliği , Fabrika Temizliği vs. Misyonumuz Misyonumuz Yüzdeyüz Temizlik Hizmetleri Şirketi olarak “Hedefiniz, hedefimizdir” diye çıktığımız bu yolda müşterilerimizin beklentilerini %100 karşılayabilmektir. Verdiğimiz tüm hizmetlerde dürüstlüğümüzle ve saygınlığımızla örnek gösterilen bir şirket olmaktır. Yüzdeyüz Temizlik Hizmetleri Şirketi sadece görünen temizliğe değil aynı zamanda temizlik yapılan yerin hijyenine de önem vermektedir. Güvenilirlik ve iş ahlakımız ile sektörümüze, müşterilerimize ve çalışanlarımıza değer katan bir kurum olmaktır misyonumuz. Vizyonumuz Vizyonumuz;İstanbulun temizlik sektöründe öncü, hizmetinde örnek ve müşterinin ilk tercih ettiği temizlik firması olarak edindiğimiz başarıyı kalıcı kılmaktır. Müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı bir şirket olmaktır.

Bilgen Temizlik

Bilgen Temizlik

Temizlik - Gaziosmanpaşa / İstanbul

2009 yılında İstanbul ‘ hizmet vermen Bilgen Temizlik Şirketi, işinde uzman ekibiyle aranan bir temizlik şireketi haline gelmiş eğitimli ve tecrübe sahibi personelimiz ile “Güvenilir bir temizlik ” mottosuyla siz değerli müşterilerimize hizmet veremk için kurulmuş.. Bilgen Temizlik Şirketi olarak işe başlanmadan önce müşterimizin beklenti ve ihtiyaçlarını anlar, uygun çözüm fikirleri ile müşterimizin onayına sunarız. Profesyonel ekibimiz ofis ve ev temizliği başta olmak üzere büyük çaplı organizasyon, boş-dolu villalar, taşınma öncesi ve sonrası temizlik işleri gibi farklı alanlarda hizmet veriyor Bilgen Temizlik Hizmetleri, müşteri memnuniyetini yüzde yüz.

Karınca Temizlik

Karınca Temizlik

Temizlik - Kadıköy / İstanbul

Karınca Temizlik Hizmetleri, İstanbul temizlik firmaları aralarında en eskiye dayanır ve 2000 yılından beri gelen tecrübemizle kendi firmamızı faaliyete geçirmiş olup, üstün hizmet anlayışımızla kalitemizden hiç bir zaman vazgeçmeden, ilk günkü heyecanla profesyonel ekiplerimizle ve teknolojinin sağladığı en son yenilikler ve sağlıklı doğayla dost kimyasallarla, sizin ve sevdiklerinizin yaşam alanlarının bakım ve temizliklerini, müşteri memnuniyeti anlayışı ile sizlere sunmaktayız.

Turan Temizlik

Turan Temizlik

Temizlik - Gaziosmanpaşa / İstanbul

Turan Temizlik Hizmetleri genç, dinamik, yenilikçi ve tecrübeli iş gücüyle müşteri ihtiyaçlarını reel verilerle analiz edip sorunsuz hizmet vermektedir. Firmamız İstanbul'un en iyi temizlik firmaları arasında yer almakta ve sürekli % 100 müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinmiştir.Yoluna bu doğrultuda devam etmektedir. Turan Temizlik sektöründe yenilikçi ve deneyimli personeli ile hizmet veren arge çalışmalarını sürekli olarak sürdürmektedir, Turan temizlik sektöründe bizleri tercih eden müşterilerimizin takdirlerini kazanmaya gayret göstermektedir.

Atlı Temizlik

Atlı Temizlik

Temizlik - Bahçelievler / İstanbul

Atlı Temizlik olarak Bahçelievler'de hizmet vermekteyiz. Temizlik hizmetini titiz bir şekilde yerine getireceğimizden şüpheniz olmasın.Memnuniyetiniz öncelİğimizdir. Ev temizliği,ofis temizliği,avm temizliği,detaylı temizlik,bayram temizliği,haftalık veya günlük temizlik

Star Temizlik ŞİRKETİ

Star Temizlik ŞİRKETİ

Temizlik - Bağcılar / İstanbul

Star Temizlik markası olarak hizmetinizdeyiz HİZMETLERİMİZ EV TEMİZLİĞİ VİLLA TEMİZLİĞİ İSTANBUL OFİS TEMİZLİĞİ İSTANBUL DIŞ CEPHE & CAM TEMİZLİĞİ DERSHANE TEMİZLİĞİ OTEL TEMİZLİĞİ İBADETHANE TEMİZLİĞİ HASTANE TEMİZLİĞİ MAĞAZA TEMİZLİĞİ İSTANBUL FABRİKA TEMİZLİĞİ BANKA TEMİZLİĞİ DEZENFEKSİYON HİZMETLERİMİZ GEMİ VE YAT TEMİZLİĞİ İNŞAAT TEMİZLİĞİ MERMER CİLALAMASI & ZEMİN TEMİZLİĞİ ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK HİZMETLERİ HALIFLEKS YIKAMA KOLTUK YIKAMA HAVUZ TEMİZLİĞİ STAND TEMİZLİĞİ

Mehmet Ev Temizliği

Mehmet Ev Temizliği

Temizlik - Sarıyer / İstanbul

SARIYER VE İSTANBUL'UN PEK ÇOK SEMTİNDE UZUN SÜREDİR TEMİZLİK UYGULAMALARIYLA SİZLERLEYİZ. İHTİYACINIZ OLAN MEKANLARINIZDA HER TÜRLÜ TEMİZLİK İŞİNİZ İTİNA VE TİTİZLİKLE YAPILARAK ZAMANINDA EKSİKSİZ TESLİM EDİLİR.

İbrahim Temizlik İşleri

İbrahim Temizlik İşleri

Temizlik - Bayrampaşa / İstanbul

Merhaba efendim, Bayrampaşa ve civarında işimizin gereği olarak temizlik yapılması gereken mekanlarınızı büyük bir titizlikle temizleyerek mis gibi bir hale getiriyor, sizlere teslim ediyoruz.