Karel Santral Servisi

Karel Santral Servisi hizmeti alabileceğiniz en iyi Firmalar/Ustalar listelendi.

DERYA ELEKTRİK SERVİSİ

DERYA ELEKTRİK SERVİSİ

Elektrikçi - Bahçelievler / İstanbul

Yenilikçi yapımız ve kaliteli hizmet ilkemiz ile her daim elektrik elektronik işinizi büyük bir özen ve dikkatle yerine getiriyoruz. Karşılıklı anlayış çerçevesinde müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak, isteklerinize cevap vermeye çalışıyoruz.

UZUN ELEKTRİKÇİ ÜSTASI

UZUN ELEKTRİKÇİ ÜSTASI

Elektrikçi - Başakşehir / İstanbul

Önceliğimiz, müşteri memnuniyetini sağlamak ve ihtiyaçlarını istekleri doğrultusunda karşılamaktır. Bu yüzden taleplerinizi dikkate alarak her gün kendimizi daha da geliştirmekte ve yılların tecrübesiyle birleştirmekteyiz.

Fatih Acil Elektrikçi Tesisatçı Vedat

Fatih Acil Elektrikçi Tesisatçı Vedat

Elektrikçi - Fatih / İstanbul

Her türlü elektrik işleri wifi modem kurulumu sıhhi tesisat işleri muhtelif teknik işler itinalı yapılır. Usta ve tecrübeli ellere teslim edeceğiniz elektrik işleriniz kusursuz olarak ve uygun fiyata teslim edilecektir.

DEMİRHAN DEKORASYON & TESİSAT

DEMİRHAN DEKORASYON & TESİSAT

Elektrikçi - Kartal / İstanbul

DEMİRHAN DEKORASYON ve TESİSATI OLARAK HİZMETİNİZDEYİZ VE ELEKTRİK İŞLERİNİZİ ZAMANINDA YAPMAKTAYIZ. iSTEDİĞİNİZ ANDA BİR TELEFON KADAR YAKINIZ. TALEBİNİZİ OLUŞTURUN, GELELİM.

Kadıköy Acil Elektrikçi Ustası Engin

Kadıköy Acil Elektrikçi Ustası Engin

Elektrikçi - Kadıköy / İstanbul

Deneyimli elektrik teknisyenim 15 senedir mesleğimi icra etmekteyim amacımız kul hakkına sadık kalarak gönülden işimizi yapmaktır. Kadıköy ve civarında her an hizmetinize hazır beklemekteyiz. Talebinizi bildirerek bizimle çalışabilirsiniz.

RSL ELEKTRİK & ELEKTRONİK

RSL ELEKTRİK & ELEKTRONİK

Elektrikçi - Sultanbeyli / İstanbul

RSL ELEKTRİK & ELEKTRONİK 10 yıldan beridir hizmet vermekteyiz. İşimizin en iyisi daima yapmakta olup müşteri menmuniyeti sağlamaktayız. Bir tık kadar uzağınızdayız. Yorulmadan hizmet almak için talebinizi bildirebilirsiniz.

53 ELEKTRİK & DEKORASYON

53 ELEKTRİK & DEKORASYON

Elektrikçi - Sancaktepe / İstanbul

İstanbul’un Anadolu yakasındaki evlere, işyerlerine profesyonel arıza ve tamir hizmeti veriyoruz. Gece elektriğiniz mi bozuldu? Acil elektrik tamircisi mi arıyorsunuz? Bizi aradığınız zaman en kısa zamanda elektrik ustası gönderiyoruz. Tecrübeli elektrik ustalamız ile müşteri memnuniyetini ilk sırada tutarak sorununuzu en etkin ve hızlı bir biçimde çözüyoruz. Kısa devre, pano tesisatı, kablonun su alması, kabloda hasar ve kopukluk, kablo temassızlığı, şalter sorunları, elektrik sigortası arızaları, priz ve ampul arızaları ve her türlü arıza, tamir, bakım işlemleriniz için hesaplı fiyatlarla, hizmet vermekteyiz. Ayrıca her türlü ; boya-badana, alçıpan,izolasyon ihtiyaçlarınız en mükemmel şekilde çözüme kavuşturulur.

Esenler Acil Elektrikçi Ustası

Esenler Acil Elektrikçi Ustası

Elektrikçi - Esenler / İstanbul

Elektrik uzerine her şey bizden sorulur. Aydınlatma sistemleri, elektrik tesisatı, kamera sistemleri ve daha onlarca hizmet ile taleplerinize cevap vermeye çalışmaktayız. Daha fazla beklemeden, doğru ustalara işinizi teslim edebilirsiniz.

Şişli Acil Elektrikçi Ustası Deniz

Şişli Acil Elektrikçi Ustası Deniz

Elektrikçi - Şişli / İstanbul

İSTANBUL ŞİŞLİ DENİZ ELEKTRİK OLARAK 7/24 HİZMETİNİZDEYİZ. ELEKTRİK ALANINDA HER DAİM EN İYİSİNİ YAPMAK İÇİN VARIZ. BİR AN ÖNCE İHTİYACINIZI BİLDİRİN, YARDIMCI OLALIM.

Pendik Acil Elektrikçi Ustası

Pendik Acil Elektrikçi Ustası

Elektrikçi - Pendik / İstanbul

Gelişen teknoloji ve gelişmelere paralel olarak artış gösteren ihtiyaçlarınız doğrultusunda yenilenerek hizmetlerimize devam etmekte, kalite ve dürüstlük ekseninde her türlü elektrik sorununuzu gidermekte, gerekli değişiklikleri yapmaktayız.