İstanbul Tesisat

İstanbul şehrinde Tesisat hizmeti alabileceğiniz en iyi Firmalar/Ustalar listelendi.

Polat Gayrimenkul Tadilat

Polat Gayrimenkul Tadilat

Tesisat - Kartal / İstanbul

Polat Gayrimenkul olarak Kartal civarında tesisat işleri yapmaktayız. Su kaçağı bulma, petek temizliği, tıkanıklık açma, onarım, bakım ve tadilat işlerinizi eksiksiz yerine getirerek zamanında teslim ediyoruz.

Termal tesisat ve Görüntüleme hizmetleri

Termal tesisat ve Görüntüleme hizmetleri

Tesisat - Kadıköy / İstanbul

Sıhhi tesisat sektöründe faliyet göstermekteyiz. Termal kamera ile su kaçakları . ısıtma hataları ve rutubet ve nem görüntüleme hizmeti vermekteyiz,

Anadolu yakasi tesisat

Anadolu yakasi tesisat

Tesisat - Kadıköy / İstanbul

Yaklaşık 17 senedir İstanbul Kadıköy'de sıhhı tesisat, dogal gaz döşeme alanında hizmet vermekteyiz. Başarımızı siz değerli müşterilerimize verdiğimiz ehemmiyete borçluyuz ve bundan sonrasında da aynı çizgide devam etmeye kararlıyız.

Tam Tesisat

Tam Tesisat

Tesisat - Kağıthane / İstanbul

KIRMADAN SU KAÇAĞI TESPİTİ Tam Tesisat olarak, su kaçağı bulma konusunda uzmanlaşmış ekibimizle, bilgisayarlı makinalarımız yardımı ile kırıp dökmeden nokta atışı su kaçağı tespit hizmeti sunmaktayız. TIKANIKLIK AÇMA Klozet, lavabo ve hatta logar tıkanıklığı konusunda dahi Tam Tesisat’ı güvenle arayabilir, uygun fiyatlarımız ve Tam garanti güvencemiz ile hizmet alabilirsiniz. PETEK TEMİZLİĞİ Petek temizliği ısınma performansınızı ve yakıt tasarrufunu yaklaşık olarak %40 oranında arttırır, bu denli tasarruf için işin uzmanından destek alınız ! TUVALET - BANYO TIKANIKLIĞI AÇMA Tuvalet tıkanıklıkları acil olarak ve müşterinin mağdur olmaması açısından hızlı ve kesin şekilde çözüme ulaştırılması gereken tesisat problemleridir, canınızı hiç sıkmayın Tam Tesisat halleder!

Kaya Tesisat İstanbul

Kaya Tesisat İstanbul

Tesisat - Ümraniye / İstanbul

20 yıldır su ve doğalgaz alanında hizmet veren firmamız su ve doğalgaz tesaisatıyla ilgili tamir bakım ve onarımın yanı sıra makine gücü gerektiren işçiliği de yapmaktadır. su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği vs. gibi hizmetlerde uzman kadrosuyla kaliteli ve garanti işçilik yapmaktadır.Anadolu ve Avrupa yakasının her bölgesine hizmet vermekteyiz.

Pendik Acil Tesisatçı Ustası

Pendik Acil Tesisatçı Ustası

Tesisat - Pendik / İstanbul

Su tesisatı, doğalgaz tadilat, her türlü tıkanıklık açma, su kaçağı bulma işlerinde uzmanız. Profesyonel ekibimizle birlikte teknik donanımlarımızla ve 20 yıllık deneyimimizle hizmetinizdeyiz.

Maltepe Tesisat

Maltepe Tesisat

Tesisat - Maltepe / İstanbul

Kalorifer su doğal gaz pimaş tesisatı kombi bakım ariza petek montajı ve temizliği su kaçağı ve pimaş tıkanıklıkları kırmadan dökmeden hiç br şekilde zarar vermeden teslim aldığımızdan daha güzel bir şekilde teslim edeceğimize emin olun. Kaliteli makinelerimizle nokta atisi tespiti ve tıkalı borularınızı itina ile açarız ve görüntülü tıkanıklık açmada sizlere yardımcı olmak isteriz.

Arnavutköy Tesisat Ustası Abdullah

Arnavutköy Tesisat Ustası Abdullah

Tesisat - Arnavutköy / İstanbul

Ev, şirket, iş yeri, fabrika vb mekanlarda yangın tesisat, boru döşeme, kaynak ustası, su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, tesisat çekme, arıza, bakım ve onarım hizmetleri sunmaktayız. 2000 senesinden itibaren Arnavutköy'de kıymetli müşterilerimiz için mevcut deneyimlerimizle ve gelişmelerin ışığında elimizden gelen en iyi hizmeti vermeyteyiz. Güvenle bizimle çalışabilirsiniz.

Turgay Aslan Tesisatcılık

Turgay Aslan Tesisatcılık

Tesisat - Kadıköy / İstanbul

Kadıköy ve civarında ihtiyaç duyduğunuz anda ayağınıza geliyoruz. Her türlü tesisat arızalarınız kombi bakımınız itinayla yapılır. Uygun fiyat ve kaliteli iş güvencesiyle müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz.

ABDULLAH MARAL SU TESİSATI

ABDULLAH MARAL SU TESİSATI

Tesisat - Arnavutköy / İstanbul

Hizmetlerimiz Su Kaçağı Su Tesisat Arızaları Tesisat Temizliği Tıkanıklık Açma Yer Tespiti Kanal Açma Pimaş Açma Verdiğimiz kaliteli ve uzun ömürlü iş hizmetiyle uzun zamandır yanınızda ve ihtiyacınızı karşılamak için varız.