İstanbul Esenyurt Parke Ustası

Parke Ustası hizmeti alabileceğiniz en iyi Firmalar/Ustalar listelendi.

ERBAY YAPI

ERBAY YAPI

Tadilat Dekorasyon - Esenyurt / İstanbul

Fırmamız 2015 den beri hizmet vermektedır . Esenyurt ve civarında banyo tadilatı, mutfak tadilatı, iç dekorasyon, komple ev tadilatı, parke vb.Tüm tadilat ve tamirat işleriniz itina ile yapılır. Müşteri memnuniyeti ilk hedefimizdir. BOYA BADANA İŞÇİLİK 350 TL MALZEMELI 600 TL 1+1 İŞİÇİLİK 450 TL MALZEMELI 800 TL 2+1 İŞÇİLİK 550 TL MALZEMELİ 1000 TL 3+1 ALCIPAN .FYANS SIVA ALCI .KARTONPIYER.DIS CEPHE .VE TÜM TADİLAT İŞLERİN %30 İNDİRİM UYGULANMAKTADIR. ODEMEDE KOLAYLIK SAGLANIR TAKSİT İMKANI SAĞLANIR. KESİF BEDAVA 0538 712 87 08 BARIS USTA

Aydın Akdağ Tadilat Dekorasyon

Aydın Akdağ Tadilat Dekorasyon

Tadilat Dekorasyon - Esenyurt / İstanbul

UYGUN FİYAT - BOYA BADANA ANA UNSUR OLMAK ÜZERE ESENYURT VE BİRÇOK YERDE FAYANS-ÇATI VE SUNDURMA , SIHHİ TESİSAT, BANYO TADİLAT, MUTFAK TADİLAT, DEMİR DOĞRAMA, TADİLAT İŞLERİ İLE ALAKALI UZMAN EKİPLERİMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ. UYGUN FİYAT VE KALİTELİ İŞÇİLİK İMKANLARIMIZDAN SİZDE GÖNÜL RAHATLIĞIYLA BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEREK FAYDALANABİLİRSİNİZ. LÜTFEN TEKLİF ALINIZ.

Furkan Sarı Tadilat Dekorasyon

Furkan Sarı Tadilat Dekorasyon

Tadilat Dekorasyon - Esenyurt / İstanbul

Esenyurt Furkan Sarı Tadilat Dekorasyon olarak sizlerin evlerinde her ihtiyacına yönelik sizlerin talepleri doğrultusunda tadilat,ev dekorasyonu, banyo dekorasyonu, mutfak dekorasyonu, ofis dekorasyonu, komple ev tadilatı, yalıtım, mantolama işlerinde en ince ayrıntısına kadar sizlerin direktifleri doğrultusunda ustalarımız ev,ofis vb gibi mekanlarda değişime hazırlar.

Esenyurt Tadilat Dekorasyon

Esenyurt Tadilat Dekorasyon

Tadilat Dekorasyon - Esenyurt / İstanbul

Bugüne kadar vermiş olduğumuz hizmetlerle sizlerin güvenini inşa edebilmek ve üst düzey kaliteli işler yapmak adına pek çok çalışmada bulunduk. İşlerinizi huzurla bize emanet edebileceğiniz konusunda kuşkunuz olmasın. Biz isteklerinize göre evinizi dekore ediyoruz. Memnuniyetiniz için elimizden geleni yapıyoruz

Supara dekorasyon tadilat

Supara dekorasyon tadilat

Tadilat Dekorasyon - Esenyurt / İstanbul

Esenyurt ve çevresinde her türlü tadilat dekorasyon işleriniz yapılır. İşimizi temiz ve isteklerinizi göz önünde bulundurarak yaparız. Dakik ve tecrübeli çalışanlarla kaliteli bir hizmet sunmaktayız . Sizde kaliteli bir hizmet istiyorsanız bize ulaşın.

EKREM GÜNEYSU

EKREM GÜNEYSU

Tadilat Dekorasyon - Esenyurt / İstanbul

ESENYURT VE CİVARINDA İÇ DEKORASYON, SERAMİK, BANYO TADİLATI, KOMPLE EV TADİLATI, ZEMİN TAŞ DÖŞEMESİ, KARTONPİYER LAMİNANT PARKE MUTFAK DOLABI GİBİ TADİLAT DEKORASYON İŞLERİNİZ İTİNA İLE YAPILIR. DILEDİĞİNİZ ZAMAN ARAYABİLİRSİNİZ.

KARDEŞLER YAPI Emrullah Yarar

KARDEŞLER YAPI Emrullah Yarar

Tadilat Dekorasyon - Esenyurt / İstanbul

Kardeşler yapı olarak tadilat dekorasyonda 2008 yılından bu yana kendimizi her gün daha da geliştirerek sizlere en iyi hizmeti sunmak için her zaman çabaladık. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için elimizden geleni yapmaya çalıştık. Esenyurt ve civarında ev tadilatı, banyo - mutfak tadilatı, iç dekorasyon, mağaza, ofis dekorasyon, fayans, seramik gibi her konuda her zaman hizmetinizdeyiz.

Akoğlu Yapı ve İskele Sistemleri

Akoğlu Yapı ve İskele Sistemleri

Tadilat Dekorasyon - Esenyurt / İstanbul

Akoğlu Yapı & İskele özellikle eski bina ve sitelerin yenilenmesi (renevasyon) çalışmalarına ağırlık vermiştir. Bu yaklaşım son yıllarda önemli birçok site ve binanın yenilenmesini büyük bir başarıyla sonuçlandırmasını sağlamıştır. Akoğlu Yapı & İskele Mantolama – Isı yalıtımı sektöründe Polisan Boya San. Ve Tic. A.Ş.'nin uygulayıcı bayisidir. Akoğlu Yapı & İskele yaptığı işlerde sağlamış olduğu güvenirlilik ve yüksek iş ahlakı ile müşterilerinin ilk tercihi olmuştur. Müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti ilke edinmiş olmasıdır. Akoğlu Yapı & İskele Mantolama, boya ve çatı uygulamalarında güçlü referansları ile fark oluşturan firmamız uygulama sonrası verdiği hizmetlerle müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Akoğlu Yapı & İskele ISO 9001-2008 standartlarında hizmet vermekte bu anlayışı verdiği her hizmette yansıtmaktadır. Eğitim danışmanlarıyla teknik kadrosunu belli bir kalite seviyesine çıkarmaktadır. Akoğlu Yapı & İskele Mantolama – ısı yalıtımı sektörünün öncü kuruluşu İzoder'in (Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği) üyesidir. Özellikle İzoder'in Şekerbank ile beraber yürüttüğü ekokredi kampanyasını en çok uygulayan firmalardandır. Akoğlu Yapı & İskele Bina ve Sitelerde 1 Ocak 2011 tarihinden itibaren zorunlu hale gelen Enerji Kimlik Belgesini almadan önce standartlara uygun yaptırılacak Mantolama uygulamasının hesaplamaları ve kalınlık değerlerini ücretsiz tespitini yaparak sunmaktadır. Akoğlu Yapı & İskele tüm Türkiye de Mantolama, boya ve çatı uygulaması yaptırmak isteyen bina veya site yöneticileri ücretsiz keşif hizmeti sunmaktadır..

rıza mugeddem

rıza mugeddem

Tadilat Dekorasyon - Esenyurt / İstanbul

tertemiz hatasız iş leri bizden isteyin

Fuat ekici

Fuat ekici

Tadilat Dekorasyon - Esenyurt / İstanbul

10 yıllık tecrubemizle hizmetinizdeyiz

Zemin.. Bir alanın en hissedilen, odaya en fazla ruhunu geçiren alan. Çünkü ayaklarımızla direk hissederiz yumuşak bir halıyı, soğuk bir fayansı, ya da ısınmış bir parkeyi. Evimizin belli bir alanı halıyla kaplanırken, mutfak ve banyo gibi alanlarda fayans , salon ve diğer alanlarda ise parke kullanılmaktadır. Parke genellikle su gören yerlerde şişme,kabarma yapmasın diye pek kullanılmıyor. Ama artık son teknoloji laminat parkelerde bu sıkıntı da pek yok. Laminat parke modelleri artış gösterince, tadilat yaptıracak olan sizlerin de talebi bu noktada artmaya başladı. Parkemizi aldık, peki nasıl döşenecek? İşte bu durumda iyi bir İstanbul parke ustasına ihtiyacınız var. Bu Esenyurt kaliteli parke ustası iyi olduğu kadar, aynı zamanda da uygun fiyatlı bir parke ustası olması gerekir. Parke, fayans döşeme hususunun boyaya göre bir tık daha zor olduğunu unutmayın derim.