Özel İngilizce Dersi

Özel İngilizce Dersi dersi alabileceğiniz en iyi "Hocalar" listelendi.

Fetih Kaya/ Boğaziçi Üniversitesi

Fetih Kaya/ Boğaziçi Üniversitesi

Özel Ders - Bakırköy / İstanbul

Ders anlatmak konusunda arkadaşlarımdan aldığım olumlu tepki sonucunda özel ders vermeye başladım. Şuan 3 yıllık tecrübeye ve birçok referansa sahibim. Öğrencilerimin sorunlarına ortak olmak, yüklerini paylaşmak ve onlara yol gösterici olmak beni ve velileri mutlu ettiği için severek bildiklerimi aktarmaya devam ediyorum. Tüm sayısal derslerde eğitim vermekteyim.

Özel Türkçe Edebiyat Dersi Ayşegül Ünal

Özel Türkçe Edebiyat Dersi Ayşegül Ünal

Özel Ders - Gaziosmanpaşa / İstanbul

Üniversite sınavında sözel alanında derece yaparak Boğaziçi Üniversitesi Tarih bölümünü kazandım ve 2014 yılında mezun oldum. İstanbul Üniversitesi Yeniçağ Tarihi anabilim dalında yüksek lisans yapmaktayım. Yıllardır çeşitli alanlarda özel ders vermekle birlikte pedagojik formasyona da sahibim. Sözel derslerde ve İngilizce alanında ders vermekteyim.

Kadıköy Özel Matematik Dersi Nurullah Saçık

Kadıköy Özel Matematik Dersi Nurullah Saçık

Özel Ders - Kadıköy / İstanbul

Pertevniyal Lisesi'nden mezun olarak İstanbul Medeniyet Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandım. Yakın dönemde YGS-LYS’ye girdiğimden taze bilgi birikimimi öğrencilerime aktarmayı amaçlıyorum. İlk öğrencim olan kardeşim de şimdi Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesinde okumaktadır. Ardından profesyonel anlamda bir çok öğrenci ile çalışma fırsatım oldu. TEOG öğrencilerim de yüksek puanlı liseler kazandılar. Bu şekilde bir öğrencinin hedeflerine ulaşmasına yardım edebilmek beni çok mutlu ediyor. Veli, öğrenci, öğretmen işbirliğiyle hedeflere ulaşabileceğine inanmaktayım. Kadıköy özel matematik dersi için bize başvurmayı unutmayın!!

Bakırköy Özel Matematik Geometri Dersi Burak Ocak

Bakırköy Özel Matematik Geometri Dersi Burak Ocak

Özel Ders - Bakırköy / İstanbul

Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği öğrencisiyim.Lise eğitimimi İngiltere’de ETC International College’de tamamladım. Nesin Matematik Köyü’nde YGS-LYS yaz programlarında öğrencilerle çalıştım. Bunun dışında farklı seviyelerden öğrencilerle ders yapma fırsatım oldu. Ders verdiğim veli ve öğrenciler tarafından referansım mevcuttur. ÖZel matik geometri ve fizik dersi için hazırlıklarım tam, bilgime ve kendime güvenim eksiksizdir.

Esenyurt Özel Matematik Dersi Öğretmeni Cansu Saf

Esenyurt Özel Matematik Dersi Öğretmeni Cansu Saf

Özel Ders - Esenyurt / İstanbul

Merhaba ben Cansu, Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği'nde okuyorum. Eğitim devam ederken yarı zamanlı alanımla ilgili özel bir şirkette çalışıyorum. Bir çok öğrenciye özel ders verdim ve devam ediyorum. Bir eğitim yılı boyunca bir kreşte İngilizce öğretmenliği yaptım. Gerek öğrencilerle gerek velilerle iletişim konusunda tecrübelendim. Bu işin sabır ve özveri işi olduğunu biliyorum ve güzel geri dönüşler sayesinde bende mutlu oluyorum. Esenyurt özel matematik dersi öğretmeni.

Özel Matematik kimya Geometri Dersi Öğretmeni Mehdi Darılmaz

Özel Matematik kimya Geometri Dersi Öğretmeni Mehdi Darılmaz

Özel Ders - Beykoz / İstanbul

Merhabalar. Adım Ahmet Mehdi Darılmaz. Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda 2016 yılında exchange programı kapsamında Amerika’nın Maryland eyaletindeki University of Maryland’de eğitim gördüm. Yardımcı olacağım öğrencilerime gerek YGS gerekse LYS hazırlık adına Matematik, Geometri ve Fizik alanlarında ders veriyorum. Bölümüm tamamen İngilizce olduğundan bu alanda da yardımcı olabilirim. Öğrencilerime okul dersleri ve sınavlarının yanı sıra gelecek planlama adına da destek olma gayesindeyim.

Özel Matematik Kimya Biyoloji Dersi İrem Karaman

Özel Matematik Kimya Biyoloji Dersi İrem Karaman

Özel Ders - Avcılar / İstanbul

Merhaba ben İrem Karaman, Vefa Lisesi mezunuyum. Şu anda İstanbul Medeniyet Üniversitesi Tıp Fakültesinde 4. Sınıf öğrencisiyim. YGS - LYS sınavlarında her puan türünde ilk 3000 içerisinde yer aldım. Üniversiteye başladığımdan beri gerek lise öğrencilerine gerek ilkokul öğrencilerine özel ders vermekteyim. İstekli öğrencilerimin hepsiyle gözle görülür sonuçlar elde ettik. Her zaman öğrencilerin mutluluğunu ve başarısını ön planda tutmaktayım.

Özel Matematik Geometri Dersi Öğretmeni Furkan Alpay

Özel Matematik Geometri Dersi Öğretmeni Furkan Alpay

Özel Ders - Eyüp / İstanbul

Üniversite sınavında elde ettiğim iyi dereceyle kazandığım Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde öğretim hayatımı sürdürmekteyim. Üniversiteye başladığım yıldan itibaren birçok öğrenciye özel dersler verdim. Öğrencilerimin ders saatlerinde olduğu kadar ders dışında da her türlü soru ve sorunlarıyla yakından ilgilenerek destek olmaya çalıştım. Bu bilinçle ders vermeye devam etmekteyim.

Bakırköy Geometri Kimya Fizik Dersi Öğretmeni Emre Kılıç

Bakırköy Geometri Kimya Fizik Dersi Öğretmeni Emre Kılıç

Özel Ders - Bakırköy / İstanbul

Ben İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi öğrencisi Emre Kılıç. Okul ile birlikte başka bir klinikte de alanım üzerine çalışıyorum. Daha önce birçok kez fen bilimleri ve İngilizce alanında ders verdim. Bu zamana kadar farklı sınıf seviyelerinde ders verdiğim için öğrenciyle iletişim kurma konusunda rahat olduğumu söyleyebilirim. Daha önce TOEFL/IELTS kurslarında bulunduğum için İngilizce konusunda bu sınavlara yönelik rehberlik edebilirim.

Özel İngilizce Dersi Aysima Yavuz

Özel İngilizce Dersi Aysima Yavuz

Özel Ders - Şişli / İstanbul

İsmim Aysima Yavuz, 23 yaşındayım. Özel Şişli Terakki Lisesi’nde burslu olarak okudum, şu anda İTÜ İngilizce Mimarlık Bölümü son sınıf öğrencisiyim. Okul dışında ilköğretim yıllarımdan beri müzikle ilgilendim, lise yıllarımdan beri de şiir yazmak en büyük hobim, çeşitli yarışmalara katıldım, güzel sonuçlar aldığım da oldu. Özel ders verme amacım kendi okul masraflarımı karşılamanın yanında öğrencilere yardımcı olmaktır. Kendi kardeşime de (lise derecesinde) ders anlattığımdan dolayı, ders söz konusu olduğunda benden yaşça küçük çocuklarla iletişim kurma konusunda tecrübeliyim.

Yabancı dil, günümüzde ekstra bir artı olmaktan çıkıp, bir ihtiyaç haline dönüşmüş durumdadır. Birçok şirket, personel alımı yaparken ingilizce bilinmesini şart koşuyor. İngilizce, dünyada birçok yerde geçerliliğe sahip. O yüzden ilk olarak öğrenilmesi en mantıklı dil. İngilizceyi tek başımıza sadece kitaplarla, uygulamalarla halletmemiz de pek kolay değil. Kurslarda da sınıfların kalabalık olması, bir derse gidemedin mi geride kalman ve daha birçok sebepten dolayı pek de avantajlı değil. Eğer siz de bizim gibi düşünüyorsanız, sizin için en mantıklısı özel ingilizce dersi almak. özel dersi veren hocaların hepsi malesef çok iyi denemez. Biz sitemize bu konuda gerçekten uzman olduğuna inandığımız özel ingilizce dersi veren hocaları ekliyoruz, daha doğrusu yönlendiriyoruz. Siz de ingilizce dersi veren hocalarımızdan özel ders almak istiyorsanız, sitemizde talep oluşturabilir, ya da direk olarak bizi arayabilirsiniz!