İstanbul Tesisat

İstanbul şehrinde Tesisat hizmeti alabileceğiniz en iyi Firmalar/Ustalar listelendi.

Can ısıtma soğutma

Can ısıtma soğutma

Tesisat - Bağcılar / İstanbul

29 senelik il tecrübemiz var her türlü tesisat yapılır. Son teknoloji araç gereçlerimizle yüksek kalitede hizmet üretimimize hız kesmeden devam ediyor, müşterilerimizi memnun etmekten kaçınmıyoruz. Sizde uzun yıllar kullanacağınız kaliteli tesisatlara sahip olabilirsiniz.

Ahmet TAYFUR TESİSATÇILIK

Ahmet TAYFUR TESİSATÇILIK

Tesisat - Gaziosmanpaşa / İstanbul

Taşeron usta olarak calışıyorum. Uzun zamandır bu işi yapıyorum yeterince bilgi ve tecrubeye sahip olduğumu düşünüyorum. Saygılı ve samimi olarak işimi yerine getiriyorum. 17 yıllık tecrubem var bu işte saygılarımla..

KADIKÖY ACİL tESİSAT USTASI TURGAY ASLAN

KADIKÖY ACİL tESİSAT USTASI TURGAY ASLAN

Tesisat - Kadıköy / İstanbul

Su tesisatı işi yapıyorum her türlü arıza kombi bakım arza tadilat işlerinizi saygı çerçevesinde ve işime bağlı olarak yaparım. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteden ödün vermeden ve gelişmelerle uyumlu teknikler kullanarak uzun süredir Kadıköy ve civarında sizlere hizmet vermeye devam ediyorum. Pişmanlık duymayacağınız tesisat işleri için benimle çalışabilirsiniz. İstanbul un her tarafına gelebilirim

BEYLİKDÜZÜ ACİL TESİSATÇI

BEYLİKDÜZÜ ACİL TESİSATÇI

Tesisat - Beylikdüzü / İstanbul

SIHHI TESİSAT uygun fiyat - BOYA BADANA ANA UNSUR OLMAK ÜZERE, FAYANS-ÇATI VE SUNDURMA , SIHHİ TESİSAT,DEMİR DOĞRAMA TADİLAT İŞLERİ İLE ALAKALI UZMAN EKİPLERİMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ. UYGUN FİYAT KALİTELİ İŞÇİLİK...LÜTFEN TEKLİF ALINIZ. 05436564944 ARAYIN KEŞİFE GELELİM.

Uzmanlar Tesisat

Uzmanlar Tesisat

Tesisat - Bağcılar / İstanbul

Faaliyette bulunduğu sektördeki müşterilerin tümüne hızlı bir şekilde hitap edebilmek için, alanında kazandığı deneyim, bilgi birikimi ve profesyonel hizmet anlayışını büyümenin gerektirdiği etkili yönetim esası ile pekiştirmiştir. İnsan kaynağının ön plana çıktığı gerçeğini dikkate alarak yaptığımız işin doğası gereği bu konuya en büyük hassasiyeti göstermekteyiz. Konularında iyi yetişmiş, deneyimli çalışanlarımız ile teknolojiyi devamlı takip ederek siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak, bu yolda güvenle büyüyerek ilerlemekteyiz.

BUYAKA ACİL TESİSAT

BUYAKA ACİL TESİSAT

Tesisat - Ümraniye / İstanbul

SU KAÇAĞI, TIKANIKLIK VE GİDER AÇMA, BORU TIKANIKLIĞI AÇMA, TAMİR VE ONARIM İŞLERİNDE ÜMRANİYE VE ÇEVRESİNDE NE ZAMAN İHTİYACINIZ OLURSA UYGUN FİYATLARLA HİZMETİNİZDEYİZ.

Altuntaş Mekanik

Altuntaş Mekanik

Tesisat - Maltepe / İstanbul

-Doğalgaz Tesisatı, Kat Kaloriferi Tesisatı, Doğalgaz Proje Çizimi, Doğalgaz açım işlemleri -Sıhhi Tesisat (Banyo ve Mutfak Tesisatı), Batarya, Evye, Duş Teknesi, Duş bataryası, Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, Gömme rezervuar, Klozet montajı, Süzgeç montajı -Cihazlı petek temizliği -Yangın Tesisatı Sizlere profesyonel ekibimizle daha kaliteli bir hizmet verebilmek için elimizden geleni dikkatli, hızlı ve hatasız bir şekilde yapmaya çalışıyoruz. Garantili ve temiz işçilik sözü veriyoruz.

Uzmanlar Tesisat

Uzmanlar Tesisat

Tesisat - Bağcılar / İstanbul

TESİSATTA OLUŞAN SU KAÇAĞINI KIRMA İŞLEMİ YAPMADAN CİHAZLA BULARAK TAMİR EDİYORUZ. HASAR VE ZARAR YARATMADAN İŞİMİZİ TEMİZ ŞEKİLDE YERİNE GETİRİP MÜŞTERİLERİMİZLE MAKUL FİYATLARDA ANLAŞARAK TESLİM EDİYORUZ. BAĞCILAR VE İSTANBUL'UN HER YERİNE HİZMET SUNMAKTAYIZ.

Uzmanlar Tesisat

Uzmanlar Tesisat

Tesisat - Bağcılar / İstanbul

Tıkanıklık ister tuvalet,ister mutfak ,ister banyo gider tıkanıklığı olsun robotla kırmadan açıyoruz.

Uzmanlar Tesisat

Uzmanlar Tesisat

Tesisat - Bağcılar / İstanbul

TESİSATTA OLUŞAN SU KAÇAĞINI KIRMA İŞLEMİ YAPMADAN CİHAZLA BULARAK TAMİR EDİYORUZ. HASAR VE ZARAR YARATMADAN İŞİMİZİ TEMİZ ŞEKİLDE YERİNE GETİRİP MÜŞTERİLERİMİZLE MAKUL FİYATLARDA ANLAŞARAK TESLİM EDİYORUZ. BAĞCILAR VE İSTANBUL'UN HER YERİNE HİZMET SUNMAKTAYIZ. PETEK TEMİZLİĞİNİ VE KALORİFER TESİSAT TEMİZLİĞİNİ CİHAZLA YAPIYORUZ.