Parke Ustası hizmeti alabileceğiniz en iyi Firmalar/Ustalar listelendi.

Abidin Usta

Abidin Usta

Tadilat Dekorasyon - Kadıköy / İstanbul

Kadıköy ve çevresinde tadilat dekorasyon sektöründe ev tadilatı, banyo tadilatı, mutfak tadilatı, kartonpiyer, iç dekorasyon, fayans vb. birçok alanda Kaliteli ve güvenilir işçiliğimle sizlere hizmet etmekteyim. Pişman olmayacağınızı temin ederim. Memnuniyetiniz ve güveniniz için çabalıyorum.

CEYLANLAR MUTFAK MOBİLYA

CEYLANLAR MUTFAK MOBİLYA

Tadilat Dekorasyon - Avcılar / İstanbul

HAKKIMIZDA Müşterilerimiz için 1979 yılından beri mutfak, banyo ve (mobilya) gibi eşyaları üretiyoruz. Toplu ve perakende çok sayıda projeye imza atan firmamız. Sizin konforunuz ve sağlığınız için firmamız İtalya, Almanya gibi Avrupa ülkelerinden evleriniz veya işyerleriniz de kullanmak amacıyla fonksiyonel ürünler de ithal etmektedir. Artık firmamız tasarımınıza uygun eşsiz, kalite kontrol testlerinden geçen, montaja hazır mutfaklar imal edip bu mutfakları hem kişiye özel hem de kurumsal derecede hizmet veren küçük veya büyük müşteri kapasitesine sahip meslektaşlarımız içinde üretmekteyiz. Siz yaptıracağınız mutfak, banyo veya (mobilya) hangi amaçla ve nerede kullanacağınızı söyledikten sonra sizin için eşyaların kullanılacak yer içinde işlevsel, göze hoş gelen uygun tasarımı uygun fiyatta sunmak için yardımcı bilgisayar programları ile çalışarak sonucu size sunmaktayız. Eğer sizde zamandan tasarruf etmek ve günlük yaşamınızın önemli bir bölümünü içerisinde geçirdiğiniz binaları, mobilyaları ve eşyalarınızı uygun tasarımla en fonksiyonel şekilde kullanmak istiyorsanız veya teknik destek almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. İnsan popülasyonunun mevcut olduğu her yerde mobilya hizmetine ihtiyaç duyulmuştur. İç mimarlık İç mimarlık hizmeti; insanların ihtiyaçlarına çözüm bulmak için eldeki tüm malzemeleri gerekirse amacı dışında kullanıp, iç mekânın insanların kullanımı için en uygun hale getirmek ve bu çözümü göze hoş gelen tasarım ile kullanıma sokmaktır. İç mimari tasarımı özgün olmak zorundadır. Tasarımcılar her mekâna uygun farklı çözümler üreterek insanların mevcut alandan maksimum verim almasını sağlamalıdırlar. İç Mimari Hizmetler - Müşterinin isteklerini ve ihtiyaçlarını saptar, - Mekânda yapılması gereken değişiklikleri ve konulacak eşyaları tasarlar, - Tasarımın krokisini çizer, - Kullanılacak malzemenin ve satın alınacak eşyanın kalitesine göre fiyatını ve işçilik ücretini hesaplar, - Mekânı kullanacak insanların bir birleriyle iletişiminin sağlıklı olması sağlamak için uygun iş alanını ve kullanılacak mobilyaları belirler - Hangi işçiliğin önce yapılacağını belirler bu sayede istenilen mekân minimum sürede bitirilir Çalışmalarımızda üretim ve imalat kendimize ait olup ölçülerinize, yerinize uygun tasarımlar ile sizlere hizmet vermekteyiz. Çalışmalarımız sözleşmeli ve teslimat montaj süreli olup herhangi bir aksaklık içermez.

Sadettin Kaçmaz İç Mimarlık ve Dekroasyon

Sadettin Kaçmaz İç Mimarlık ve Dekroasyon

Tadilat Dekorasyon - Ümraniye / İstanbul

İstanbul Ümraniye'de hizmet veriyoruz. Tadilat dekorasyon sektöründe anahtar teslim hemde senetle 12 ay taksitle işlerinizi halletmeye adayız. Boya badana , tadilat, dekorasyon, mutfak dekorasyonu gibi her nevi ihtiyaçlarınızda sizlerle işbirliği içinde sizlere destek sunabiliriz.

Yavuzlar Yalitim Uygulama İnşaat

Yavuzlar Yalitim Uygulama İnşaat

Tadilat Dekorasyon - Pendik / İstanbul

2008 Yılında İbrahİm YAVUZ Tarafından kurulmuştur .gebze ısı Yalıtım, başta olmak üzere gebze alçı, Alçıpan, İç ve dış Cephe boya gebze, Çatı tadilat izalaosyon gebze, drenaj, su yalıtımı ve çevre düzenlemesi,Tadilat ve Tamirat alanlarında faaliyetlerini sürdürmek üzere kurulan ve sağladığı yenilikçi çözümler ve sektöre getirdiği güçlü altyapı sistemleriyle müşterilerinde güven uyandıran Yavuzlar Gebze Yalıtım, 2008 yılı itibariyle gebze ısı yalıtımı, sektörünün lider uygulayıcı firması olarak Gebze Yalıtım, öncü firma haline gelmiştir. Yavuzlar Yalıtım’ınGebze Yalıtım, olarak kurumsallaşma sürecinde gereksinim duyulan ve yenilikçi yapısı ile sektöre farklı bir soluk getiren yeni markamız Gebze Yalıtım, YAVUZLAR YALITIM, iş yapış biçimi olarak yenilikçi ve çevreci çözümleri kendine prensip edinmiş, sektördeki geleneksel iş yapış biçimlerine karşı, kendisini müşterilerinin istek ve arzuları ile geliştirmeye çalışan ve bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız uygulamada yaşadığı süreçleri kendi kurumsal hafızasına kaydederek müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamanın yollarını arayan bir firmadır. Tüm çözümlerin ve ürünlerin giderek birbirine benzediği ve dolayısıyla tüketicilerin seçim yapmakta zorlandığı çağımızın rekabet ortamında YAVUZLAR YALITIM, iştirak ettiği bütün projelerde müşterilerine ve çözüm ortaklarıyla güvene dayalı ilişkiler geliştirmeyi ve temel uzmanlığı olan gebze inşaat, alanında dokunduğu tüm binalarda bir değer yaratmayı birinci önceliği olarak görmektedir. Yaşadığı değişim ve dönüşüm sürecinde hizmet verdiği müşterilerinin en değerli varlıklarının evleri olduğunun bilinciyle, ısı yalıtımı alanında yaptığı birincil görevin, müşterilerinin zor hayat şartlarında en önemli korunakları olan evlerini Gebze Yalıtım, sektöründe Yavuzlar yalıtım gebze, güvencesiyle öncekinden daha korunaklı bir hale getirmek olduğuna inanmaktadır. Sektöre getirdiği kurumsal ve yenilikçi çözümlerle iş yaptığı müşteri ile güvene dayalı bir ilişki tesis ederek, kısa sayılabilecek bir sürede ısı yalıtımı sektöründe lider firma konumuna yükselen, ancak bu konumunu koruyabilmenin yolunu, kendisini sürekli geliştirmek ve yenilemekte arayan YAVUZLAR YALITIM, yaşadığı dönüşümdeki en büyük paya sahip olduklarını bildiği müşterileri ve iş ortakları ile bu süreci paylaşmaktan mutluluk ve gurur duymaya devam edecektir.

Mudiart yapı mimarlık

Mudiart yapı mimarlık

Tadilat Dekorasyon - Kadıköy / İstanbul

Mudiart yapı mimarlık evinizi ve işyerinizi bir sanat eserine dönüştürür ,siz hayal edin biz yapalım. Bar,restoran,cafe,evinizi ve iş yerinizin tadilat& dekorasyon işlerinizi güvenle yapar. Kadıköy ve civarında tadilat dekorasyon sektöründe birçok konuda hizmetinizdeyiz.

Arnavutköy Ev Tadilatı Dekorasyonu

Arnavutköy Ev Tadilatı Dekorasyonu

Tadilat Dekorasyon - Arnavutköy / İstanbul

Arnavutköy ve çevresinde tadilat dekorasyonda 2003 yılından bu yana her zaman en iyisini yapmaya çalıştık. Köklü, garantili, uygun ve güvenilir firmayız. Referansımız mevcuttur. İşlerimizden eminiz ve arkasındayız. Taleplerinize uygun hizmetimizle karşınızdayız. Müşterilerimizin güveni bizim için önceliklidir.

Erdoğan Emlak ve Dekorasyon

Erdoğan Emlak ve Dekorasyon

Tadilat Dekorasyon - Beşiktaş / İstanbul

30 YILIN VERMİŞ OLDUĞU TECRÜBEMİZ İLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET ETMEKTEN ONUR DUYARIZ. BEŞİKTAŞ VE ÇEVRESİNDE TÜM EV TADİLAT VE DEKORASYONLARINIZ ÖZENLE TİTİZLİKLE YAPILIR.

Adaklar Yapı

Adaklar Yapı

Tadilat Dekorasyon - Sancaktepe / İstanbul

SANCAKTEPE VE CİVARINDA TADİLAT DEKORASYONDA EV TADİLATI, BANYO - MUTFAK TADİLATI, İÇ DEKORASYON, PARKE VB. BİRÇOK ALANDA ARADIĞINIZ KALİTE VE GÜVENLE HİZMETİNİZDE SİZLERLEYİZ. DAYANIKLI, SAĞLAM, UZUN ÖMÜRLÜ PROJE VE UYGULAMALARIMIZI SİZİNLE BULUŞTURUYORUZ.

DORA DECOR

DORA DECOR

Tadilat Dekorasyon - Ümraniye / İstanbul

Eviniz en çok zaman geçirdiğiniz yer. bu nedenle evinizin dekorasyonu gönlünüzce olmalı.. Ev dekorasyon örnekleri yardımıyla, dekorasyonda renk uyumu ve hangi eşyaların nerelerde kullanılması gerektiği konularında size yardımcı olabilmek için dekorasyon önerileri ile taçlandıracağım..

Ümaniye Komple Ev Tadilatı Yasin

Ümaniye Komple Ev Tadilatı Yasin

Tadilat Dekorasyon - Ümraniye / İstanbul

Ümraniye ve çevresinde tadilat dekorasyon sektöründe banyo - mutfak tadilatı, komple ev tadilatı, kartonpiyer, parke, çatı tamiri ve yapımı gibi birçok konuda en kaliteli malzemelerle sizlere en iyi hizmeti sunmaktayım. İşimin ustası ve verdiğim hizmetin arkasındayım. Sorun çıkaracak iş yapmam. Samimiyetime inanabilir işimden emin olabirsiniz.