Karel Santral Servisi

Karel Santral Servisi hizmeti alabileceğiniz en iyi Firmalar/Ustalar listelendi.

Eyüp Acil Elektrikçi Ustası

Eyüp Acil Elektrikçi Ustası

Elektrikçi - Eyüp / İstanbul

İlkelerimizden ödün vermeden, kaliteli ve temiz işçilikle yaptığımız her işimize kefiliz. Eyüp ve çevre ilçelerde her türlü elektrik hizmeti vermekte, arıza, bakım, tesisat ve daha birçok işe bakmaktayız.

Aydinlar elektrik

Aydinlar elektrik

Elektrikçi - Beylikdüzü / İstanbul

Zengin elektrik tesisat

Zengin elektrik tesisat

Elektrikçi - Bahçelievler / İstanbul

2000 senesinden beri aktif olarak hizmet vermekteyiz en kısa zaman da en uygun şekilde yanınızdayız

ASLAN ELEKTRİK

ASLAN ELEKTRİK

Elektrikçi - Kartal / İstanbul

25 Yıllık iş tecrübemizle elektrik sektöründe faaliyet gösteriyoruz.İstanbul Elektrik Teknisyenler odasına kayıtlı yetkili elektrikçi olarak hizmet vermekteyiz.Piyasa da iş kalitemiz ve güvenilirliğimizle tanınmak tayız.

Konak Tadilat&Dekorasyon

Konak Tadilat&Dekorasyon

Elektrikçi - Bakırköy / İstanbul

Birebir Yerinde A’dan Z’ye, tüm inşaat işlerinizi eksiksiz yapmaktadır.Size sadece anahtarı teslim almak kalıyor. Anahtar teslim inşaat ile hayalinizdeki projeleri rahatça hayata geçirmeniz mümkün. Anahtar teslim inşaatta projesi olan ya da projesi tarafımızdan yapılan herhangi bir yapının, temeli dahil, oturulacak hale gelinceye kadarki inşaatı kapsama almaktadır.Konak Yapı&İnşaat sektöründe müşterilerimize tam zamanında,dürüst,güvenilir,müşteri memnuniyeti odaklı,sürekli yenilenen teknolojiye ayak uydurarak uluslararası dünya standartlarından taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayışıyla bir marka olarak sektördeki hedeflerimizi sürekli yükseltmek.

Erdal koç

Erdal koç

Elektrikçi - Ataşehir / İstanbul

On bir yıllık deneyim ve nitelikli işcilik arayanlara

Pendik Elektrikçi

Pendik Elektrikçi

Elektrikçi - Pendik / İstanbul

Kaliteli işçilik, uygun fiyat,siz değerli müşterilerimizin sadece bir telefon uzağında...

Ataşehir Elektrik

Ataşehir Elektrik

Elektrikçi - Ataşehir / İstanbul

Ataşehir bölgesinde hizmet vermekteyiz

Muharrem usta

Muharrem usta

Elektrikçi - Sultangazi / İstanbul

Çözüm odaklı işin ehli

sancaktepe elektrikçi

sancaktepe elektrikçi

Elektrikçi - Sancaktepe / İstanbul

sancaktepe elektrikçi elektrik.uydu. alarm ve güvenlik kamerası alanlarında hizmetler vermekteyiz Bizler Sancaktepe bölgesinde elektrik sorunlarını çözmek üzere açmış olduğumuz firmamıza birbirinden becerikli, usta ve teknikerlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Profesyoneliz çünkü Sancaktepe elektrikçi denildiğinde her zaman biz ön planda geldik. Ev ve iş yerlerinizin elektrik sorunlarını gidermek adına firmamızın adını ve mantığını üstlendiği elektrik bakım ve onarım üzerine çok iyi şeyler yapan bir firmayız. Bulunduğunuz ortamdaki herhangi bir elektrik arızasına hızlı ve kalıcı çözüm için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fiyatlarımız minimum makul seviyelerde tutulurken, sizlere daha iyi hizmet vermek adına ücretsiz arıza tespiti yapıyoruz. İşçiliğimizin arkasında duruyoruz. Çünkü yaptığımız işe, işçiliğe, kalıcı çözüme güveniyoruz. Sancaktepe Elektrikçi 0532 450 57 64 Örneğin, evinizin prizlerinde bir arıza varsa ve bu arıza sebebiyle sigortanız arıza veriyorsa bizi aradınızda 30 dakika içinde sizlerin yanında olur hızlı ve güvenilir şekilde arızanızı gideririz. Sancaktepe elektrikçi olarak Sancaktepe ’nin neresinde olursanız olun sizin bu elektrik problemlerinizi gidermek için hızlı bir şekilde belirttiğiniz adrese gelerek sorunları kökünden çözüyoruz. Üstelik yaptığımız işçiliğe kesinlikle garanti vermekteyiz. Biz eminiz ki sizler bizi ilk defa tercih ettiğinizde diğer elektrik problemlerinizde de bizi tercih etmeye devam edeceksiniz.