İstanbul Tesisat

İstanbul şehrinde Tesisat hizmeti alabileceğiniz en iyi Firmalar/Ustalar listelendi.

Ümraniye Tesisat Ustası Altan

Ümraniye Tesisat Ustası Altan

Tesisat - Ümraniye / İstanbul

ÜMRANİYE BÖLGESİNDE YÜKSEK KALİTEDE İŞLER YAPARAK SİZLERİ MEMNUN ETMEK İÇİN HER GÜN DAHA FAZLA VE DAHA BÜYÜK BİR AZİMLE ÇALIŞMAKTAYIZ. GÜVENLE VE RAHATÇA KULLANACAĞINIZ YAŞAM ALANLARINIZIN OLUŞTURULMASINDA BİZİMDE TUZUMUZ OLSUN. GÖNÜL RAHATLIĞIYLA İŞİNİZİ USTA ELLERE TESLİM EDEBİLİRSİNİZ.

crop mimarlık

crop mimarlık

Tesisat - Kağıthane / İstanbul

Crop Mimarlık 2006 Yılında İstanbul’da kurulmuştur. CROP MİMARLIK Esas olarak heyecan verici insani duygularla kuşatılmış tasarımları, geleneksel ile çağdaş arasında bir dengedir. Yerel hisliyken evrensel olabilen bir çekiciliğe sahiptir. Tasarım, içmimar, ressam ve tasarımcılardan oluşan 20 kişilik genç bir ekipten oluşur. Bu ekip, tasarımlarındaki zamansızlık görünümünü yaratırken, pek çok sanatçı ile birlikte çalışarak uzmanlaşmıştır. Başta İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir ve Bodrum olmak üzere, Bahreyn, Cidde, Umman, Ürdün gibi dünyanın çeşitli yerlerinde, camiler, konutlar, oteller,restoran ve kulüpler, iş yerleri, mağazalar, ürün tasarımı, set tasarımı ve özel etkinlikleri de içeren 170 in üzerinde proje yaptı. CROP MİMARLIK Marangoz ve mobilya atölyesi-cilahane-alçı ve kartonpiyer kalıphanesi-mermer atölyesi tamamı kendi bünyemizde olup imalat ve tasarım uygulama yapılmaktadır..

Sarıyer Acil Tesisat Ustası Demir

Sarıyer Acil Tesisat Ustası Demir

Tesisat - Sarıyer / İstanbul

Sarıyer'de bulunan firmamız 2000 yılından beri hizmet vermektedir. Su tesisatı , Kalorifer tesisatı, pis su tesisatı, kombi ve petek bakımı , kombi ve petek montajı gibi a dan z ye tüm tesisat işleri yapılır. Mevcut tesisatınıza hasar vermeden arızalarınızı gidermeye devam ediyoruz. İhtiyacınız olduğu zaman talebinizi bildirmeniz yeterlidir. Anında sorunun çözümü için çalışmaya başlıyoruz.

Kadıköy Acil Tesisat Ustası Erdem Teknik

Kadıköy Acil Tesisat Ustası Erdem Teknik

Tesisat - Kadıköy / İstanbul

Kadıköy ve civarında 20 yıllık tecrübe, temiz titiz iş ve isçilik ile hizmetinizdeyiz. Yüksek teknoloji ve kullandığımız araçlarla kırma işlemine gerek kalmadan su kaçağını cihaz yardımıyla bularak tamir ediyoruz. Kendinizi yormanıza gerek kalmadan bir tık yardımıyla evininustasi.com aracılığı ile bize ulaşabilir, ihtiyaç duyduğunuz tesisat bakım onarım ve tamir işlerinizi gönül rahatlığıyla yaptırabilirisiniz.

GÜNERİ İNŞAAT DEKORASYON

GÜNERİ İNŞAAT DEKORASYON

Tesisat - Ümraniye / İstanbul

GÜNERİ DEKORASYON 15 YILLIK İNŞAAT VE DEKORASYON İŞLERİNDE TECRÜBESİ OLAN BİR FİRMADIR. FİRMAMIZ %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI ÇALIŞMAKTA OLUP GARANTİLİ İŞ VE ÜCRETSİZ KEŞİF YAPILIR. GÜNERİ DEKORASYON www.guneridekorasyon.com

balcı inşaat dekorasyon

balcı inşaat dekorasyon

Tesisat - Kadıköy / İstanbul

Balcı İnşaat Dekorasyon 1990'lı yıllara kadar dayanan tecrübesi, teknik donanımları, bilgi ve uzman ekipleriyle güvenli hizmetin adresi olmaya devam ediyor. Tadilat dekorasyon işlerinizde doğru yöntemlerle hizmet vermek üzere ayağınıza geliyoruz.

Tunca Ataşehir Acil Tesisat Ustası

Tunca Ataşehir Acil Tesisat Ustası

Tesisat - Ataşehir / İstanbul

LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA, BORU TIKANIKLIĞI AÇMA, ROBOTLA TIKANIKLIK AÇMA, TUVALET TIKANIKLIĞI AÇMA, KAMERA İLE SU KAÇAĞI BULMA, PETEK TEMİZLİĞİ, SU KAÇAĞI TESPİTİ, PİMAŞ AÇMA, LOGAR TIKANIKLIĞI AÇMA, PİS SU KAÇAĞI BULMA GİBİ TESİSAT İŞLERİNİZDE PRATİK, GÜVENLİ VE KALİTELİ BİR İŞÇİLİKLE SİZLERE HİZMET VERMEYE ÇALIŞIYORUZ. ATAŞEHİR VE ÇEVRESİNDE HİZMET VERMEKTEYİZ.

Aktürk Yapı

Aktürk Yapı

Tesisat - Beşiktaş / İstanbul

Beşiktaş ve çevresinde tesisatçı, acil tesisatçı, boru tıkanıklığı açma, pis su kaçağı tespiti, pimaş açma, logar tıkanıklığı açma, kamera ile su kaçağı tespiti, petek temizliği, banyo tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma gibi tesisat konusunda her alanda hizmet vermekteyiz. Önemli olan sizin memnuniyetiniz. Aktürk Yapı güvenilir ve titiz çalışır.

Beylikdüzü Acil Tesisat Ustası Işık

Beylikdüzü Acil Tesisat Ustası Işık

Tesisat - Beylikdüzü / İstanbul

Beylikdüzü'nde ve İstanbul'un birçok ilçesinde acil tesisatçı, sıhhi su tesisatçısı, lavabo tıkanıklığı, logar tıkanıklığı açma, robotla tıkanıklık açma, pis su kaçağı tespiti, petek temizliği, pimaş açma,su kaçağı tespiti, kanalizasyon tıkanıklığı açma gibi konularda hızlı güvenli ve kaliteli işçiliğimiz ile hizmetinizdeyiz. su tesisat, kurulum, batarya klozet duşa kabin montajlarınız için her türlü yardım ve destek için bir telefon kadar yakınız.

Avcılar Acil Tesisatçı Semih

Avcılar Acil Tesisatçı Semih

Tesisat - Avcılar / İstanbul

Acil tesisatçı, banyo tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, kamera ile su kaçağı tespiti, pis su kaçağı tespiti, su kaçağı tespiti, tuvalet tıkanıklığı açma, sıhhi su tesisatçısı, pimaş açma gibi tesisat işlerinde kaliteli ve temiz işçilikle hizmet vermekteyiz. Avcılar ve çevresinde hizmetimiz vardır. Temiz, titiz ve güvenilir çalışırız.