MİTARS Temizlik Hİzmetleri

Kuruluş Yılı

2008

MİTARS Temizlik Hİzmetleri İstanbul / Beşiktaş Temizlik Ustası

Temizlik Ustası

Firma Hakkında

MTA Temizlik hizmetleri olarak işimizi titiz bir şekilde yerine getirmek en büyük görevimiz.İşinde uzman ekibimizle ev temizliği,ofis temizliği,koltuk temizliği,halı yıkama vb. birçok hizmeti sizler için vermekteyiz. Ev temizliği,ofis temizliği,halı yıkama,kuru temizleme,cam temizliği,koltuk temizliği,hastahane temizliği,okul temizliği vb.

Hizmetler Hakkında

TEMİZLİKÇİ -EV TEMİZLİĞİ -HALI YIKAMA -PERDE TEMİZLİĞİ -BİNA TEMİZLİĞİ -DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ -HAVUZ TEMİZLEME -OFİS İŞYERİ TEMİZLİĞİ -BAYRAM TEMİZLİĞİ -GÜNDELİK TEMİZLİKÇİ -GÜNLÜK TEMİZLİKÇİ -TEMİZLİKÇİ

İlgi Alanları

Ev Temizliği Ofis Temizliği İnşaat Sonrası Temizlik Dış Cephe Cam Temizliği Villa Temizliği Temizlik Personeli Temini

Hizmet Verdiği İlçeler

Bağcılar Bahçelievler Bakırköy Başakşehir Bayrampaşa Beşiktaş Beyoğlu Esenler Esenyurt Eyüp Fatih Gaziosmanpaşa Güngören Kağıthane Küçükçekmece Zeytinburnu Kadıköy Şişli Ümraniye Üsküdar


Kullanıcı Yorumları

 • Kaliteden ödün vermeyen bir şirket. Yerler kaymak oldu.

  09.12.2016 17:43
 • Ekiplerinden gelen arkadaşlara teşekkür ederiz. Evimiz ilk günkü gibi tertemiz oldu :)

  15.11.2016 13:34
 • temizlikçi bulmakta zorlandıktan sonra internetten bulmaya denemek istedim ama güvenilirmi diye düşünürken deniyim dedim! Ama aslında memnun kaldım. Güzel hizmet veriyorlar.

  17.08.2016 19:01
 • Mta Temizliğin vermiş olduğu hizmeti beğendim aslında. hoşuma giden Vereceklerini taahhüt ettikleri hizmetin ne aşağısını ne de yukarısını yaptılar ama temizlik için gelen arkadaşlar gerçekten işini kaliteli yaptılar. Temizlik için birebir hizmet sunuyorlar.

  17.08.2016 18:51